Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » пет апр 05, 2013 8:43 am

Добро утро,момичета!Днес малко ми е криво,но тук е толкова прекрасно...... :love: Желая ви хубав,последен работен ден,утре ще си починете!
Бони,да си починеш добре,да се поглезиш малко,както ти си обичаш!
БЛАГОДАРЯ,КАТЕ,КАК ВИНАГИ СЕ СЕЩАШ ЗА МЕН!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет апр 05, 2013 8:58 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/tEJte24MYB0[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=tEJte24MYB0

Добро утро :)

На отпускарите им прилича да пият по-късно кафе :coffee: :D
Благодаря ви за хубавите кафенца и пожелания - нека да са за всички :clap:

Тани, дано всичко е ОК със здравето ти :hug:

Хубав ден на всички и не се преуморявайте - все пак е петъкИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет апр 05, 2013 9:35 am

sutre[na zakuska stilno.jpg
Добро утроооооо,ДИДКА искам усмивки .....остави товас кривото за някой друг..... МАМИ,само с две думи БЛАГОДАРЯ на Бог ,че те познавам.....Бъди здрава.....каквото и да кажа.....Благодаря ти!!! :love: :) :love: Днес ни е малко облачно ,и топло аз след малко отивам на кафе трябва да използвам ,докато са на училище да обръщам внимание и на Диана , трябва и имам нужда....Приятен и слънчев ден !!!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет апр 05, 2013 11:23 am

Бони, благодаря ти за разкошната мелодия и прекрасният клип :clap: :thumbsup: Дианка и аз ти благодаря за всичко,благодаря,че те има, прекрасен ден мила. ДИДКА, какво означава това - криво, я давай само направо, ами ние къде сме,мислиш ли,че ще те оставим да тъгуваш, забрави мила - миналото лято, когато изпаднах в неочаквана тревожност, точно ти беше една от първите подала ми приятелска ръка,ръка, която не смятам да изпускам - ти си много чувствително момиче,но те моля, не се поддавай на нищо, което може да те сломи,няма да ти позволя,помни това, мое усмихнато и добро момиче. Помни,че много,много ви обичам със ЗАРИ,хайде, усмихни се сладурче. :thumbsup: :thumup: :winkiss: :heart: :winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :flow2: :hug: :flow2: :flow2: :hug: :flow2: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет апр 05, 2013 11:25 am

ДИДКА,тук съм и цял ден ще ти досаждам, за да не мислиш за друго. :winkiss: :winkiss: :winkiss: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет апр 05, 2013 11:41 am

Здравейте!
Днес времето е чудесно. Слънцето грее, вятърът утихна. Изпозвах сутринта и ходих да свърша малко задачи и да напазаря. Весито преди малко се събуди, ще се облечем и излизаме на разходка. Обещала съм й да слезем до морето.
Танче, дано всичко с прегледите да е наред!
Бони, почини си добре и се зареди с енергия! Предполагам, че и ти ще намериш време за разходки.
Дианка, аз също се надявам да си прекараме добре, а и наистина много се радвам, че ще мога да я гледам при първото й излизане на по-голяма сцена. До този момент децата са играли само пред нас, родителите. На Весито й беше малко притеснено, че ще е сама и никой от нас няма да е там за кураж. за това много се зарадвах като се отвори възможност да отида и аз. Като се върнем ще показвам снимки.
Кате, виждам, че си тук. Сигурно и ти ще се подготвяш за среща с малкия Тони. Да си прекарате добре и много да се забавлявате!
Наталка, знам как се чувстваш. Весито беше на 2 години като я оставихме за 20 дни при свекърва ми. това бяха най-ужасните 20 дни в живота ми. Плаках през цялото време и нямах желание за нищо. Трудно е да отделим децата си от нас. За тях и чрез тях живеем и като поемат своя път в живота сякаш част от нас се откъсва. Но ти трябва да гледаш по-ведро - все пак твоят син и само на няколко етажа под теб, винаги като поискаш можеш да го видиш. А и нали ти беше казал, че той ще пазари, а ти ще му готвиш. Развихряй си въображението и лъжиците и черпаците :wink: . Винаги можеш да си намираш работа край него.
Дидка, не се оставяй черните мисли да те завладеят, всичко само ще си дойде на мястото.
На всички вас желая хубав и слънчев петъчен ден!

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет апр 05, 2013 5:02 pm

Ехооо, ДИДКА,как си миличка - аз си позволих да поспа малко следобяд,при нас е облачно,но много топло,духа силен вятър - почувствах се уморена и сладко поспах около час,сега ще чакам малкия бонбон да дойде и да му ударим едни луди игри,пиши как мина денят при вас. :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет апр 05, 2013 7:20 pm

Здравейте, мили момичета! :hug: :hug: :hug:
Преди малко се прибрах от работа и сядам с вас. Нямам настроение, имах здравословни проблеми, а сега пък моат съпруг получи усложнение от вирусната инфекция - двустранна бронхопневмония. Чувства се ужасно, отпаднал, правя му инжекции и се моля всичко да се оправи. Много се притеснявам. Наталка, твоето притеснение го преживях и вече свикнах, но трудно, все още звъня всяка сутрин и ако закъснея с обаждането ми звънят и ме питат защо съм пропуснала(шегуват се с мен), но това е животът. Бъди оптимист! Сега желая на всички приятна вечер и стискайте ми палци - дано всичко се оправи! :thumup:
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет апр 05, 2013 8:19 pm

Здравейте момичета :)
днес уж почивах,а то се оказа,че имам да свърша куп задаки :wink:
Дидка,как е настроението пооправили се,сигурно Зарко ти го е повдигнал,а и Катето днес не те оставя да линееш :)
Верче,нормално е да се тревожиш,но нещата ще се наредят трябва да вярваш,че всичко ще е наред,съпругът ти ще се възстанови,а и до себе си има една страхотна и любяща съпруга :)
Момичета и аз съм със здравословен проблем,тази седмица бях втора смяна и едвам изкарах,пак започна да ми се обаждат болките в кръста и крака,неврологът при който ходих се оказа,че не си е свършил работата както трябва,а при това и на частно,днес си взех направление в понеделник съм на преглед при друг в моят роден град Габрово,дано има резултат,а лошото е,че и нощем се будя от болка поизплашена съм,но ще се оправя "то черен гулган не се губи"обичам да се шегувам дори и със себе си :D ,хайде стига съм ви надувала главите и то в петък вечер,а да ви пожелая една
прекрасна,нежна,романтична и спокойна вечер!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет апр 05, 2013 9:06 pm

Добър вечер, мили приятелки - Ивка, жалко,че нищо не си усетила от почивния ден, относно здравословния проблем вземай мерки,ако трябва и в друг град иди,но се погрижи за себе си :thumbsup: Верче, миличка,не се притеснявай - всичко ще се оправи,съпруга ти ще оздравее,още повече,че под твоите грижи няма как да му е зле,стискам палци всичко да е ОК. :thumup: :thumbsup: Сега, искам да пожелая на всички прекрасна и уютна вечер,лека и спокойна нощ. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена