Какво сготвих днес - Май '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Re: Какво сготвих днес

Мнение от elena13677 » чет май 23, 2013 3:57 am

Здравейте мили :chef:.Кате,благодаря ти от сърце.Ти винаги намираш точните думи.Винаги намирам в тях успокоение и енергия :giflo2: .Да в тази тема не влизам и аз незнам защо,но ще започна и там да пиша.Снощи у нас имаше руска салата,картофено пюре,таратор и бъркани яйца със пресен лук.Десерта течен шоколад и плодови млека.Спокойна нощ и вълшебен ден.


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 23, 2013 5:01 pm

Привет, весели :chef: , днес менюто е типично лятно - пържени чушки,салата - домати,краставици,пресен лук,магданоз и много маслини, към чушките - плочка сирене,десерта е плодове - за пръв път за тая година купих пъпеш - изненада, много ароматен и сладък,череши.ЕЛИ,много ти благодаря миличка за сърдечните думи, много ти се възхищавам,че не се оплакваш за дребни неща, знам, как се чувстваш там, далеч от близки и роднини - дори стихотворенията,които публикуваш говорят красноречиво за чувствата ти - носталгия и много мъка.Мило момиче, дано семейството ви успее - пожелавам ти го от сърце, дано сте живи и здрави,а когато решите и не можете повече ще се върнете,знаеш,ние майките ви чакаме винаги.Пожелавам ти всичко добро ЕЛИ!!! :giflo2: :giflo2: :winkiss: :giflo2: :giflo2: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 23, 2013 5:08 pm

:giflo2: :giflo2: :winkiss: :giflo2: :giflo2: Ели, заповядай едно скромно букетче от мен - с много уважение - Катя :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » чет май 23, 2013 5:51 pm

Здравейте, :) :chef: !
Днес съм се разготвила, че одавна не ми се беше случвало, все аламинути. Та правя прясно зеле със свински ребърца на фурна и понеже салата не му отива ще направя таратор, за десерт взех вкусни череши има и домашно кисело мляко, което "режем с нож", толкова е гъсто. Весели празнични дни, :) :chef: ! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет май 23, 2013 11:17 pm

Здравейте!
Днес с детето на връщане от работа минахме през рибната борса и си купихме разкошен преден сафрид, който изпържих за вечеря. Към него направих шопска салата. За десерт имахме ягоди.
Лека нощ!

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » пет май 24, 2013 3:05 am

Привет мили :chef:.Кате,благодаря за букета и милите думи.Днес у нас имаше:салата от маруля с краставица и кисело мляко,парижка салата,българска лютеница и пържени кюфтета.В каймата сложих и пушен кашкавал придаде страхотен вкус :hungry: :thumbsup: :hungry:.За десерт:течен шоколад,пудинг крем и мини кроасанчета.Спокойна нощ и весел петък.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет май 24, 2013 1:58 pm

Привет,весели :chef: - днес сготвих яхния от зелен фасул и пресни картофки, Пухкави кюфтета - сложих им пилешко булъонче -кубче, много вкусни стават,десерта е плодове и сладолед.Прекрасен и весел, празничен ден на всички!

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб май 25, 2013 4:33 pm

Здравейте :chef:
Днес приготвих супа от домашно петле, месце от петлето с ориз и зеленчуци, запечено с кашкавал и един пухкав кекс :cook: :serve: :bliz:
Има от всичко и за утре, ще добавя и салатка от домати и краставици :hungry:
Хубав дъждовен следобед :rain:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб май 25, 2013 5:02 pm

:giflo2: Привет,весели :chef: днес приготвих - Огретен с картофки,сиренце и кашкавал,Салатка - домати,краставици,зелен лук,маслини и една голяма Моцарела - накъсана отгоре - вкусотия, десерта - череши,пъпеш,ябълки.Хубава вечер на всички! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :music: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » съб май 25, 2013 6:06 pm

Здравейте и от мен! :)
Такава бурна буря не бях виждала от няколко години! :( Ужасна работа!
А иначе за днес имаме агнешка чорба с дреболийки, салатата е от краставици, а за десерт има череши и ягоди. :)
Ето и парченце на тортата, макар че малко късно го показвам. Изяде се и не остана, но пак ще направя. :roll:
CVETETO3101, благодаря за хубавите думи! :) :wink:

Изображение
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение


Заключена