Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » ср юни 26, 2013 10:31 pm

xios mouttzi.jpg
Здравейте,сладуранки!!!Днес,освен опита за спане ,много работа в къщи .....имаше и много приятни мигове.Друго е когато си си в къщи ,всички заедно ....БЛАГОДАРЯ за вниманието ,за добротата и човещината ,която проявявате .....прочетох малко назад БОНИ,МАМИ , ДИДКА .....каквото и да ви кажа ще е малко ,очите ми се навлажниха от радост и вълнение едновременно .....БЛАГОДАРЯ на всички ,разбира се споменах тия имена,защото се сетих точно какво са писали .И аз от своя страна искам на всички да пожелая Бог да ви благослови ,здраве на вас и семействата ви и пак ще спомена мотото което БОНИ е избрала ,а именно,че човек е човек ,когато чувства чуждата болка ! Явно понеже сте жени :wink: и моята терапия ви допада ,ИЛИ аз също си оправих маникюр не зная как се казва с тоя гел ,който ноктите ти са изрядни ,а всъщност не са твоите отгоре :D направих френски маникюр та да върви с всичко ,оправих и педикюра нарисуван ,боядисаха ме и станах друг човек :thumbsup: Чувствах се съвсем различно и аз затова разбирам защо посещават салоните, аз посетих на наша братовчедка,която по никакъв повод не ме оставя да платя ,но и аз се отплащам подобаващо ,винаги таперите са желани подаръци ,и като се има впредвид ,че са и скъпички тя ми казва ,че винаги се чувствам задължена ,Диана .И така разхубавих се :yee: :yee: напазарувах и съм удовлетворена от себе си ......коя ли жена не би желала това .В БГ. винаги посещавам някои не точно козметици ,а тия ,които имат връзка с медицината ....иделно почистване на лице ,маски и т.н. миналата година установих,че в Шумен са затворили Кожния диспансер ,а именно там поликлиниката посещавах и правех тия процедури и много се разочаровах ,имаше нещо хубаво и това замина.....посетих един новоизлюпен салон и "козметичката"се оказа бивша магазинерка ,не преставаше да ми хвали продуктите ,които ще използва .Да си призная ,може и да не е учтиво ,но попитах няма ли някоя друга козметичка ,която е по -специализирана ......защото дори не се притесни да сподели,че е останала без работа от магазина и понеже е с хубав външен вид са я назначили .......изпаднах в такъв шок ,че единственото,което ми дойде на ум бе да си измисля,че времето мие ограничено и се спасих ..... :o :eeek: :? Ами така е ,преквалифицирането е нужно,но не за сметка на хората,които нямат и идея какво ги очаква .Това в нашия град ,в по-големите градове сигурно е по-различно .МИЛЕНКА ,кураж и от мен ,може да е трудничко в началото .....сигурно ще е така ,но въоръжи се с търпение и не забравяй ти да му вдъхваш кураж ,защото ти си сред свои ,и ВЕСИТО е с мама ,баба и останали близки и приятели ,а татко е сам .....Мислете положително ,разнобразявайте деня ,лято е и прекарвакте подобаващо и винаги ,когато ти е рудно помни,че за вас и цялото семейство е далеч от вас.Осмелявам се да ти кажа това ,защото съм го изживяла и аз ,преди 17 години (на днешния ден преди 17 години пристигнах тук) и знам ,че колкото и да им е било трудно в БГ са си били сред свои ,аз бях сама .Горе главата ,от мен и дано по-бързо всички сте отново заедно ,децата трудно изживяват разделите ,ето Стилиянош колкото време бяхме в Атина ,пиеше по някоя чаша мляко ,сок и някой сандвич ,колкото да не умре от глад ......мъчно му бе за баща му ....и днес се нахрани нормално .....какво да се прави такъв е живота труден ,несправедлив и ......какво ли още не .....На всички спокойна и прохладна нощ ,тук е ужас вчера в Атина един ел.термометър показваше 44 гр. видях да припадат млади хора ,пазете се и пийте много течности ,хубавото в БГ е че поне нощите са прохладни !!!Лека нощ!!! P.S МИЛЕ ,благодаря ,в това съм уверена ,ТАНЧЕ здрава да си чудесни кътчета на красиват ни Родина си посетила и още много да посетиш .Горната снимка е ресторанта ,в който работи съпруга ми и до него се вижда акустиралия кораб вечер е нещо магическо отсреща се вижда целия град и осветена Турция!!!ЛЕКА НОЩ отново !!!


