Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пон апр 15, 2013 5:07 pm

ДИАНКА,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТВОЯТА МАМИНКА - ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА,МНОГО ЩАСТЛИВА, ДЪЛГИ ГОДИНИ ДА ВИ ПОСРЕЩА С МНОГО РАДОСТ И ОБИЧ !!!


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пон апр 15, 2013 8:45 pm

Изображение
ДИАНКА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАМА! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА, ДА СЕ ОБИЧАТЕ И УВАЖАВАТЕ, ДА СТЕ СИ ОПОРА ВЪВ ВСИЧКО!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон апр 15, 2013 8:46 pm

Верче, виждам че си тук - как са нещата у вас? Дано тази вечер да имаш добри новини :thumup:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон апр 15, 2013 9:01 pm

Дидка, дано да се вразуми таткото на Зари - той самия поинтересува ли се как е минал прегледа ти и какви са резултатите? А как реагира на думите на лекарката? Все имам едно вътрешно чувство, но ... дано се сбъдне и да си дойде всичко на мястото :thumup:

Ивка, радвам се че си по-добре с кръста :hug: Пази се повече и не мисли, че само и единствено ти ще свършиш работата на целия свят. А за настинката - в това променливо време това става съвсем неусетно :wink:

Дианка миличка, НЕКА МАМА Е ЖИВА И ЗДРАВА, ДА Е ДЪЛГИ ГОДИНИ НА ЛИНИЯ И ДА ТИ Е ОПОРА ЗАЕДНО С ТАТКО :giflo2: :giflo2: :giflo2: ИЗБРАЛА СИ РАЗКОШЕН ПОДАРЪК - ДА ГО ПОЛЗВА С РАДОСТ И УДОВОЛСТВИЕ :cook:

Изображение

Кате, как беше Тони днес - навън или вътре изкарахте деня :roll:

Миленка, къдеее сиии :thinking:

Лека и спокойна нощ на всички :love: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон апр 15, 2013 9:52 pm

Бони, изкарахме във къщи,днес почти целият ден валя при нас,а той само търси локви и познай как се прибираме. Верче,добре ли сте миличка,подобри ли се съпругът ти,пиши.Дианка, прекрасен подарък си избрала за мамето, браво на теб :clap:, тя милата заслужава, аз я разбирам напълно какво и е на душата,но да сте живи и здрави - светът вече е твърде малък,разстоянията нищо не значат,само да сте щастливи всички зад граница :thumbsup:Радвам се,че сте добре мила, че изложението върви добре - децата се забавляват,какво по- прекрасно от това.Миленка,къде си момиче, Таничка, почина ли си - пишете милички.Пожелавам на всички прекрасна,спокойна и лека нощ!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон апр 15, 2013 10:37 pm

Милички мои,лека и спокойна нощ! :night: :night: :night: :night:
ДИАНКА,ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЙКА ТИ!ДА СТЕ СИ ОПОРА ЕДНА НА ДРУГА! :wine: :wine: :giflo1: :giflo1: :gift: :gift:
Бони,аз му звъннах да питам за детето как са ,а той пък за мен.Вечерта въпреки ,че ви писах ,ми беше лошо или просто бях изморена не знам и му казах .Така че сутринта той ме провери как съм.А за дете ми отговори ,че щом искам ще имам :) .Майка му също ме пита дали всичко е наред.Баща му/свекъра/ спокойно ми идва на гости да види малкия.Мисля си,че се колебае..Нямам представа,миличка :hug: Каквото е писано,но си мисля,че ако се откаже от нас,някога ще съжалява.Не го казвам ,все едно че съм незаменима,и аз си имам лоши страни.
Кате,лека нощ :giflo1:
Ивка,милата ми тя :hug: Ще отминат болежките!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон апр 15, 2013 11:29 pm

