Какво сготвих днес - Април '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
Pavel
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 908
Регистриран на: нед авг 05, 2007 11:04 am
:: 26 рецепти от Pavel
:: 393 снимки от Pavel
Контакти:

Какво сготвих днес - Април '13

Мнение от Pavel » пон апр 01, 2013 6:00 am

Нов месец - нова темичка, хайде да видим за начало кой какво ще сготви за деня на шегите и закачките :)
Aut viam inveniam aut faciam


Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » пон апр 01, 2013 1:45 pm

Здравейте и от мен! :) Днес ще направя зелена салата, има още от пълнените чушки, а за десерт - плодове. Преди няколко дни правих мъфини с кафе и шоколад, които станаха много вкусни, в което няма шега и измама. :D

Изображение

Хубав ден и много усмивки! :) :sun: :chef:
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон апр 01, 2013 8:20 pm

Здравейте!
Нашата вечеря я приготвих още от вчера, тъй като днес цял ден не си бях вкъщи. За салата имаме Кьопоолу - Ани, а основното ни ще е пиле с ориз и зеленчуци на фурна.
Приятна вечер!

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » пон апр 01, 2013 9:34 pm

Сега и аз да се отчета.
Вчера половинката ми имаше рожден ден, че готвих и снимах. Имам подарък за осми март, нов фотоапарат, та сега ще показвам.
Салата айсберг, с моркови скариди, малко домати и риган.
Изображение
Салата от краставици, скариди и авокадо .
Изображение
Киш с тиквички и домати
Изображение
Салата с моркови и полуготови спагети
Изображение
Сладкиш с пасирана тиква
Изображение
и тортата, която за жалост неможах да снема цяла :D
Изображение
Основното беше Месо под шуба , но за снимка не дойде ред :D :D


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон апр 01, 2013 11:32 pm

Меги, здравей! Липсваше ми. Онзи ден се сетих, че напоследък не пишеш често във форума.
Много ми харесва идеята за салата от краставици и авокадо. Някакъв по-специален дресинг правиш ли й или е обичайният?
Да е жив и здрав съпруга ти! " На патерица", но от сърце му пожелавам дълъг и щастлив живот : :wine: :cake: :gift: :giflo2: !

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт апр 02, 2013 6:47 am

Добро утро :)

Меги, да ти е жив и здрав рожденника и още много внуци да отгледате заедно :happybd:

Не можах да се сдържа пред вкуснотийките, които си приготвила - от сутринта огладнях :roll:

Аз снощи не готвих, че имах ядене. За довечера съм намислила Задушено месо в тенджера под налягане /телешко/. Мисля да опитам да хапна, но ... ще видим :wink:

Хубав и спорен ден от мен :sun: :sun: :sun:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » вт апр 02, 2013 9:08 am

Здравейте :chef: ,
Тук съм, на линия :dancing:
Миленка, дресинга е лимонов сок, зехтин и сол, а както съм писала и риган за подправка.
Благодаря за пожеланията към съпруга! Дано ми е жив и здрав и още дълги години да се обичаме и слушаме.
Аз няма да готвя сигурно тази седмица :thinking: . Доста неща приготвих за празника и сега ще доизяждаме.
Слънчев и успешен ден ви желая! И много вкусни манджи приготвени с любов!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт апр 02, 2013 1:27 pm

Привет, весели :chef: - МЕГИ, страхотни блюда си приготвила :clap: :thumbsup: :thumbsup: мила, да сте живи и здрави с половинката - много щастие и радост ви пожелавам :winkiss: :winkiss: :giflo1: :giflo1: :winkiss: .Момичета днес сготвих вкусна яхния - Телешко с грах,картофки и много подправки, Салатка от червено цвекло - прясно, моркови,зелена ябълка,царевица, десерта е плодове - ягоди,портокали. Хубав и весел ден на всички. :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :flow2: :hug: :flow2:

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » вт апр 02, 2013 11:12 pm

Да е жив и здрав рожденика и дълго още да сте заедно!
Сега и аз набързо да споделя какво сготвих: вчера през деня дояждахме каквото е останало, а за вечеря хапнахме баница с таратор. От баницата имаше за закуска днес.После спретнах супа от лапад, която моите хора много обичат, за вечеря направих боб с яйца/любимо е на дъщеря ми/, за десерт имахме мини вафли от магазина и плодове. А за утре нямам идея какво ще сготвя :? .
Спокойна нощ от мене!
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср апр 03, 2013 9:23 am

МЕГИ,да ти е жив и здрав !!!Заедно,все така обичащи се и щастливи да се радвате на много внуци!!! Скоро и аз не съм писала,опитвам се с постите да съм в тон....няколко пъти хапнах непозволени неща ,бях поканена на едно кафе ,информира ни домакинята ,кое е постно и кое не ,но в единия кекс .....постно бе и млякото ,и яйцата..... :thinking: :( Малко ми се пообъркаха постите,ще отбягвам месото ,а последната седмица ще постя строго ,както и други години.Остави ,че е трудно да готвиш двойни ястия....но аз го правя.Вчера,ярешко с критараки(арпа фиде) или на гръцки ястието се казва гювеч....няма връзка с подобното ястие у нас,но е много вкусно.А,щях да пропусна също и козунаци от вчера.Моето скромно ястие бе Смиленски боб на фурна.Приятен ден !!!
aek 016.jpg
aek 014.jpg
ДОБЪР АПЕТИТ!!!


Заключена