Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » пон апр 15, 2013 7:06 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/KLlCe9YSbeg[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=KLlCe9YSbeg

Добро утро :)

Започва един нов ден, една нова седмица - да благодарим на Бог за това :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Желая на всички много усмивки и прекрасно настроение Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон апр 15, 2013 7:20 am

успешна седмица.jpg
Добро утро!
Днес съм с :coffee: при вас! На всички от нашата приятна и
позитивна компания желая хубав и спорен ден!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон апр 15, 2013 7:26 am

Добро утро, мили момичета - Бони,Миле,сядам на :coffee: с вас.Днес при нас пак дъжд,хладно време,но тук е топло и уютно.На всички пожелавам, прекрасен,спокоен и много весел ден. :music: :sun: :music: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон апр 15, 2013 7:36 am

Дидка, днес може да прекарате деня така - игри в къщи,нас ни очаква същото,но ще се справим - весел и щастлив ден на теб и Зари. :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон апр 15, 2013 8:08 am

Добро утро :)
Пак сме на линия и пак се събрахме, тук съм и аз с кафето и се зареждам с добро настроение
Изображение
Дидка, радвам се, че сте били заедно, дали не се вразумява :thinking:
Хубав ден, момичета, по-късно пак ще мина :wink:
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон апр 15, 2013 9:14 am

Добро утро!
Кате,тук е нещо като мрачно и от тук там слънце,но докато няма дъжд ще го пусна навън........ :clap: Хубав ден,миличка!
Натали,не мога да преценя,вчера каза,че иска другата събота да го вземе сутринта,а ако е хубаво време пак заедно да сме навън след обяд :) .И неделята с нас,но ...не си правя изводи още :wink: .Лека работа!Ходи ли на фризьор/май каза да!?/Хареса ли се?
Миле,приятна почивка :hug:
На всички успешна нова седмица!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон апр 15, 2013 9:49 am

580703_475701845800268_428405036_n.jpg
Добро утро момичета :)
вече сте поднесли ароматните :coffee: ,
сядам и аз със своето при вас,
малко съм настинала дращи ми гърлото,гласът ми е проминен и се опитвам да кашлям,
взела съм мерки.
Бони, беше ме питала има ли резултат от лечението което,провеждам
да мила има, без ластичен колан не работя,правя си упражненията и си пия лекарствата,но не смея да се похваля още
напълно, тази седмица ще видим- втора смяна съм,а те са ни доста натоварени :wink:
Тук вали и е ужасно мокро и хладно :rain: ,но при нас във форума е толкова слънчево и забавно,че забравям времето навън :thumup: :sun:
Дидка,много хубаво е направил бащата на Зари вчера,дано имате още такива дни :tongue:

Прекрасна и Ползотворна Седмица!
Живейте цветно!Радвайте се!Усмихнете се и помнете,че преживените трудности не определят живота Ви!
Учат всички нас да бъдем силни!За един Понеделник пълен с приятни изненади и късмет!
Не чакайте някой да ви подари нещо,за да се чувствате оценени и стойностни!
Подарете сами на себе си,самоуважение и любов!Тогава вие ще сте дар и за околните!Бъдете Благословени!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон апр 15, 2013 10:07 am

Дидка, промяната фризьора ще я направи в събота, а аз нямам търпение :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон апр 15, 2013 12:39 pm

Дидка,при нас няма изобщо Слънчице,само дъжд,дъжд и е доста хладничко,не е за вън,радвам се,че поне за малко ще сте навън :clap: Ивка, пий чай с мед и лимон,гледай да пресечеш в зародиш настинката,добре се развехри в градината,но ето ти пролетни последици,не се притеснявай,ще се оправиш :thumbsup: Натали,всяка, дори и малка промяна е от съществено значение за всяка жена, ти си хубаво,усмихнато момиче,а това е по - важно от допълнителни процедури. :thumup: МИЛЕНКА, къде си мила,липсваш ми много - с топлите си думи ми действаш успокояващо,чакам те!!! ДИАНКА,чакам и теб с нетърпение, пиши как се чувства Стилиянош,има ли болка, как е Виви - тая малка принцеса,хайде миличка,драсни няколко реда. :winkiss: :giflo1: :winkiss. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: Красив и весел следобед на всички. :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон апр 15, 2013 4:29 pm

capuccino-wallpaper-1280x800.jpg
Привет,милички !!! :) МАМИ,за да драсна няколко реда ,трябва да вляза в сайта,но време .....йок :) :yee: :) Днес е последния ден от изложението ,вчера се прибрахме в 22.40 часа ,мнооооого посетители ,половината ,че и по-вече "зяпачи" ...но в тая икономическа криза ,нормално е ....колкото до щанда на Таппер има движение,но ще покажат представянията,има определено интерес ,коя домакиня не иска удобство,красота и качество?! Но цените са малко високички ,но тая фирма е по целия свят и всички не са финансово затруднени и не може да се промени политиката за определени държави.....за жалост .Лятото бях занесла на майка ми подаръци ,милата .....чудеше се да ги ползва ......или да ги пази ....вече сиренето си седи в кутия на таппер ,също и разни други за рязане машинки ползва ,но ако трябваше да се купуват ,на нейната 66 годишна възраст ......не че е пораснала много ,но сигурно последното нещо ,което би купила в момента.Между другото вчера навърши тия завъртяни 66 да ми и жива и здрава ,и все така мила и добра ,без капка егоизъм....
4 praz jeni.jpg
ast.jpg
Добре,че тези дни ,толкова припряно и забързано ми бе ,а и продължава ,в сряда отлита шефката и .....малко въздух ще поемем ,че мисълта ми бе добре,че не пропуснах да честитя на майчето ,че както е и далеч ще ше да си помисли ,че съм я забравила ......но как майката е една и никога не трябва и да си го помисляме.....подаръка и е нова тенджера на Таппер .....доста соленичка като цена (шшшшшт само на вас ,190 евро ,че ако чуе майка ми ще я сложи на видно място за красота )Н о ,заслужава не една ами целич комплект ,тя е много добра готвачка ,меси перфектно и голяма домакиня...така че заслужено и избрах тоя подарък , на който ще се зарадва наистина.Колкото до децата ,МАМИ пушки и двамата ....готови за нови подвизи ,Виви вчера бе с мен ,имаше и ревю седя на първа линия и умря от радост ,снима се с клоуна ,пукаха огромни балони ,пълни с бонбони ,занимава се много ,измори се и много ,но се прибра по-вече от доволна .Имаше специални кътове за деца ,и родителите разглеждаха спокойно ,без вниманието им да е заето с дечурлига....Аз амо две възглавници си взех ,направо потъваш .......потъваш .....пък трябва и да станеш в определен период.....който ги е измислил ,и една изненада приятна ,имаше и щанд на фирма РЕФАН ,много се развълнувах ....сякаш бе на баща ми ...но така е в чужбина ...........всичко българско и родно ...любя ,тача и милея ......когато ми предложиха да ме ароматизират ......разбира се ,мирише България!!! След малко трябва да се приготвя и да заминавам ,и утре ,и ще се виждаме и пием кафе по-често .ВЕРЧЕ,съпруга ти как е ,миличка ,дано да са ви изписали ,ние по -рано изтърпяхме тоя ужас и разбирам колко си притеснена !!! И тук продължават отвратителните вируси .....е няма ли да си отиде тая зима накрая ...днес ни е малко по-хладно ,но малко и се ядва ....Приятен следобед на всички сладуранки !!!


Заключена