Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » съб юни 08, 2013 11:40 pm

Лека нощ
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед юни 09, 2013 8:05 am

Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед юни 09, 2013 8:28 am

Добро утро приятели!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед юни 09, 2013 8:47 am

ПРИЯТНА НЕДЕЛЯ.jpg
ДОБРО УТРО!
МЕЧО ПУХ2.jpg


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юни 09, 2013 9:06 am

Добро утро и от мен,момичета!дано имате един прекрасен почивен ден!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед юни 09, 2013 9:56 am

8ea savtorini.jpg
ДОБРО УТРО!!! Аз съм най-ранобудната у нас и реших да се възползвам ,че юнака спи и аз от своя страна да пожелая прекрасен неделен ден ,изпълнен само с положителни емоции!!! НАТАЛИ,нямаме гипс и това е по-сложното ,искаха първоначално да сложат ,разбира се след хирургическа интервенция ,по-друга от тая ,но ние отказахме (трябваше да се гипсира таза ,целия ляв крак и 25 см. от десния ...... :? :? :? и всичко това за 6 седмици ,като се замися,че жегите тук почнаха .....направо не ми се и мисли ) и от друга страна като се замисля,това,което ни обясниха успеха не е и 100% ,мисля,че правилно решиха може да е по-трудна операция ,но крака си е като в началото ,иначе при неуспех чупят го отново и така или иначе прибягваме до операцията,която направихме ....Мисля,че му спестихме други болки ,надявам се да сме прави .....трудна операция ,но рентгена показва много добър резултат за момента .Знаете ли ,досега не съм се замисляла когато някой било родител или деца трябва да вземат решение или просто да изразят мнение за свой човек колко огромен товар е и психически .....ние не сме медицинско образовани лица и когато ти поставят и време да прецениш и решиш .......може и да се побъркаш .....кое е най-доброто ?! Знам ли ,докторите имат право ,обясняват плюсове и минуси и .....за кратко време трябва да решиш .Освен тая операция ,след около 2 години ни очаква и още една ,не сме му казали все още ,но когато поотшумят нещата и това ще стане . ...Той наисина е много силно дете ,всички доктори останаха изумени,че и сълза не е отронил,просто поемаше дълбоко въздух (психолозите го научиха ) ,стягаше се и даваше кураж на околните ....на всички много целувки ,благодаря ви още веднъж и Бог да ви пази !!! МАМИ ,за теб и твоето огромно сърце,в което има място за всички
wallpaper_1186-4.jpg

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед юни 09, 2013 9:59 am

Изображение
[youtube]http://youtu.be/dYW5ccyohrM[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=dYW5ccyohrM

Добро утро мили прекрасни момичета :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

„Човек не бива да позволява на часовника и календара да му пречат да види, че всеки миг от живота е чудо – и тайнство.”
Робин Шарма


Наталка, Дианка, Ивка, Миленка, Танче, Илинка, Кате, Верче, Миле, Дидка, БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ - ОБИЧАМ ВИ :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

НЕКА ВСИЧКИ НИЕ И СЕМЕЙСТВАТА НИ СА ЖИВИ, ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ И БОГ ДА НИ ДАРЯВА С БЛАГОСЛОВИЯТА СИ :love:

Изображение

Вчера беше един прекрасен ден за мен - първо бях при мама и татко на празника си, това не ми се беше случвало от много време. Може би от младежките ми години :love: Те милите си остаряват бавно и благородно и колкото времето върви напред ми стават все по-мили, чак до болка :heart:
Баща ми имаха обедна среща на набора си и заедно с майка бяха на купон :dancing: А после аз имах среща на випуска ни от средното училище във Велико Търново - още едно вълнуващо преживяване :thumbsup:

Благодарение на прекрасната ми половинка в ранните часове на днешния ден си бяхме у дома :) Толкова много емоции бушуват у мен в момента, трудно ми е да опиша :roll:

На всички ви желая един спокоен и чудесен неделен ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед юни 09, 2013 10:10 am

Дианка, най-трудното мина - много неща за кратко време минаха през главата на детето. Важното е вече е ОК и нека възстановяването върви успешно :thumup:

А ти помисли и за теб мило момиче - почивай повече, наблегни на любимите си неща и занимания, за да изгониш стреса от себе си и нека БОГ ДА ВИ ПАЗИ И ДА ВИ ПОМАГА :love: :hug: :hug: :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед юни 09, 2013 10:20 am

Добро утро момичета!
Нека денят ви бъде изпълнен с усмивка и добро настроение!

Изображение


Дидка, липсваш ми :cry: Какво се случи с твоя нет?
Надявам се да сте добре
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед юни 09, 2013 10:41 am

ПРивет, момичета :D
Чак сега се излюпих и сядам с кафето
Изображение
Диянка, добре е че не сте с гипс, знам какво е да си гипсиран лятото-ужас от сърбеж...
Брво на малкия юнак, че се държи, че неговите сълзи повече щяха да ви разтройват. Дай Боже с времето детето да се оправи и всички да сте добре.
Отивам до домакинствам, че времето напредна :D
Хубав ден
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена