Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vyra59 » вт юли 02, 2013 4:05 pm

Здравейте мили приятелки!
Кате, тук съм, чета ви редовно, но нямам много да пиша. Аз съм в отпуск до 29 юли, но започнахме голям ремонт в апартамента на дъщеря ми, а тя е все на работа и ние тичаме с баща й. Сега се прибрахме, сложих едни тиквички на фурна и като станат готови отивам да взема детето на другата дъщеря да го гледам. Много ангажименти, но всички да са здрави - това е най-важното.
Благодаря, че се сещате за мен, много ми е приятно. Щом се поосвободя пак ще пиша.
Чао засега, обичам ви всички! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » вт юли 02, 2013 5:22 pm

.facebook_-1240360159.jpg
От това имам нужда сега :wink:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт юли 02, 2013 5:50 pm

Ами то като седя цял ден на стол и на мен ми се иска такъв кеф :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юли 02, 2013 5:58 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo1: Верче, Дидка,благодаря ви,че се отзовахте на поканата ми - важното е да сте добре,а дечицата ви да са живи и здрави - на порасналите,да помагаме с каквото можем,да бъдем с тях и да ги подкрепяме винаги - само така,ще се чувстваме щастливи ! Миленче,пожелавам ти най -прекрасната ваканция,почивай и събирай сили за есента,весели и незабравими мигове със Веси! :thumbsup: :clap: :thumbsup:Почерпката ти е невероятна,обожавам морски дарове,ще си взема от всичко,благодаря ти миличка! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт юли 02, 2013 7:45 pm

uzo kraj moreto.jpg
Здравейте ,Веселушки !!! МАМИ ,тук съм ,но нямам време да се добера до компютъра ,а когато намеря .....за жалост други имат предимство ....и така търпеливо изчаквам .....и ето че дойде и моя ред .Тия дни имам да свърша доста задачки ,които останаха на заден план ,трябва и с Тапер да си изпълня задълженията и в един момент ....деня минал ,времето лети ине винаги в наша полза ....Уморена съм и дори когато имам възможностне ми се ходи на плаж ,а предпочитам да си полегна ,умората си казва думата ...май .Виждам ,че избирате чудесни места за отмора и си прекарвате подобаващо ,черпейки се и въобще една малка ,но страхотна компания ....готова винаги да внесе настроение и ритъм в монотонните дни ,МИЛЕНКА приятна почивка и събирай сили за наесен !!! На всички вас желая много усмивки и приятна вечер ,и не забравяйте,че една добра дума може да стопли много сърца !!!ВЕРЧЕ,на теб кураж ,да са ти здрави внучетата и,може да е изморително,но живота ни има смисъл!!! Приятна и красива вечер!!! :) :) :)

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт юли 02, 2013 9:20 pm

Привет девойки мили :)

Хубави са следобедните мигове на почивка и релакс - мога само да ви се радвам :dancing: За мен по-късно :roll:

Верче, щом се включвате активно в ремонта, значи съпруга ти се е възстановил достатъчно - радвам се :hug: Все пак да не се товари много, пази го :wink:

Дианка, намирай и ти време за почивка и за себе си между безбройните си задачки - заслужаваш го :love:

Дидка, не буди детето докато не се наспи - няма по-сладко нещо от спокойния сън :love:

Кате, като добра мама събираш всички около себе си :hug:

Стели, радвам се че си отново сред нас :hug:

Танче, Миле, Илинка :hug: :hug: :hug:

Миленка, приятна ваканция :clap: Почивайте активно и нека купона ви бъде на max :thumbsup:

Йоанка, отдавна не си се обаждала - как сте, как карате лятото, пороите подминават ли ви :thinking:

Изображение

Спокойна нощ на всички :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт юли 02, 2013 9:31 pm


СПОКОИНА НОЩ!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт юли 02, 2013 9:52 pm

Спокойна нощ
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юли 02, 2013 10:07 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Бони,благодаря за милите думи мила,когато можеш идвай и ти при нас.Мили момичета пожелавам ви лека,спокойна и много приятна нощ !!! :heart: :heart: :heart: :night: :heart: :heart: :heart:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юли 02, 2013 10:11 pm

:heart: :heart: :heart: :winkiss: :heart: :heart: :heart: Дидка,закъснях,но от сърце ви пожелавам - лека и спокойна нощ!!!На Зарчето,много гушки и целувки !!! :winkiss: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :winkiss: :winkiss:


Заключена