Здравейте, момичета!
Много ми стана приятно като прочетох, че съм ви липсвала. Вие на мен още повече! Два дни имахме проблем с интернета - ту се появяваше, ту изчезваше, докато седна да пиша и мрежата ме изхвърля, накрая се отказах.
Кате, Бони, Дидка, :hug: :hug: :hug: , радвам се, че ви има!
Дидка, хайде дано да му дойде акълът. Хубаво е, че свекърът и свекървата проявяват интерес. От това, което си ми разказвала на този твой мъж, май само мама може да му повлияе, дано и тя да разбере кое е най-доброто за него!
Верче, нищо не пишеш за съпруга ти, надявам се да е по-добре, стискам ви палци!
Дианка, честит рожден на майка ти, да е жива и здрава и дълги години да се радва на чудесния подарък, а догодина следващия да й го поднесете лично!

Изображение

При нас тези дни са доста натоварени. Репетициите са все по-дълги и изморителни. Гледаме и уроците да научим, за да не изостанем после. Освен това в сряда Весито ще ходе на пробен тест по английски език към Фарос, а в четвъртък е на състезание по български език. На мен вече взе да ми се завива свят, а какво ли му е на детето?! Моите часове също вървят, започнах вече да взимам и упражненията от другата седмица, така че времето ми е още по-запълнено. Кога ще приготвям багажи се чудя и не намирам отговор за самата себе си :thinking: . Сега ще лягам, защото утре съм пак от рано на работа.
Лека и спокойна нощ ви желая!

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт апр 16, 2013 7:04 am

Добро утро,скъпи ,мили,прекрасни мои!
Миленка,ще се справиш :thumup: !Ти си много организирана,поне така съм те преценила.Освен всичко друго прекрасно,което си ти :giflo1: :hug: !
Бони,добро утро!Докато напиша и изпратя поста си,може и даже да си тръгнала за работа :thumup: -спорна и лека!
Кате,нищо не казваш ,миличка.Как е Тончо-бонбончо :love: :wink: ?
Наталка,Миле ,Танче,Верче,лек ден!
Имам да пиша още,но ще оставя за довечера,някой все пак трябва да сготви ,имам и за простиране...и т.н.........

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт апр 16, 2013 7:13 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/Tm88QAI8I5A[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=Tm88QAI8I5A

Добро утро - свежо и дъждовно :)

Хайде да изпием кафето си по френските улици с шансон :coffee:

Дидка, има светлинка в тунела - може би е права Миленка :hug: Днес сигурно ще си бъдете у дома, а може и морския бриз да издуха дъжда :roll:

Миленка, много ви е натоварена програмата, но така е по-интересно :wink: Дните ви са запълнени, няма скука и монотонност. А и предстоящото пътуване ви зарежда положително и притъпява напрежението :)

Дианка, успех миличко :hug: :hug: :hug:

Наталка, Кате, Миле, Илинка, Верче, Йоанка, :hug: :hug: :hug:

Хубав и усмихнат ден на всички Изображение

П.П. Дидка, хубав ден :dancing:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт апр 16, 2013 7:48 am

Добро утро, мили момичета - Бони, благодаря за оптимистичното начало на деня,дано денят е прекрасен за теб,мило момиче. :thumbsup:Дидка, Тони започва да се променя - не разхвърля,както преди всичко, което му попадне в полезрението, не му повишаваме тон,тактично и тихо му обясняваме с Ина,че така не хубаво и го насърчаваме,когато направи нещо положително,само да го видиш миличка - малко човече,а се радва,когато го аплодираме - става един важен и горд от себе си, абе,направо да го схрускам ми идва,уча го на много песни - пее вече със мен някои от тях,играе и се занимава по - дълго с коли,те са неговата слабост, пиши, Зари с какви играчки се забавлява.Миленка,разбрах за натоварената ти програма,но както е писала Дидка - ти ще се справиш, дано само Веси не се преумори много - доста неща при нея,пожелавам от сърце успех във всичко. :thumbsup: :thumup:Днес при нас отново вали,силен вятър,студено,ами природа,какво да се прави.Пожелавам на всички момичета, весел,хубав и много успешен ден. :hug: :hug: :hug:


Заключена