Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Ili71 » съб апр 06, 2013 7:50 am

Наталка, от няколко дена се каня да пиша, но като започна и ми домъчнява и се отказвам. Много е тъжно, когато децата напускат дома и поемат по своя път. Преди 3 години и моята голяма дъщеря замина за София.Много ми беше мъчно, но все си повтарям, че е за нейно добро, там има големи възможности за развитие, а в нашият малък град няма нищо, дори и работа трудно се намира. Сега тя е щастлива, с хубава работа и един прекрасен младеж до себе си. И аз съм щастлива. Не се натъжавай! Сина ти е на няколко етажа от теб. Той вече е голям и трябва да стане самостоятелен.
От мен :hug: :hug: :hug: хубав ден!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб апр 06, 2013 7:59 am

Добро утро,Иле :giflo1: :hug: !Приятни събота и неделя и на теб!
Добро утро,момичета.Хубав уикенд ви желая!
За най-добричката Мами Катето хиляди целувки :giflo2: :heart: :heart: .Весел ден,Кате,знам че ще е такъв ,щом си с Тони!

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб апр 06, 2013 9:54 am

Добро утро на всички мили :chef:
Благодаря за :coffee: Поднасям и аз по едно :coffee: и отивам да готвя :cook:
Изображение
Моят съпруг е по-добре, след като започнахме инжекциите, тази сутрин е закусил(малко се успокоих) :)
Желая на всички вас, приятелки, прекрасни почивни дни! :sun: :sun: :sun:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб апр 06, 2013 10:08 am

524200_10151302941215997_467599632_n.jpg
•✿•*¨`* •✿• •✿•*¨`*•✿• •✿• *¨`*•✿•✿•
Добро съботно утро мили приятели! Да се
насладим на сутрешната си доза кафе и да
посрещнем новия ден с усмивка! Желая ви
страхотен, ползотворен и късметлийски ден!
И днес няма да пропусна да ви цункам!
:hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб апр 06, 2013 12:35 pm

Здравейте, приятелки!
Днес Бони я няма да ни зарадва с хубава мелодия, но това не пречи тук пак да е цветно, компанията както винаги е на ниво :) .
Миле, Кате, Илинка, Дидка, Верче, Ивка, Танче, радвам се, че ви има, че ви познавам(някои не само виртуално :D ), всяка от вас за мен е много скъп приятел!
Верче, липсата ти тук се усещаше. Съжалявам, че така сте пострадали и двамата със здравето. За съпруга ти съм сигурна, че ще се оправи, все пак има си частна медицинска сестра вкъщи :wink: , която да се грижи за него денонощно. Но внимавай и ти за себе си, дано твоите проблеми да не са толкова сериозни и да се справите бързо и с тях. Стискам палци и на двама ви.
Дидка, снощи отидохме на гости и не можах да ти звънна, но надявам се да помислиш върху това, което ти казах. Оправи си настроението и започни да мислиш и за себе си, а не само за комфорта на другите!
Днес денят обещава да е слънчев и спокоен. Да се възползваме и да му се нарадваме!
Ние след малко отиваме на разходка. Не сме го правили от цяла вечност, само тримата, без да бързаме за някъде или да се свиваме в дебелите палта.
Хубав ден на всички!

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб апр 06, 2013 1:36 pm

Верче, как няма съпругът ти да е по -добре - само виж пожеланията на тия прекрасни момичета, по телепатия изпращат положителна енергия и резултатите са повече от отлични,радвам се,че е добре,дано бързо се възстанови, погрижи се и за себе си,че си много необходима на всички, успех мила. :thumup: Миленче, много ме трогна, стана ми толкова приятно,че там на морето има едно момиче с голямо сърце,момиче, което ни обича и цени, благодаря ти от сърце за топлите думи,приятна разходка миличка. :winkiss: :giflo1: :winkiss: .Дидка, сладурче мило, излизахте ли със Зари,Тони, вече успя да се засипе с пясък,но поигра с дечица яко.Приятен ден, приятелки. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб апр 06, 2013 2:22 pm

Миленче, Кате, благодаря ви за милите думи, за оптимизма и позитивизма, който лъха от вас! :hug: :hug: :hug:
Благодаря ви и за обичта, с която ни дарявате! Благодаря на всички момичета, че ви има тук!!! :love: :love: :love:
Хубав следобед! :sun: :sun: :sun:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб апр 06, 2013 3:01 pm

Здравейте!
Едно красиво букетче за всички вас приятели!

"Ароматни капки, бели сълзи, полъх на пролет...
Струяща нежност, невинност, мечти... и любов!"
528440_537035503001806_1889488894_n.jpg

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб апр 06, 2013 5:01 pm

wallpaper_1807-4.jpg
Зд равейте,момичета!!! Днес никаква ме няма.....отсутринта липсвам ,след това на покупки и около 14 часа се прибрах и почнах едно,голямо и обстойно почиатване .Първо започна Виви с нейната стая и щафетата я поех аз.......Днес е поканила съученици и иска да се представи като идеалната домакиня,а пък аз знам ли,че ще идва някой искам да е като по конец......направо сега сядайки да ви видя се чувствам скапана....но трябва да довърша започнатото ,да направя една ,огромна пица и нещо сладичко.....кога ще успея да видим?????!!!!!!Но до 20 часа имам .....около 3часа.Имах и работа сутринта и всичко ми идва на нагорнище ,но историята познава и по-лоши случаи....Спалнята ми е като за сникма в момента ,затворих да не се вмъкне Стилиянош вътре,че .....ще получа някой удар :yee: Виви преди малко ми вика "Чак сега разбирам защо се сърдиш и ядосваш ,когато всеки оставя нещата си където поиска.....Така е да видиш как се чисти и да оценяваш труда .....май да започнат всички да чистят ли?????!!!! :thinking: :thumbsup: Тогава да видиш ред и чистота!!!!ВЕРЧЕ,преживях и аз твоя проблем ,след венозното вкарване на антибиотика веднага се промени клиничната картина ,наистина положителната енергия помага .....а само от нас дал Бог!!!Не се отчайвай ,за йалост всичко това е за нас ,за хората ,тия изпитания и тревоги .....със сигурност ни правят по-силни и ни показват колко вътрешна сила крием ,които самите ние не подозираме .К ураж и ще видиш ,че ще си възвърне здравето човека ,при нас месец бе необходимо....отпадналост и умора.Милички ,обичам ви всички ,но трябва да бягам в кухнята и да се правя и на готвачка.....иначе кафето ми бе от нужда ,а вашата подкрепа,която и без да степредложили ми вдъхва кураж .ДИДКА,имаш толкова чаровна усмивка,преживяла си толкова ,моето момиче ,отпусни и мисли само за себе си и за детето бъди малко егоистка и се усмихни на живота ....Приятен и красив съботен ден !!! ДИДКА,за теб
ΚΑΛΗΜΕΡΑ-ΜΕ-ΧΑΜΟΓΕΛΟ-300x225.jpg

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб апр 06, 2013 11:16 pm

ЛЕКА НОЩ!


Заключена