Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » вт апр 09, 2013 9:41 am

8ea savtorini.jpg
Добро утро ,сладуранки ...винаги сте там ,където сте нужни .Бог да ви дарява със здраве и да ви е светъл пътя!!!БЛАГОДАРЯ ви ,че сте всички за един .....и един за всички....това са именно и приятелите.....в нужда се познават.Ох,това палаво момче къде ще го скрия???????????!!!!!!!!!!!!!! Като малък бе като кукла ,където го скожиш там остава ,порастна и Бог да ми е на помощ .Тук ,в Гърция има една поговорка .....Това ,което донася един миг,не може да го донесе цяла година.....и много правилно е .Антибиотик ,в окото ,през устата и много внимание ,за да не се замърси.....Като го погледнеш все едно ,че нищо не се е случило ,но отвътре ,спукан капиляр и една ,цепнатина ......ужас ,направо ми се повръща,когато го погледна този участък от окото ,и ми става много тежко .Ако го споделиш,ще каже човек ,че не е възможно ,но при нас е факт.....докторката вчера наняколко пъти ни подхвърли ,какъв голям късмет е имал ...Наистина Бог и Богородица бдят над децата ни ....Не ми се ще да мисля нито за операции ,нито за трансплантации......Благодаря на Бог ,а пази децата на всички хора....Присъединявам се към веселата компания ,поднасям и аз след увода ми ,мнооооого положителна енергия ,едно ароматно кафе и пожелания за приятен и красив ден!! На болните бързо възстановяване ,а на тия ,които се колебаят да отидат незабавно на лекар ....понякога болките ,не оправдават времето и търпението ....защо да страдаме ???!!!Затова са лекарите....особенно ,когато сме и нужни на околните ,остави ,че и на себе сме нужни ,но както винаги ние мислим на последно място за нас ,винаги някой има предимство.Приятен ден!!!
i love you.gif


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт апр 09, 2013 9:44 am

Здравейте!

Изображение

След вашите съвети и положителната енергия, която ми изпратихте кракът ми вече е значително по-добре. До лекар не стигнах, защото нямаше кога, точно в момент не мога да отсъствам от работа. Но явно точно работата ми помогна - вчера докато подскачах от зала в зала явно сама съм си го наместила, болката изведнъж изчезна :clap: . Ммного съм доволна, защото щом не е счупен плановете ми няма да се провалят.
Хубав ден на всички!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт апр 09, 2013 9:48 am

Здравейте момичета Лежа и само ви чета Желая ви приятен ден
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт апр 09, 2013 9:54 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/j_XAf59Ff4g[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=j_XAf59Ff4g

Добро утро Прекрасни приятели :)

Благодаря на всички ранобудници за кафенцата и хубавите пожелания :giflo1: :giflo1: :giflo1: Вече и аз съм на линия с моето второ кафе :coffee:
За днес съм намислила да почистя хладилника и после да напазарувам. Времето е хладничко и мрачно, но ще се прибера по-бързичко :wink: Явно че и април няма да е много топъл :roll: Но ... природа - какво да се прави :tongue:

Дидка, можеш да разрешиш по-лесно въпроса с играчките - вземи един голям кашон, облепи го с шарени картинки да стане като мебел в стаята и събирай там играчките. Дори можеш вечер да измислиш игра за прибиране - колите - в гаража, играчките да спинкат като Зари и т.н. :wink:

И докато аз се разхождам насам-натам има нови постове :)

Дианка - кураж и сили миличка :hug: :hug: :hug: Ще се оправи детето, ще премине всичко - не зная дали му правиш курбан по някакъв повод, но ако не - можеш да си помислиш.

Миленка, понякога и така става :wink: Добре че се е наместил глезена ти и болката е отшумяла :hug:

Таня, :hug: :hug: :hug:

Хубав ден на всички и много усмивки Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » вт апр 09, 2013 11:08 am

Здравейте и от мен!
Дианка, бог го е пазил. Дано по-бързо се оправи и си вземе поука!
И аз се присъединявам с кафенцето
Изображение
Ама то май вече е време за обяд :)
Изображение
А това е за Зари
Изображение
Хубав ден на всички!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт апр 09, 2013 1:36 pm

Танче, лежи и си почивай, ще се оправиш мила,всички минахме през тия простуди и вируси,успех. :thumbsup: Изпращам ти чаша чай, дано се почувстваш по - добре. :hug: :hug: :hug: :hug: :flow2: :flow1: :flow2:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт апр 09, 2013 2:15 pm

Благодаря Кате ,току що изпих моя с билките :hug: :hug: :hug:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт апр 09, 2013 2:36 pm

Танче, бързо да оздравяваш!
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт апр 09, 2013 4:45 pm

Танче, бързо оздравяване
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт апр 09, 2013 5:26 pm

Изображение

Ехооо, хайде на следобедно кафе :coffee:

Таня, аз докато схвана че си болничка ... Бързо оздравяване мила, пий чайчета с лимон и ... дано да не те боли корема :hug:

Дидка, никаква те няма днес тук - може би сте навън със Зари :roll:

Хайде от мен хубава вечер, аз отивам в кухнята - ще спретна нещо с лапад :cook: Послв ще ви кажа :hungry:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена