Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » пет юни 07, 2013 11:16 pm

Добър вечер,мили приятелки!!! "Докато човек чувства болка е жив ......Докато чувства чуждата болка е ......ЧОВЕК" БОНИ,мисля че е така и отново една голяма благодарност от мен за вниманието,съпричастието и за всичко,което сте мислили за нас,докато отсъствах от вашата компания . Температурата спадна и от вчера сме извън клиниката ,наложи се по спешност да се приберем ,защото Виви я подгони някакъв вирус ,температура и ушно възпаление ,с нея се занимава свекърва ми ,защото след толкова тежка операция ,само това ми липсва .....и така тая сутрин около 5 часа пристигнахме след 9 часово пътуване с кораб,в самолет все още не ни допускат ,заради налягането ,но пътувахме в болнична каюта с всички удобства (климатик,баня ,лекар и всичко ,свързано с технологията ....и много меки завивки,които ми липсваха по-вече от две седмици и най-вече много сън ,който ще наваксваме ).Стилиянош не трябва да върви до 19 .06 ,когато ще постъпим отново в Атина в ортопедична детска клиника (нямам думи за отношение то на всички от доцента,който го оперира до най-ниския персонал Бог да ги дари със здраве всички ,тия хора са рядкост в днешно време .) Много трудноти са пред нас ,но най-важното ,замисляйки се е ,че е жив .....колкото пъти го премислям ,просто е имал късмет .Очакват ни съдебни дела ,посети ни адвоката в болницата и разбрах,че държавата е завела дело за средна телесна повреда ,виждам ,че лятото ще е тук и ще ми остане спомена от миналата година ,но здраве да е ,важното е детето да се успокои и възстанови ,а колко мечтаех да се видя и аз лятото с вас .....още един път се уверявам,че когато ние правим планове Бог се смее....Не зная дали ще имам възможност да ви посещавам всекидневно,но обещавам имам ли тая възможност да не я пропускам ,защото ми липсваше тая приятелска атмосфера ,тая положителна енергия ,която лъха от нашия форум .Днес,толкова уморена от всичко и психически ....инвалид ,станах около 9 часа и като започна един народ ,успях малко прах да обърша и да изчистя пода на половината къща и да посрещам и изпращам ,добре ,че съпруга ми бе сготвил и че не мислих и за това ,миличкия само вика :Занеси ме в хола ,след малко Занеси ме в детската ......пиша ми се и т.н ......той ,който не знаеше да върви ,а само бягаше .....нервите му са на косъм и нервничи за най-малкото ,но ще мине,търпение му е майката .....БЛАГОДАРЯ ви още веднъж ,БОГ да ви пази и дарява със здраве ,усмихвайте се и знайте ,че ви обичам всички,всяка една поотделно ,за това ,което сте !Радвам се,че ви има и имам възможността да ви познавам и съм ена от вшите приятелки !!!Лека и спокойна нощ!!! :) :) :)


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юни 08, 2013 7:32 am

:giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: Добро утро,мили момичета,хайде на :coffee: и заедно да се порадваме,че Дианка се е прибрала у дома със Стилианош.Дианка, пожелавам ви бързо възстановяване - на всички,защото имате нужда от това, Бог да ви помогне за всичко, от сега нататък :thumbsup: Мислех да пиша още,но ми стана много тъжно за Дианка - пожелавам на всички прекрасен ден! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб юни 08, 2013 8:19 am

Добро утро мили момичета :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Дианка, добре дошли у дома :hug: :hug: :hug: Безкрайно много се радвам, че най-труното и лошото е вече зад гърба ви - НЕКА БОГ ДА ВИ ПАЗИ И ВИ ПОМАГА :heart: :heart: :heart: Всичко ще се подреди - и Стилянош ще се оправи и възстанови, и Виви ще оздравее - само здраве да бъде :love:

А тази сутрин почерпката наистина ще е от мен - права си Дидка, но Скайпа лъже с един ден /мислех че съм го коригирала, но пак ще проверя/. Е, хайде - да съм жива и здрава - ЗАПОВЯДАЙТЕ НА КУПОНА :serve:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

[youtube]http://youtu.be/JgiG4NzGDMo[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=JgiG4NzGDMo

Желая ви един прекрасен ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юни 08, 2013 8:20 am

Добро утро!
Дианка,пак ще тича!
Приятен ден,милички!


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб юни 08, 2013 8:34 am

Добро утро
Ето, че лека полека започваме да се събираме :clap:
Дианка, радвам се, че отново сте си у дома. Още изпитания ви предстоят, но у дома и стените помагат, семейството е до теб, приятелите са по-близо. Виви ще се оправи, Стилиянош докато свикне и ще му свалят гипса и след рехабилитацията пак ще лети. Най-неприятното е делото, но за такова деяние такива са последиците и това няма как да се избегне щом законите са такива.
Хубав и спокоен уикенд, веселушки
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб юни 08, 2013 8:46 am

Бони, чести рожден ден
Изображение
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб юни 08, 2013 9:20 am

Добро утро , свежо ,красиво и най-вече съботно за всички трудещи се . ....Отдайте се на това,което ви е липсвало .....работата няма да избяга :) :) :)
ag.val cvetia.jpg
МИЛА БОНИ ,ЗДРАВЕ,СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ И ВСИЧКО ,КОЕТО ТЕ ПРАВИ ЩАСТЛИВА ОТ МЕН С ПЪЛНИ ШЕПИ И МНОГО ОБИЧ.....АЗ НЕ ЗНАЯ КАКВО Е ЩАСТИЕ ,НО ВСЕКИ Е ИМАЛ МОМЕНТИ В ЖИВОТА СИ ,КОИТО Е ИСКАЛ ДА СЕ ПОВТОРЯТ ОТНОВО И ОТНОВО .......БЪДИ ЗДРАВА И НЕКА ТИЯ МОМЕНТИ ПРИ ТЕБ СА ЕЖЕДНЕВИЕ ,ТИ СИ ЧУДЕСЕН ЧОВЕК,ГОЛЯМО СЪРЦЕ И ОГРОМНА ДУША ,ПРЕМЕРЕНА ,ТОЧНА .....ОБИЧАМ ТЕ И НА 100!!!
roman. dipno.jpg
ВЕСЕЛО ПРАЗНУВАНЕ !!!!!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб юни 08, 2013 10:11 am

Здравейте момичета :)
Дианка,бързо въсзтановяване на Стилианош ,
а на тебе търпение и много много обич
мила ти си майка и имаш сили за всичко,така е с децата,
Бог да ви пази и закриля :hug: :hug: :hug:
поднасям ти едно букетче,ей така да те рзвеселя малко
539047_581420491892959_892516575_n.jpg

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб юни 08, 2013 10:15 am

Мила Бони,от кога го чакам този ден,
зная си,че си след мен :D
rojden_den_jeni29_2.jpg

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб юни 08, 2013 11:04 am

Здравейте!
Дианка, много се радвам, че вече сте си у дома :thumbsup: ! Знам, че ще ви е трудно, но с общи усилия и с помощта на близки и приятели ще преодолеете и това изпитание. Не съжалявай, че няма да можете да дойдете тази година в България. Ние тук всеки ден ще сме с теб и с децата :) .
Кате, Танче, Ивка, Наталка, Дидка, Миле, чудесно е сутрин човек да се събуди с вашите цветни поздрави на фона на приятния музикален поздрав от Бони.
Желая ви прекрасни и романтични почивни дни!

Изображение


Заключена