Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » съб апр 13, 2013 8:55 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/6U95ESSYheM[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=6U95ESSYheM

Добро утро :)

Топло и светло е навън - истинска пролет :clap:
Танче, Дианка, Ивка, благодаря за поканата и добрите думи - и аз съм тук :coffee:

Дидка, днес дай на душата ти каквото й се иска - разходка, релакс и всичко останало :love: И нека здравето ти е верен другар - всичко останало се постига :hug:

Днес и аз като Ивка ще имам градински занимамия, но то си е нормално за сезона :wink:

На всички вас желая усмихнати почивни дни Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб апр 13, 2013 8:59 am

Здравейте мили момичета!
Благодаря на всички за загрижеността! :hug:
Предната нощ съпругът ми е бил много зле, аз вчера ходих три пъти, говорих с лекуващия лекар, обърна ми голямо внимание, постоянно му вземат кръв за изследвания, включиха още по-силен антибиотик и от вчера на обяд е малко по-добре, вече става и започна да се храни. Каква беше тази инфекция, какъв беше този вирус, пълно е в отделението с пневмонии(още не мога да се успокоя, дано всичко се оправи). Благодаря на всички вас за успокоителните думи, вдъхвате ми кураж, БЛАГОДАРЯ! :hug:
Дидка, много се радвам за теб, прекрасна новина! :hug: :hug: :hug:
Хубав ден на всички :sun: :sun: :sun:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб апр 13, 2013 9:29 am

Добро утро,мили дами,като за почивен ден е доста оживено,браво на вас,благодаря за музиката,цветята, :coffee: ,сядам на едно и аз.Дианка, прекрасно изглеждат козунаците ти,вярвам,че са и много вкусни :clap: :thumbsup: Верче,радвам се,че съпругът ти е по-добре,ще се оправи мила и това чудо ще мине,като всичко друго предназначено за човека :thumbsup: :thumup: Дидка, почини си добре днес,освободи се от емоциите,от пътуването,живей с мисълта,че си здравичка и обичай твоето малко слънчице Зари.Пожелавам прекрасен ден на всички - на ИВКА и БОНИ - успех в градината,на ТАНЧЕТО -лека работа, на всички почиващи - много настроение и релакс. :music: :sun: :music: :music: :winkiss: :heart: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб апр 13, 2013 9:44 am

Добро утро!
Много ви обичам,вие си го знаете :love: :love: :love: !
Вчера докторката/хирурга/ ми каза да си планирам живота спокойно,да съм щастлива,да си следя здравето и че медицината така е напреднала,че дори и да ,,изникне,,нещо веднага ще го поправим.Тя говореше за мен,но трябва да е така за всички.Не трябва да се предава човек.А за възможността да има и друго дете много ме радва.Може да нямам повече,но искам да знам,че е възможно това.Искам да живея пълноценно /което и си правя :D :D :clap: :clap: /и не бих искала някакъв инплант/жизненонеобходим де :eeek: :D :thumup: /да ме спира да правя това.Знам,че ме разбирате...Не се натъжавайте :heart: :heart: :hug: :hug: и аз не съм.Всеки в живота си има някакви борби,моята е една от тях.
Верче,ще се оправи съпруга ти.Бъди сигурна.Ние ще ви подкрепяме от тук :thumup: !
Много ме развълнувахте ей,може ли такова нещо :D :wink: ....... :hug: :hug: :hug:
Приятен ден на всички!
Добро утро, Кате :heart: :heart: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб апр 13, 2013 10:40 am

Здравейте!

Изображение

Днес слънцето така примамливо грее и ни приканва да излезем навън, че е просто грехота да се затворим по къщите. Права е Ивка, че денят ми отново ще мине в занимания покрай малката. Само за спането не позна, че тези дни имам да свърша доста неща и за излежаване време не остава. До преди малко се мъчихме задружно тримата(детето, мъжът ми и аз) с една задача. Поизпотихме се, но я разбрахме :clap: . Сега ще ги изпратя на школа по математика, а аз оставам да гладя. Следобед сме на генерална репетиция за фестивала, ще може и родителите да влязат да гледат танца. През тази седмица всеки ден репетират по няколко часа и Весито вече се чувства доста изморена, защото и за уроците трябав да намира време, но не мрънка, защото знае какво й предстои, вече с нетърпение чака да тръгнем.
Верче, притеснително е здравословното състояние на съпруга ти, но кажи си, че всичко трябва да се оправи. Мисли положително и се моли. А за лекарите съм сигурна, че ще направят всичко възможно да го стабилизират. Кураж!
Ивка, Бони, вие ще градинарствате днес, лека работа и на двете и дано цветята ви да поникнат и да станат много красиви :) !
Танче, лек ден и на теб!
Дианка, успех на представянето!
Кате, Дидка, приятни разходки и забавления! Радвайте се на слънцето и на живота!
Хубав ден на всички!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб апр 13, 2013 12:19 pm

Дидка, така те искам - пълна с оптимизъм и позитивно настроена срямо живота,така се стига далеч. Миленка, браво на Веси - миличкото проявява такъв стоицизъм - пожелавам й много успехи.Прекрасен ден,момичета. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб апр 13, 2013 4:31 pm

Привет,момичета :D
Дидка, едва сега намерих време за компа и твоята новина много ме зарадва :clap:
Време беше да се успокоиш, спокойно да мислиш за бъдещето, за щастливия и спокоен живот, който те очаква. Виж как нещата се нареждат, дай Боже и другарче на Зарчето да се появи, радвам се за това твое желание, за твоя оптимизъм и мъдрост.
Изображение
Верче, още малко търпение и съпругът ти ще се оправи, няма да се давате я :)
А аз днес напипах хубавото време и мих прозорци, щори, поразсадих някои цветя, сега готвя, че снощи поканих свекъра за вечеря и гледамда има повечко храна, че да му дам за 2-3 дена.
Сега ще поседна с кафето за кратко, каня и вас
Изображение
Хубав ден :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб апр 13, 2013 6:59 pm

Пеивет момичета :)
завърнах се от село и сядам да видя как сте я карали днес
Бони,пося ли цветята,аз съм готова със хризантемите,засаждах и две декоративни дръвчета
магнолии,разни цъвтящи храсти,декоративен папур(царевица)цвете е, цветя слънчогледи,
правих разсад на Богородички,общо взето с това се занимавах,
донесох си много пресни марули,лук ,чесън,лапад и яйца
салатата за тази седмица съм я осигурила :tongue:
И вие не сте си губили времето като чета тук всеки се е занимавал със своите си задачки,
Наталка утре и аз мисля да бърша стъкла,че са ужасни на терасата ,дано не вали.
А сега ви пожелавам една прекрасна съботна вечер!
Наздраве!
524132_539607422744614_306632328_n.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб апр 13, 2013 9:39 pm

Момичета, дано сте изкарали деня прекрасно,сега ви пожелавам приятна и спокойна вечер . :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб апр 13, 2013 10:02 pm

Спокойна нощ и от мен :night: :night: :night: :night: :night: :hug: :hug: :hug: :hug:
Във Варна вали проливен дъжд..,но в момента не ми пречи :wink: Моето малко пиленце е тук,какво друго му трябва на човек :love:


Заключена