Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » чет апр 18, 2013 8:04 am

Добро утро :)
Хайде на кафе
Изображение
Утрото е хубаво и слънчево, бъдете усмихнати и лъчезарни, да е спокоен денят ви
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет апр 18, 2013 8:27 am

Добро утро, приятелки!

Изображение

Пролетта наистина вече разтваря своята красота и ни радва с аромата си! В момента се наслаждавам на гледката от прозореца на кабинета ми и ми се иска да я споделя с вас. Снимката е от малко по-различен ъгъл, като изключим пясъка, който аз не виждам всичко друго си е същото.

Изображение

Днес е последният ден преди пътуването и имам още доста неща да свърша, но трябва някак си да се организирам. Вчера мъжът ми ме изненада много приятно. Решихме ад не нося лаптопа с мен, защото не знам в какъв хотел ще бъдем настанени и няма да съм спокойна да го оставям в стаята. Тъкмо си мислех, че ще съм откъсната от света за шест дни и му мрънках, че няма да мога да си пиша нито с него, нито с вас и той вчера цъфна с таблет. Стига да има интернет ще ви пиша от там. Само да успея да се справя с това чудо на техниката. Снощи и двамата го гледахме и му се чудихме, но не можахме да разберем как да се свържем с мрежата. Ръководство няма. На кой ли му трябва?! Сигурно са малко тези като нас, които са толкова назад с технологиите. Сега ще отида при нашите компютърни специалисти и щ ги помоля за помощ, дано не ми се смеят много :ooppss: .
Хубав ден ви желая!

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » чет апр 18, 2013 8:44 am

Честита придобивка Миленка !
Да си го ползваш със здраве! Не се притеснявай, ще се справиш с новата технология. :thumup: Ще чакаме вести от теб през таблета. Пожелавам ти приятно пътуване, много емоции и един хубав релакс! :hug: :hug: :hug:
А сега да пием кафе
Изображение
Лек, успешен и много слънчев ден на всички! То и времето ще се погрижи за доброто настроение, така приятно изглежда от прозореца - слънчево, а тези раззеленяващи се дървета.... направо ти идва да зарежеш всичко и да тръгнеш към езерото- ние имаме едно много красиво езеро, заобиколено от борова гора, с много пейки и там няма сезон в който да не ти е приятно да се разхождаш. А как пеят птичките... :) Ох май много се размечтах...
Допивам кафето и ставам, че къщната работа ме зове :(
За всички ви много :hug: :hug: :hug: от мен

online87
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 8
Регистриран на: нед яну 27, 2013 2:09 pm
:: 1 рецепти от online87
:: 60 снимки от online87

Мнение от online87 » чет апр 18, 2013 8:47 am

:coffee: :sun: добро утро на всички :coffee: лек и усмихнат ден :)


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет апр 18, 2013 10:23 am

903903_433186963440630_1747462113_o.jpg
Миленче,честита придобивка да си я ползвате със здраве,
и да споделяш с нас последните събития от фестивала.
Лек и приятен път ти желая :hug:
Момичета,моята настинка се оказа упорит вирус,
вторник отидох на работа,не можах да изкарам и си тръгнах от там право на лекар,
казаха ми,че тези вируси са много упорити и почивка му е майката,изписаха ми медикаменти,
и право в къщи- болнични съм,но започнах много да кашлям,сега се върнах от личната ходих да ме преслуша
няма страшно за сега, пия си лекарствата и сиропа,мед и лимон и така я карам.
Верче,как е съпругът ти :?
Дидка, как си мила,Зарко прави ли билички :)
Днес било имен ден да са живи и здрави всички празнуващи!
904434_489767504409623_1389130239_o.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет апр 18, 2013 10:47 am

Привет момичета - Миленче,честита придобивка мила,ще се справиш,убедена съм - просто трябва някой да ти обясни.Пожелавам на теб и Веси весело,приятно и щастливо пътуване,успех!!! :thumbsup: :thumup: Ивка, почивай си и стой на топличко,че ако и при вас е така студено,както при нас - направо не ти завждам.Миленка, пропуснах да ти кажа,колко много ти завиждам,благородно разбира се, за тоя невероятно красив изглед към морето,ах морето! :thumbsup: Илинка, толкова е хубаво да имаш парк,езеро,гора близо до дома си - ние сме до липова гора,красота,много птици,катерички - нямам думи,толкова радост за окото!Хубав ден момичета! :winkiss: :sun: :winkiss: :sun: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: Верче, Танче -пишете,момичета.

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет апр 18, 2013 3:41 pm

Здравейте мили :chef:
Вчера изписаха съпруга ми и вече си е в къщи, изписаха му лечение за още 7 дни, ще пие лекарствата, купих и витамини ЦЕНТРУМ,
направих мед с орехи и лимони, надявам се да се възстанови по-бързо, дадоха му болничен до края на месеца, ще готвя, ще му угаждам - само да яде. Това е от мен засега :thinking:
Миленче, дано се справиш с техниката, ще му свикнеш. Пожелавам ти приятно пътуване и много приятни емоции! :thumup:
Хубав следобед от мен! :sun: :sun: :sun:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет апр 18, 2013 4:12 pm

Момичета, УРА :clap: , не съм била чак такъв профан! Оказа се, че от оператора е трябвало да дадат някакви настройки, без които не може да се осъществи връзката. Сега вече всичко е наред, а и аз се успокоих, че не съм чак толкова на Ви с техниката :wink: .
Благодаря ви за пожеланията! Верче, много се радвам за съпруга ти, дано да се възстанови бързо!
Аз след малко свършвам работа и отивам да се приготвям, ще ходя на фризьор, а после и да донапазаря някои неща. Може би няма да имам възможност повече да ви пиша, затова на всички пожелавам приятен следобед и хубава вечер!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет апр 18, 2013 9:48 pm

Добър вечер,милички - Верче,много се радвам за вас,нали знаеш мила - у дома и стените помагат,скорошно оздравяване,успех :thumbsup: Миленка, не съм се усъмнила и за секунда,че няма да се справиш с тая техника :clap: :thumbsup: още веднъж - ЛЕК ПЪТ И УСПЕХ НА ВЕСИ, забавлявайте се от сърце!!! Мили приятелки, пожелавам ви лека и спокойна нощ,сладки сънища! :winkiss: :night: :winkiss: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет апр 18, 2013 9:51 pm

Дидка, днес не те виждам тук,предполагам,че си доста заета и се дължи на това - пожелавам на теб и Зари -лека и спокойна нощ! :winkiss: :winkiss: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена