Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » съб юли 06, 2013 8:47 am

Добро утро :D
Изображение
Днес пак ме чакат едни джанки да ги правя на сок и това ще ми е работата, ще надничам да ви виждам от време на време :D
Стели, надявам се, че с котьо ще се намери решение и спокойно ще си дойдеш :)
Хубав да е денят ви, момичета
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » съб юли 06, 2013 9:01 am

.facebook_1428405085.jpg
Това е казва се Фурия взехме го за момиче в когато го заведохме на ветеринар за ваксини се оказа , че е момче та се наложи и да му премахнем някои атрибути та да не се разгонва

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб юли 06, 2013 9:07 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/egCEvltwrcA[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=egCEvltwrcA

Добро утро прекрасни :chef:

Таня, Или, Стели, Наталка, благодаря ви за кафетата и хубавите пожелания :giflo1:
И аз съм вече на линия и се зареждам с красивите цветя и спокойната мелодия за новия ден :love: А тук при нас той започва с ясно небе и топло слънчице :sun: :dancing:

Стели, дано намериш решение на Писанчо - ние също когато сме в отпуск оставяме котето в къщи. Имаме приятели в блока, които всеки ден идват и й слагат храна и чиста вода. Освен това поливат и цветята. Опитай и такъв вариант с някои съседи :thinking:

Дидка, окъпахте ли се вече със Зари в морето - как приема водата? Играе ли в пясъка с формичките?

Миленка, вие с Веси обичате морето и сигурно с малки изключения сте около него :)

Кате, Катеринке, ти няма ли да придружиш Тони до морето поне за мъъъничко :roll:

Дианка, радвам се че си намерила време за плаж в запълненото ти време - почивай си повече :hug:

Верушка, докъде стигна ремонта - вижда ли му се вече края :roll:

Натали, приятни занимания с джанките :D

Йоанка, пиши с две думи как е при вас - може би четеш форума :wink:

Желая ви красив, вълшебен и изпълнен с усмивки уикенд Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб юли 06, 2013 9:10 am

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юли 06, 2013 9:27 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета,докато се оправя в кухнята,сте успели да напълните с много красота,пожелания и позитивизъм форума,сядам на второ :coffee: във вашата компания,да ви видя и ще ходя да пазарувам - днес при нас е хладничко и много приятно след вчерашния проливен дъжд.Бони, поканиха ни децата,но Митака не е за море, планирали сме с голямата дъщеря едноседмично пътуване до Турция,после до Гърция наесен и ми е много съвестно да го оставям за дълго,но нали ще е при Ина,не се притеснявам.Стели,не се притеснявай за котаранчо,всичко ще се подреди.Момичета,пожелавам ви весел,много спокоен и супер приятен ден!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юли 06, 2013 9:38 am

:winkiss: :winkiss: :winkiss: :heart: :winkiss: :winkiss: :winkiss: Мили приятелки, днес е Денят на целувката :winkiss: :winkiss: :winkiss: Целунете децата,съпрузите,близките си хора в знак на добри чувства.Целувам ви всички,защото много ви обичам!!! :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юли 06, 2013 9:40 am

:winkiss: :winkiss: :winkiss: :heart: :winkiss: :winkiss: :winkiss: Това е най - милата и чистосърдечна целувка !!! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юли 06, 2013 9:45 am

Добро утро,мили момичета!
Желая ви прекрасен уикенд!
Бони,постоянно иска да се "цапкаме в морето,цап,цап".И не само че играе с фигурките,но и не имат имена,нали са с картинки
Благодаря много,миличка :love
Кате,предстовям си с какво нетърпение чака идването на море Тони :thumup:
ох скачат буквите уфф :wink:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб юли 06, 2013 10:24 am

8ea savtorini.jpg
Добро утро и от мен .....всички сте на линия ранобудни,ранобудни .... :) :) :) Благодаря ви,че всичко от кафе до позитивизъм е вече сервирано ,добавям и аз своя дял и .....отивам да пазарувам ,че по някое време мъжа ще замине на работа и ще останем с пръст в устата .... :eeek: трябва да поръчвам покупки по телефона ...и това в жегите е чудесен вариянт ,но когато имам възможност предпочитам сама да избера всичко ,после само да ми го докарат от супера ...тук ,за разлика от Атина ги има тия придобивки ....уж на пазар отивам ,а се връщам с празни ръце и в избранич от мен час покупките са пред вратата ......спестяваш и мъкнене на тежки торби и евенуално някой епикондилид ......някое възпаление ....Колкото до плажа ,вчера подухваше малко по-вече от обичайното ,но опъната на шезлонга дори ми дойде една сладка дрямка ....единствения проблем все още е,че Виви не излиза от водата и вниманието ми трябва да е съсредоточено и да съм нащрек .....спомням си и аз малка зъбите ми тракаха от студ (нашето черноморие е къде ,къде по-студено от тук ),устните ми синьо-морави ,но докато си тръгнем бях във водата ,единствено от по-високия тон ,предимно на майка ми сядах на хавлията.....и бях нещастна ....така е всичко е като едно колело ,живота имам впредвид .....някога бе при мен ,сега при моите деца .....нищо не се променя само героите в определения период от време са различни .....На всички един красив съботен ден ,НАТАЛИ как ми липсват и мен тия джанки и топли сироп,който приготвяше и майка ми ....миризмата на печен пипер ,лятото този е специфичния аромат ,който се носи от отворените прозорци или балкони в БГ , аромат на прясно сварена лютеница .....ах ,доброто стро време .....носталгията ме грабна ......хуквам да пазаря ,иначе ще си остана тук и ще мечтая !!!! :roll: :roll: :roll: Много усмички и целувки на всички !!! http://www.youtube.com/watch?v=nYM4o4yUJIE

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » съб юли 06, 2013 11:26 am

Ето, че се събрахме :clap:
Аз май вече само ще чета днес, че се разкъсвам между сладко от кайсии и приготвяне на обяд :)
А следобед са организирали едно ходене за раци, после салати, ракии и все хубави неща :thumup:


Заключена