Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Ili71 » ср май 22, 2013 8:38 am

Добро утро и от мен!
Дидка, дано Зарко се оправи бързо! Ние сме с вас.
Миленка, лекувай се мила, дано антибиотика подейства.
Ето и по кафенце, за лек и усмихнат ден
Изображение

Да поседнем тук :)
Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср май 22, 2013 11:28 am

:giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: Добър ден,момичета - късничко сядам при вас,благодаря ви за всичко поднесено,прекрасни сте! Много се притесних за Дидка и Зари,дано всичко мине - вчера нашият палавник падна и си откърти парченце от преден зъб,разби си устата,нямам думи - това детенце не може да върви спокойно,то все бяга и лети,целият е в синини - така ще е докато пораснат, дано Бог да ги пази от по - големи поражения.Дидка, миличката ми, само запази самообладание,приготви се за подобни ситуации - децата са непредвидими, за миг да ги изпуснеш от полезрението си и белята станала,но никой не е застрахован от всичко това,стискам палци да се оправите бързо. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Мили момичета, пожелавам ви прекрасен ден!!! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср май 22, 2013 1:55 pm

Здравейте, момичета!
Дидка и Зарко вече са си вкъщи, преди малко се чухме.
Днес и аз се чувствам малко по-добре, още имам кашлица, но вече не съм така отпаднала, въпреки, че лесно се изморявам и все гледам да полегна. Поне сега мога да си го позволя, защото съм на работа от 17.00ч., а и тази седмица студентите правят контролно, което за мен означава малко почивка - не се налага да говоря. Вчера много се ядосах- седнали двама, момиче и момче един до друг, личи си, че преписват. Аз по принцип не обичам да се правя на пъдар, но те ме гледат и нагло ми се смеят насреща. Търпях, търпях, но накрая не издържах и ги изгоних. Естествено с нулев резултат от контролното, да видим как ще си вземат изпита. Все повече се разочаровам от младото поколение - нямат елементарното възпитание, но пък самочувствието им е до небето.
Стига съм се оплаквала. Да се насладим на чудното слънце навън и да си помечтаем за плаж, море и лято!

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср май 22, 2013 4:11 pm

Миленка :hug: :hug:
Кате,Миле,Бони,Ивка ,благодаря ви!
Довечера ще ви пиша повече,както разбрахте от Миленка ,в къщи сме.


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср май 22, 2013 8:17 pm

:giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: Дидка, радвам се,че сте се прибрали у дома - всичко ще мине миличка. :thumbsup: Момичета, пожелавам ви лека и приятна вечер!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет май 23, 2013 12:18 am

Пак съм тук.Да ви пожелая лека нощ.
Естествено не нарочно съм подвела Миленка какво е станало.Купих му маркери на които пишеше подходящи за годинка плюс.И без да ги отворя да ги погледна оставих единия маркер в ръцете му за да си отключа входната врата.Да ,има имало ,,течни,,маркери и пиенето става бързо :cry: .Така че без да се прибираме излетяхме към спешното.Няма да коментирам страха,ужаса,вината и всичко ,което ми мина през главата.Сълзите ,които лях докато спеше да не ме пита що плачеш/щото вече пита/.Кошарата в стаята беше с много ниска решетка,стигаше му някъде малко над коленцата и вечерта си нагласях алармата да звъни на всеки 30 мин за да не заспя ,защото той не е от поспаливите и знам ,че вкъщи става и се изправя на кошарата,ако го направи по инерция........Не се оплаквам ,а споделям,защото сме приятелки.В крайна сметка сме си в къщи живи и здрави/смея да кажа/.Имаме си още един страх в повече,не иска да остава сам в стаята/кога ли ще отшуми/и се оказа,че вече го е страх и от храмовете.В понеделник преди да купим маркерите го заведох,както често правим да си запалим свещички.........и там ревна страх ,страх,и като види снимките от кръщенето същата работа.......Както и да е,да благодаря на Господ,че ни пази живи и здрави.Имаше моменти се сещах за Дианка и случката със Стелиянош.
Извинете,момичета,не искам да си разваляте дори секунда настроението,исках да споделя,тъй като усетих притеснението ви за нас и СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет май 23, 2013 12:20 am

Иле,благодаря,сега дочитам ........Ако някого или нещо пропускам ,не ми се сърдете.Лека нощ!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет май 23, 2013 4:22 am

315419_510762642318848_908067240_n.jpg
Добро утро момичета :)
днес ви каня тук на ароматно,дълго и горчиво(за мен) кафенце :coffee:
Дидка,миличка голямо притеснение си изживяла,
дано по-вече не ви се случват такива неща,хубавото тепърва предстои :)
Изчезвам,че ми накъся времето,
а на вас желая един незабравим усмихнат ден изпълнен с много положителни емоции!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет май 23, 2013 7:30 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/081_Sg2DxdE[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=081_Sg2DxdE

Добро утро :)

Ивка, :hug: Тук съм и аз набързичко с :coffee: и зачезвам, че нещо сутрин все не ми стига времето - повече ми се спи и не ми се надига от леглото :roll:

Дидка, добре че всичко е минало - белите бързо стават, но все се молим да са поправими и Бог да пази децата ни, а и всички нас :) Не се притеснявай от страховете на Зарко - той сега опознава света и е нормално да ги има от определени неща. Ти си винаги до него да му помагаш и да го успокояваш :D

Дианкааа, липсваш ми :hug: И Йоанка - също :hug:

Кате, явно и Тони е голям палавник - така растат децата, ти поне знаеш :wink:

Късметлийски четвъртък на всички, много усмивки и чудесно настроение Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет май 23, 2013 8:02 am

Здравейте!
Да пием кафе и да се насладим на сутрешното спокойствие.

Изображение

Последен работен ден и после три почивни :clap: :clap: :clap: !
Нека да е спорен, приятен и бързо да отлети!
Дидка, предполагам, че на Зарко все още са му доста пресни спомените от кръщенето, но с времето ще се успокои и ще забрави. Важното е, че вече сте си вкъщи и сте готови за нови бели. Е, няма да пие повече маркери, но какво ли още те чака.... :wink: :) Въоръжи се с търпение и повече самообладание. Точно, когато решиш, че е вече голям и можеш да му имаш по-голямо доверие, ще започне да ти сервира по-големи изненади :) . Не се притеснявай, и това ще мине!
Аз днес си имам помощничка на работа. Цял ден имам часове, а децата не учат заради матурите и тъй като Весито не иска да стои сама, дойде с мен на работа.
На всички, които почиват пожелавам слънчев ден с много разходки, а на работещите - да е лек и безпроблемен!


Заключена