Какво сготвих днес - Април '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
viki_katri
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 20
Регистриран на: пон апр 22, 2013 9:52 am

Re: Какво сготвих днес

Мнение от viki_katri » ср апр 24, 2013 4:54 pm

Здраейте накратко съм Вики Днес се отчитам и за снощи имахме ориз с зеленчуци таратор а за десерт козунак (от магазина с локум стафиди ядки и плодове) беше уникален много бих искала да си направя домашен но веднъж пробвах и не ми се получи особено добре и чесно да си призня отказах се :( А за днес съм направила яйца с пресен лук имаме в изобилие от градината както и яйчица от кокошките,салата от марули с крастаици и крутони а за десерт реване лека и спокойна вечер на всички Утре съм решила да кача свои рецепти с снимки така че очаквайте :chef:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср апр 24, 2013 9:46 pm

Привет момичета - Светле, аз също много обичам да готвя,а във чистенето не се понасям, много,много се увличам - трябва да е перфектно, нали все пак съм Дева - вманиачени чистофайници,но слава Богу свърши.Вики, моля да ме извиниш,бях ти обещала рецепта за пълнена агнешка плешка,но като се юрнах по домашна работа,напълно изключих - миличка, на началната страница на сайта е изписано рецепти, кликни и избери ястия с агнешко месо - има богат избор,успех мила,ако държиш не е проблем да ти я изпратя,но там я има. :thumbsup: :thumup: Прекрасна вечер,мили момичета!!! :winkiss: :night: :winkiss: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет апр 25, 2013 9:04 am

Привет,весели :chef: , раничко сложих да сготвя - Прясно зеле със свинско месо, десерта е плодове -портокали,ягоди.Хубав ден на всички! :winkiss: :sun: :winkiss: :music: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :music:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет апр 25, 2013 8:22 pm

Привет :chef:

Е, вече мога с удоволствие да споделя - мога да ям месо :) Решила съм да го правя по-рядко, защото така се чувствам добре. Но все пак друго си е като знаеш, че си ОК и нямаш забранени неща :wink:

Тази вечер приготвих Салата от краставица с плочка сирене, Пиле фрикасе Ирина /много го обичаме/. Десерта е Карамелен сладолед с орехи :hungry:

Хубава вечер на всички :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » чет апр 25, 2013 11:10 pm

Привет мили :chef:.Решихме да го спрем от яслите.Нека порасне още малко пък тогава.Нашата вечеря днес е овкусени пилешки бутчета на тиган и картофи по панагюрски.Десерт банани и течен шоколад за малчо и плодово мляко с горски плодове.Спокойна нощ и прекрасен петък!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет апр 25, 2013 11:30 pm

Привет Ели,добре сте постъпили,нека укрепне детенцето и тогава.Ели, искам да ти дам един приятелски съвет - не давай на детето шоколад,било то и течен,много е малък и това оказва огромно влияние на нервната система, не е задължително да изпълниш моята препоръка - внука ми е почти на 2г. и не познава вкуса на шоколада - той и без него е винаги емоционален,превъзбуден от лудории.Всичко добро Ели! :winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » пет апр 26, 2013 11:30 am

Добър ден и от мен, :) :chef: !
Снощи бяхме почти на автопилот с вечерята, защото всички се прибрахме след 20.30 ч., та направих един таратор, за мъжа опържих 5 яйца, за нас по един попарен кренвирш и толкова бяхме каталясали, че никой не попита за десерт. Днес ще бъде по-лежерно. Приключих по-рано и сега ще направя картофени кюфтета и кюфтета от тиквички, таратор, зелена салата, а за десерт ще купя плодове.
Лек, усмихнат и спорен ден!
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет апр 26, 2013 2:15 pm

Привет мили приятелки, днес приготвих празничен обяд - в чест на рожденничката Стаси - печено пиле с пресни картофки в плик,съомга на скара, салата - домати, краставици,маслини,моцарела и много зеленийки,десерта - сладолед с пресни ягоди, плодове - ягоди,круши,портокали,ананас.Прекрасен ден на всички весели :chef: !!! :cook: :serve: :bliz: :hug: :flow2: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug:

Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » пет апр 26, 2013 7:39 pm

Здравейте и от мен! :)
Кате, да ви е жива и здрава рожденичката! :) Страхотно меню си направила. ;)
От мен днес нещо много на бързо, защото нямам време за готвене - пържени яйца със зелен лук и зелена салата с маслини. :)
Хубава вечер! :)
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » пет апр 26, 2013 11:12 pm

Привет весели :chef:.Благодаря за съвета Кате,но шоколада е само за нас големите.Малчо си яде своите плодови млека и плодове а и винаги приемам съвет от по-възрасти от мен,Така,че още веднъж ти благодаря :flow2: :flow1: :flow2:.Днес имах малко ядене от снощи само направих зелен фасул яхния с кайма.Десерта е плодове и мини вафли.Спокойна нощ и весел и слънчев уикенд.


Заключена