Какво сготвих днес - Април '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Re: Какво сготвих днес

Мнение от remiva » пон апр 22, 2013 2:48 pm

Добре дошла, Вики-Катри :) ! Аз съм Рени.Радвам се че вече си разбрала колко прекрасен е нашият сайт, но освен това тука всички са много мили и услужливи и прекрасни приятели. Дано ти е хубаво тук както на нас.
А сега по същество:не си спомням дали вчера съм се отчитала, та ще почна от вчера, когато си хапнахме кренвирши с кашкавал на грил с горчица и лютеница, към тях имаше и таратор, за десерт меки вафли и ябълки. Днес ще опържа яйца, салата или таратор, за десерт-ябълки.
Прекрасен следобед, сладурковци :wink: :love: :love:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.


Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » пон апр 22, 2013 3:26 pm

Здравейте и от мен!
Кате, благодаря ти за милите думи! :giflo1:
Днес на масата ще има картофени кюфтета, зелена салата, лапад с ориз и домашно пиле, баница с лапад (лопушник както му казваме ние) и още няколко мъфина с шоколад от вчера. :) Богато меню се получи, благодарение на майка ми, която днес се развихри доста в кухнята. :)
Хубав ден! :)
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон апр 22, 2013 8:33 pm

Добре дошла Вики :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Вече си разбрала, че тук е вкусно и интересно :bliz: и все нещо ври и кипи :cook: Ще очаквяме да споделиш и твои любими ястия :serve:

За вечеря у нас: Таратор, Пухкав омлет, Пилешка пържола на тиган /за месоядните/. Десерта е Козунак със стафиди /от магазина :roll: / Как ми се иска Дианка да е по-наблизооо с нейните козунаци и не само ...

Топла и спокойна вечер на всички :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » вт апр 23, 2013 9:35 pm

Здравейте и от мен! :)
За днес картофени кюфтета, таратор и салата "Ропотамо" от консерва - домашно производство. :)
Хубава вечер! :)
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт апр 23, 2013 9:53 pm

Привет момичета,днес сготвих Свинско - нетлъсто месо с ориз и зеленчуци - чушки,пресен лук,морков,листа от червено цвекло,магданоз, ястието приготвих в тенджера не в тава и на фурна,таратор,салатка - домати,краставици,десерта е плодове - банани,портокали.Прекрасна вечер на всички!!! :winkiss: :hug: :hug: :hug: :winkiss:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт апр 23, 2013 10:43 pm

Привет :chef:

Тази вечер приготвих Печена сьомга с вино - като опитах и аз :hungry: Имаше и Картофи соте. Десерта е Шоколадови бисквити от магазина :bliz:

Спокойна нощ на всички :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » вт апр 23, 2013 11:00 pm

Привет!
У нас тази вечер имаше спанак с ориз и таратор, за десерт - целувки.
Спокойна нощ!
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » вт апр 23, 2013 11:13 pm

Здравейте весели :chef:.Днес ни изписаха от болницата и се захванах веднага да сготвя.Купих овкусени свински пържоли и ги запекох.Направих и миш маш.Салатките ни бяха шопска със зелен лук и маслинки и Снежанка.За десерт течен шоколад,вафли,пухкав кекс от чешката пекарна и плодове.Спокойна нощ и успешен и късметлийски ден!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср апр 24, 2013 2:52 pm

Мила ЕЛИ, дано нещата потръгнат в положителна посока за вас - пожелавам ти го от сърце, пиши как е малкия,явно трудно ще се адаптира. Момичета, днес съм се развихрила,като хала - мия прозорци,преди малко взех душ и седнах,чувствам се скапана тотално,но всичко светна,дано не си помислите, колко ли тъмно е било при Катето,просто понякога ставам педант. Днес, няма да готвя - имаме още от вчерашното ядене,ще приготвя салата по - късно,десерта - портокали,ябълки.Хубав и весел ден момичета! :winkiss: :sun: :winkiss: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug:

Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » ср апр 24, 2013 3:01 pm

Здравейте и от мен! :)
Кате, направила си пролетното почистване. :) И на мен ми е много уморително чистенето, готвенето ми е много по-приятно. :)
За днес лапад с ориз, зелена салата с краставица, а за десерт нямам нищо специално. :)
Хубав ден! :)
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение


Заключена