Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от i4eto3421 » пон апр 22, 2013 8:30 am

Здравейте,момичета.Страхотни снимки,прически и съвети сте публикували :thumbsup: .
ИСКАМ ДА НАМЕРЯ РЕЦЕПТА ЗА ПЪРЖЕНКИ/И АЗ НЕ ЗНАМ КАК ДА ГО ОБЯСНЯ/Прави се рядко тесто,в което има алкохол.Потопява се метална форма /пеперуда,цвете,буква/в сместа и се пържи.Когато тестото се изпържи пада от формата.Ако някой се сеща да пише.


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пон апр 22, 2013 8:31 am

Добро утро!
Дианка, страхотни снимки. Островът на който живееш е много красив. И козунаците са прекрасни :thumup: ... чакаме рецептата. Аз преди две седмици правих козунаци със суха мая и бях очарована от резултата. Нещо не мога да уцеля хубаво брашно :(
Хайде сега на кафе
Изображение
На всички за пролетно настроение
Изображение
а на Зари за повече усмивки
Изображение

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пон апр 22, 2013 8:40 am

Дианка, видях рецептата, влезе веднага в любими и още утре ще бъде изпробвана. Обясни моля те какво е махлепи.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон апр 22, 2013 9:21 am

Мили момичета - днес е Денят на ЗЕМЯТА - Нека бъдем добри стопани на нашият общ дом - Земята,каквото зависи от нас,нека го направим - да не замърсяваме природата с боклуци,а да засаждаме дръвчета,да почистваме около домовете си,а тя Земята, ще ни се отблагодари!!! :heart: :sun: :heart: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон апр 22, 2013 2:07 pm

Здравейте момичета!
Приятна нова седмица :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон апр 22, 2013 2:54 pm

Здравейте и спорна седмица на всички!!!Днес ,сядам няколко пъти и все не успявам да довърша поста си. Малкият господин е малко болен и аз леееееко неразположена и сме един дует .....вчера цял един игра ,явно се изпоти ...беше топло ,но леко подухваше един тънък вятър ,идваше изпотен да пие вода и май оттам и днешното неразположение. НАТАЛИ,ако не можеш да намериш с удоволствие ще ти изпратя.ИЛИНКА,прочети коментарите под рецептата и ще се информираш ,бях писала по друг повод ,но вчера други момичета от форума са отговорили преди мен .Желая успех ,при нас козунака не е с повод и се е случвало и на седмица по два пъти да замеся и така ,който мисля не е пробвал ....той не е направил .Иска се малко тренинг ,и много желание .МАМИ ,ИЛИНКА красиво е и особено през тоя период ....всички острови всеки сам по себе си крие нещо магическо ...Ние понеже и всекидневието ,и живота ни е тук сме свикнали ,обаче ми прави впечатление туристите колк са впечатлени ,и как някои незначителни неща за нас им правят впечатления , спокоен живот и чистота ,която в големите градове трудно се намира .И хората ,както е забелязала и НАТАЛИ са отговорни за действията си .Много доброволци почистват плажове , садят дръвчета .....даже и пожарникари доброволци .....боли ги за всяко кътче на Родината им ,колко пъти съм се учудвала на това гръцко самосъзнание .Преди няколко дни в нета прочетох едно интервю ,което е дал Томи Лии ,бившия съпруг на Памела Андерсон .Не знаех ,че е от гръцки произход и описваше всичко ,което са гърците ......което нито в Европа ,нито в САЩ съществува .........защо се гордее,че е грък .........настръхна ми косъма ......един голям ферман......от философите,първите олимпийски игри,театъра,.........до това,че всяка къща ще ти предложи кафе и вода ,че с празни ръце никой нчма да влезе в къщата ти и............още много ,което мен ме впечатли наистина много ,независимо,че всичко това всеки ден го живея .......Какво да се прави ....какво ли не бих дала се замислям ,малко да се промени и нашето самосъзнание ,защото и ние имаме да много за да сме горди ,но незная защо сме такива .....имам една приятелка само българка тук .....и разбирате може би защо ,иначе българи има много .Даже и в чужбина не сме сплотени ,а виждам гърците в САЩ,роднини на мъжа ми как се подържат само ......темата е мноооооого обширна .Пожелавам лек и слънчев ден на всички !!! :) :) :)

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон апр 22, 2013 6:37 pm

Здравейте, мили готвачета - веселячета!

Изпуснала съм цели 6 страници и докато наваксам... Липсвахте ми... Не знам какво се поунесох около ежедневието, но нали се затопли и все сме навън. Направихме си вече постоянна зеленчукова градина - изпренесохме доста пръст, но и доста модерна стана :). Тази седмица ще ми е натоварена - 2 торти съм замислила да правя - една за учителите, другата - за едно бебенце, което е на път да се появи съвсем скоро. Разчела съм си всеки ден, за да не ми е напрегнато в последния момент. Ако не се появя скоро, то да знаете, че съм мислено с вас и много ви обичам! :love: :hug:

Прекрасна нова седмица!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон апр 22, 2013 8:06 pm

Хей, веселушки!!!!!
Лека и спокойна вечер
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон апр 22, 2013 8:52 pm

Приятна вечер и лека нощ,мили момичета! :heart: :night: :heart: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон апр 22, 2013 8:54 pm

Мили Дидка и Зари - Лека и спокойна нощ!!! :winkiss: :night: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена