Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vyra59 » съб юни 15, 2013 9:26 am

Здравейте мили :chef:
Благодаря за :coffee: И аз поднасям по едно :coffee: и отивам в банята(досега пържих риба) :hungry:
Желая ви приятно изкарване на срещата във Варна и ще чакаме разказче и снимки :D
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юни 15, 2013 9:37 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили дами - Дидка, Натали,Миле, виждам,че и Верчето е тук,благодаря ви за приятната компания,ще пийна набързо :coffee: със вас,че съм се разшетала - вря и кипя в кухнята.Момичета от сърце ви пожелавам незабравима и много весела среща! :thumbsup: Пожелавам на всички прекрасен,весел и много хубав ден! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юни 15, 2013 1:42 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :winkiss: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Мили приятелки,много е тъпо и скучно без вас,надявам се да се появите след срещата.Днес ви чакам тук,не ми отказвайте,само вижте колко е красиво - Натали,хайде сладурче,чакам да поднесеш чудни коктейли :thumbsup: Чакам ви!!! :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юни 15, 2013 3:17 pm

Кате,идвам при теб!Миличката ми тя :love:
Момичета,срещата отново беше върха!Беше ми много приятно да се запозная с Бони!


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб юни 15, 2013 4:03 pm

i love you.gif
Добър ден,мили момичета !!! При мен едно напрежение ,умора и .....никакво желание за нищо и мноооооогобройни гости !Дните се търкулнаха ,забързана във всекидневните задължения,а те както установих са прекалено много и тая подтиснатост ме прави още по-затворена .......нещо,което не е познато за мен и така утре стягам куфари за Атина.Виви е там при свекърва ми и ни очаква ,аз от кораба директно в болницата ще вляза ,така ,че ще я видя след като ни изпишат ,което се надявам да не е след много дни .Направо сме като чергари ......един тук ,друг там ,трети в болницата ,на 5.06 . имахме годишнина от брака ....едвам вечерта се поздравихме с мъжа ми пак от разстояние ....въобще всичко е някак объркано ,но имам силна вяра ,че всичко в един определен момент ще си дойде на место......За да не влизам и във форума и във Фейсбук означава,че психиката ми не е на ниво и се чувствам безкрайно уморена ,вечер си лягаме много рано ,кръстта ми направо се разтваря от това вдигане на малкия ,може да е слаб ,но отпускайки се тежи миличкия ,голям проблем и яденето .....имам и задължения и с Тапер и независимо,че бях в болницата ,точно тя седмица съм с големи продажби ......в понеделник вечер ще имаме отчет и награждаване и разбрах,че ще трябва да присъствам задължително имало повод.Ами общо взето това е при мен ,разбрах,че варненки и една сладка дама от Русе днес ще се насладят на кафе в приятна компания ,ще си побъбрят по женски ,ще се посмеят ...радвам се за всички вас ,че имате тая възможност ,сигурна съм,че ще прекарате подобаващо приятно ,а ние тук ще очакваме впечатления и снимки !!!МАМИ,за да не ти е скучно ,присъединявам се и аз с много положителна енергия,независимо ,че аз,която съм толкова ведър човек и винаги оптимистично настроена се узорвам да си призная ,но войника си е войник .......борим се и това е !!! :) :) :) Много целувки и поздрави на всички момичета и отново ви благодаря,че се сещате за мен !!!
8021840-santorini-church-oia--greece--vacation-background.jpg

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб юни 15, 2013 4:27 pm

Ето ги и коктейлите :D
Изображение
Диянка, радвам се, че макар и за кратко си с нас. Каквото и да кажем ти няма да се пожалиш и точно сега майчиното ти чувсто е огромно и то ще ти дава сила. Будиш възхищение и много обич :hug: :hug: :hug:
Момичета, нашата среща пак беше емоционална и времето много бързо и неусетно мина. Групата не беше в пълен състав, но следващия път отсъстващите ще са глобени :wink:
Бони беше папарака и снимки ще чакаме от нея :)
Чао за сега, вече се вихря в кухнята :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юни 15, 2013 4:31 pm

Мила,Дианка,знам че ти е мн ама мното трудно,но ще мине...прегръщам те силно

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб юни 15, 2013 5:59 pm

сладолед2.jpg
МОМИЧЕТА,ЗДРАВЕЙТЕ!
ДОБЪР СЛЕДОБЕД И ОТ МЕН!ОТНОВО СЪМ МНОГО ДОВОЛНА ОТ СРЕЩАТА .
РАДВАМ СЕ ,ЧЕ СЕ ЗАПОЗНАХ С БОНИ! :flow1: :flow2:
В ДОБРО НАСТРОЕНИЕ И ОТПОЧИНАЛА,ТРЯБВА ЗА МАЛКО ДА НАМИНА КЪМ КУХНЯТА :thinking: .
ПРИЯТНА ВЕЧЕР!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юни 15, 2013 6:11 pm

:giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: Дианка,много се зарадвах като видях,че си писала - знам,че минаваш през много труден момент,но въпреки,че психически и физически си на ръба, намирам,че се спрявяш отлично и така трябва да бъде - ти ще успееш,вие заедно ще успеете,убедена съм във това - пожелавам ви успех миличка,дано да ни зарадваш след пребиваването в Атина.Бог да е с вас, да ви закриля и помага! :thumbsup: :thumup: :thumbsup: Момичета,за вас нямам думи,какво друго да се случи освен,че сте се почувствали щастливи и радостни от срещата,браво на вас,чакам снимки! :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юни 15, 2013 9:23 pm

:music: :music: :night: :music: :music: Весела и приятна вечер - Лека и спокойна нощ, мили момичета! :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2:


Заключена