Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » ср юли 10, 2013 8:26 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,момичета мили,сядам на :coffee: със вас,благодаря ви за всичко,което сте поднесли. :clap: :clap: :clap: Натали,благодаря за пожеланието мила - щом влезнахме в новините по ТВ,само се моля цялото това чудо да спре - не е било толкова дъжд от много години.Миленче,къде се изгуби миличка или си някъде с Веси,пиши ни,не ни забравяй.Дидка,твоите мъки с водата продължават,дано скоро всичко приключи, как е бабчето,има ли подобрение,пиши мила.Момичета пожелавам ви весел,спокоен и много хубав ден! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2:


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср юли 10, 2013 10:08 am

Здравейте, момичета!
Наистина си позагубих тези дни и Катето веднага е забелязала :) :hug: . Причината беше много досаден летен вирус - висока температура, която от нищо не се повлиява. На моменти толкова ми беше зле, че не можех да стана от леглото да си изпия лекарството. Детето само притичваше и ме питаше дали да ми донесе вода или сок. Дано само да не съм я заразила.
Днес вече съм малко по-добре и сядам да пия :coffee: с вас.

Изображение

При нас няма нищо ново. Все така ни е мъчно за нашия татко, дните някак си ги изкарваме, но вечер си поплакваме. Не съм предполагала, че ще бъда толкова слаба и няма да мога да си контролирам чувствата, но колкото и да ми се иска да не го показвам не успявам. Тежко ми е и на моменти сълзите просто сами тръгват.
Стига съм се оплаквала. Навън слънцето грее, животът продължава и аз трябва да се стегна и да гледам по-ведро.
На вас пожелавам страхотен ден, изпълнен с много приятни емоции!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср юли 10, 2013 10:21 am

Здравейте момичета :)
Привет Миленка виждам те и ще споделя кафето с тебе :)
горе главата мила,нормално е полужението в което се намираш да си така,а
и човек като си поплаче му олеква :hug:
Кате ще се оправи положението и при нас беше така,ето днес е слънчево :sun: ,но докога ли :?
Дидка, дано оправят повредата,че без вода е малък ад :wink:
На Бони,Наталка,Стелка и всички работещи като мене нека е лека и спорна :)
Слънчев поздрав приемете от мен и нека е
прекрасен днешния ден!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 10, 2013 1:21 pm

:music: :music: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :music: :music: Привет милички,най - после седнах - готвене,чистене,къпане,пазаруване,е край няма - сега релакс :thumbsup: :clap: Миленче,ще бъда искрена с теб - има хора,които приемат промените твърдо и не тъгуват,но има и такива като теб - те просто не свикват с това,само се моли всичко със съпруга ти да е добре,да е жив и здрав,а вие и аз ще си поплакваме - седем години не ме научиха,че трябва да мисля позитивно,да не плача -напротив да насочвам много положителна енергия към дъщеря ми,но като не мога така,през вечер поне си поплаквам, майка съм,какво да сторя - кураж миличка,после много ще им се радваме,такъв е животът - събира и разделя - само живи и здрави да са всички!Предлагам ви, да забегнем днес,поне за малко - точно тук, Наталче,Иленце,Миле,чакам да поднесете нещичко за разхлаждане,чакам ви!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » ср юли 10, 2013 1:32 pm

Хяйде мили чакйм ви тук
.facebook_1437728660.jpg
Сутринта писах писах натиснах изпрати но виждам нищо не се е качило :?
Миленка всичко ще мине :hug: , като е и с времето днес слънце утре дъжд изпитанията ни правят по силни :)
Дидка в няма ли поне график кога пускат и кога спират водата :?
Кате хайде при мен на поляната все някой ще ни донесе нещичко за пийване
Аз все още не намирам решение за котето :cry:

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » ср юли 10, 2013 1:45 pm

Кате с моя телефон със слаб Интернет докато публикувам :tongue:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср юли 10, 2013 1:49 pm

Няма значение къде ще поседнем, важното е да сме заедно :D
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » ср юли 10, 2013 2:11 pm

Ето нося сладоледа :)
Ето за плажа при мама Кати
Изображение

а това е за полянката на Стели

Изображение

Предлагам първо да се попечем на слънце на шезлонгите, а после да поседнем на хладно до шадраванчето :clap:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 10, 2013 2:15 pm

:music: :music: :music: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :music: :music: :music: Стели,миличка,разбира се,че ще дойда - вземи и Писанчо,ех, защо не сме близо да се погрижа за него,миличкия той! Наталче, ти си разкошна, щедра душица - веднага се отзовава на поканата - как обичам такива хора!!! ТАНИЧКА,КЪДЕ СИ МИЛА - ЧАКАМЕ ТЕ ПРИ СТЕЛКА!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: Иленце,благодаря ти от сърце миличка,страхотна си !! :clap: :clap: :clap:

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » ср юли 10, 2013 4:41 pm

Ето идвам да похапна и пийна през следобедна та почивка . Наталче това мохито ли е или лимонада не знам ама да много свежо :thumup:
Или направо си познала поне за мен аз по тортички си падам ама и на нищо сладко не отказвам и ми личи де :(
От как намалих цигарите все хапвам нещо и все се навивам за диета ама не става :ooppss: харесва ми да ям направо обожавам храната :ooppss: . Дано дианка успее с тая 90 дневната :thumbsup: аз имам ниско кръвно и съм анемична трябва да се храня и страдам от бъбреци и затова пък пия всяка вечер биричка :wink:
Не пия хапчета лекувам се с билки и храни
Кате все ще се намери решение мила най лошия вариант е да платя :confused:
Ето го пак с нас прави се , че спи но нищо не изтърва
2013-07-07 16.04.56.jpg


Заключена