Какво сготвих днес - Юни '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Какво сготвих днес

Мнение от janova » чет юни 20, 2013 10:03 pm

ДОБРА ВЕЧЕР :chef: !
За днес менюто:свинско филе със сос,пържени тиквички и шопска салата!
За себе си направих салата от тученица.Много ми хареса!В :bliz: кусно!
Десерта–торта,сладолед и круши!
ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!


Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » чет юни 20, 2013 11:05 pm

Здравейте!
Днес имахме кюфтета, пържени, таратор, за десерт круши петровки.
Спокойна нощ! :night: :night: :night:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » чет юни 20, 2013 11:16 pm

Привет мили :chef:.Ето ме и мен след като две седмици нямахме интернет.Много ми липсвахте и се радвам,че отново съм сред вас.В събота ще имам гости и се чудя какво да е менюто.Ще отпразнуваме два хубави повода.Миналия четвъртък имах рожден ден а този вторник след много мъки и ходене по различни институции най-накрая мъжът ми припозна собствения си син.Като го раждах го записаха на мое име защото с баща му нямаме брак,странна работа са това чешките закони,но важното е,че успяхме.След наводненията настъпи адска жега и едвам дишаме и за това хапваме по-леки храни а таткото ни е нощна смяна и сме само с малчо.Тази вечер хапнах дюнер а на малчо купих готова храна от детския щанд.За десерт има плодове и сладолед.Спокойна нощ и успешен ден.

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет юни 21, 2013 5:29 am

позитивно на руски.gif


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юни 21, 2013 12:54 pm

:giflo1: :celebrate: :celebrate: :happybd: :celebrate: :celebrate: :giflo1: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МИЛА ЕЛИ!!! Пожелавам ти здраве и дълголетие,радост и щастие,много успехи в живота!!! :gift: :cake: :gift: :baloons: :flow2: :happybd: :flow2: :baloons: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юни 21, 2013 12:59 pm

:giflo1: :chef: :giflo1: Привет,веселушки - днес се разшетах и сготвих - Супа пиле със зеленчуци,Пържени кюфтета по механджийски,Салата домати и краставички -корнишони, маслини, десерта е нектарини,пъпеш,портокали.Прекрасен ден момичета1!! :music: :music: :winkiss: :sun: :winkiss: :music: :music: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » пет юни 21, 2013 1:57 pm

Здравейте Елена честит рожден и приятно изкарване ти пожелавам :giflo1:
Пак се помъчих да пракача файл не става :ooppss:
А снощи нищо не готвих в стаите които боядисахме избърсах рамките на прозорците и прозорците и стана късно и си поръчахме пици направих само айран и салата рукола с чери доматчета

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » съб юни 22, 2013 1:23 am

Привет мили ми :chef:.Благодаря ви от сърце за чудесните пожелания :heart: :hug: :heart:.Днес за обяд хапнахме омлети и шопска салата,а за вечеря миш маш,кренвирши и руска салата.За десерт плодове сладолед и вафли.Спокойна нощ и весела събота

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » съб юни 22, 2013 9:17 pm

Здравейте и от мен!
Днес цял ден си имах работа - направих сладко и компот от круши, излизах с детето за сандали, така че през деня се спасяваха кой както може с яденето. За вечеря опекох тиквички на грил-тигана, направих чеснова майонеза с много копър и голяяяма шопска салата, за десерт имаме плодове - круши, череши и праскови.
Пожелавам ви хубава вечер и щура, прекрасна неделя! :love: :beer: :flow1: :hug: :flow2: :hug: :flow1: :hug: :flow2: :hug: :flow1: :hug: :flow2:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юни 22, 2013 10:22 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: Рени, браво на теб миличка,добра работа си свършила,поздравления! :clap: :clap: :clap: :thumup: Момичета, днес не готвих,храна има,но както казва Рени - всеки хапва,каквото му е сладко,заредих много плодове днес - диня,пъпеш,нектарини,череши - утре се очаква много горещ ден - ще хапваме плодове и сладолед.Хубава вечер на всички! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена