Какво сготвих днес - Юни '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Какво сготвих днес

Мнение от ivkaa75 » пон юни 03, 2013 6:38 pm

Здравейте весели :chef: ,
тази вечер сме на шопска салата,свински вратни пържоли предварително мариновани на скара,
задушени пресни картофки с копър и чесън,пържени картофи,суджук и пилешко пушено вретено за мезе,
а десерта е по различен преди малко го направих дано ми се е получил той е
домашен-чийзкейк-с-кисело-мляко.
Приятна вечер!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юни 03, 2013 10:00 pm

:hug: :hug: :night: :hug: :hug: Привет милички - днес не готвих,имамхме достатъчно храна,утре пак ще се вихря яко.ЕЛИ, как сте мила, има ли при вас наводнения - виждам по ТВ страхотии,дано сте пощадени от всичко това,пиши.Пожелавам на всички спокойна и лека нощ. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: P.S. Моля да ме извините - допуснала съм грешка имахме,а не имамхме. :thumup:

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » вт юни 04, 2013 12:28 am

Привет мили :chef:.Тук е нещо страшно реките преливат,има заляти квартали и евакуирани хора.Не е спирало да вали от седмица.Нещо страшно е.Обяванено бедствено положение.Има вече и жертви и безследно изчезнали хора.Моля се, ужасът скоро да свърши! Иначе от вчера имам храна,но направих спагети със кайма и доматен сос.Десерт отново сладолед и българските вафли боровец.Спокойна нощ и весел ден.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 04, 2013 8:50 am

:giflo2: :giflo2: :chef: Привет момичета, днес ще сготвя Пиле -грах с пресни картофки и много зеленийки,Салата - домати,краставици,маслинки,десерта - ще отскоча за плодове.Ели, запасявай бурканчета с храна за детето,че края при вас не се вижда скоро - прогнозата е доста зловеща - много дъжд и наводнения,стискам палци за вас,дано нищо лошо не ви се случва - пиши как сте.Приятен ден на всички!!!


Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » вт юни 04, 2013 4:15 pm

Здравейте, :D :chef: ! Да се разпиша и аз за новия месец. Ели, дано всичко при вас да е наред и кошмарът скоро да свърши.
А аз току-що метнах тавата с мусаката във фурната, ще направя и таратор, а за десерт - след малко ще отида до магазина за хляб и череши :hungry: .
Успешен и усмихнат следобед! :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :hug: :flow1: :hug: :flow2: :hug: :flow1: :hug: :flow2:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт юни 04, 2013 9:40 pm

Привет :chef:

Тези дни май все не мога да стигна до тази тема, не че не се храним у дома :wink:

За вечеря имаме: Салата домати и краставици с маслинки и лук, Пухкави кюфтета /приготвени и изпържени от половинката/, Задушени пресни картофки. Десерта е Череши :hungry:

Спокойна вечер и сладки сънища Изображение Изображение Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » ср юни 05, 2013 12:52 am

Привет мили :chef:.Днес сме на печени наденички,омлети,пържени картофи.Десерта е пак сладолед ама няма как в една кутия са 30бр има още малко има и кроасани.Спокойна нощ и късметлийски ден!

Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » ср юни 05, 2013 10:08 am

Здравейте и от мен! :) :chef:
Менюто ни от тези дни беше печени пържоли на скарата, мъфини с шоколад, пържени риба, гъбена чорба. Направихме с майка ми и сладко от ягоди. :bliz:
Щях да пропусна, че направих и едни хлебчета с яйца, много лесни и вкусни. Определено ми станаха фаворит. :)

Изображение

Хубав ден на всички! :) :hungry:
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср юни 05, 2013 5:57 pm

Сядам да кажа, че пържа сафрид, салатата и готова и десерта пак череши :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 05, 2013 8:03 pm

:giflo2: :giflo2: :chef: :giflo2: :giflo2: Привет милички, днес не готвих, имаме доста храна,ходих да пазарувам и заредих с доста плодове.Приятна вечер на всички! :music: :music: :music: :hug: :hug: :hug: :music: :music: :music:


Заключена