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет юни 27, 2013 8:09 am

Добро утро :D
Хайде, момичета, кафето чака
ИзображениеДнес и прохладно и приятно, но знае ли човек дали няма пак да запече, пазете се, а по-късно ще има и сладолед :D
Хубав и весел ден
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юни 27, 2013 8:10 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,Бони,къде си мила - успа ли се или ти е почивен ден,някак не е добре,като влезна тук и да не чуя хубава песен,липсваш ми!Натали, Иленце - виждам,че сте тук - да пиинем по :coffee: за добър старт на деня.Прекрасен ден на всички, по - късно пак ще надникна. :hug: :hug: :hug:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » чет юни 27, 2013 8:13 am

Добро утро!
Дианка, голяма красота си ни показала. Ето личи си, че нещата при вас се нареждат :thumup: приятно е когато си тук.
Хайде на кафе момичета :)
Изображение
Днес утрото е свежо, малко хладно и много приятно.Аз отивам на кафенце с първата учителка на голямата ми дъщеря, да си побъбрим и после пак ще ви проверя, дали всички сте изпили кафето :D
Желая ви лек и усмихнат ден!


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » чет юни 27, 2013 8:15 am

Добро утро Кате, Натали ! :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юни 27, 2013 8:15 am

:heart: :sun: :heart: Момичета,моля да ме извините - изпратих погрешно тая картичка,приемете я за началото на другата седмица,а сега - щастлив ден от мен! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » чет юни 27, 2013 8:24 am

Ихаааа!
Не мога да не се сдържа да се похваля с новината която току що получих :clap: Утре ще посрещам гости :clap: голямата ми дъщеря с приятеля си ще дойдат за почивните дни :thumbsup:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет юни 27, 2013 8:48 am

ДОБРО УТРО!
И АЗ СЪМ С :coffee: ПРЕД КОМПЮТЪРА.БОНИ,И НА МЕН МИ ЛИПСВА МУЗИКАЛНИЯ ПОЗДРАВ!
КЪДЕ СТЕ,МОМИЧЕТА?ЧАКАМЕ ВИ С КАТЕТО И ИЛИ!
ДНЕС Е ПРИЯТНО ПРОХЛАДНО И АЗ ПРОДЪЛЖАВАМ С БОЯДИСВАНЕТО И ПОЧИСТВАНЕТО :( !
МОМИЧЕТА,ЖЕЛАЯ ВИ ПРЕКРАСЕН ДЕН :) !

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет юни 27, 2013 9:06 am

DOBRO UTRO (1).jpg
ДОБРО УТРО!!! Предполагам,че за начало на деня местенцето ви допада .....от мен пожелания за един прекрасен и спокоен ден ,изпълнен с усмивки и оптимизъм!!! МАМИ,бял кахър ......знаем,че е от сърце!!! :love: :) :love: и понеже ти липсва музиката на БОНИ,която винаги подбрана с много обич за нас приеми и моя сутрешен поздрав http://www.youtube.com/watch?v=JlQlYYkiBe8

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет юни 27, 2013 12:08 pm

Здравейте момичета :)
хайде да се разхладим ето тук,в компанията на тези сладурковци :D
1048801_432955813468775_426114458_o.jpg
чакам сладоледите обещани от Наталка,
и нещо разхладително :)
Днес си обещайте да бъдете
по-добри към околните, раздавайте усмивки и радост.
Желая ви прекрасен летен ден, много щастие, късмет
и слънчеви целувки!


Заключена