Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » чет юли 11, 2013 8:30 am

Добро утро :D
Е пак почваме да се събираме :clap:
Сипвам по кафе и бързам, че две работим на 5 бюра :wink:
Изображение
Весел и щастлив ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет юли 11, 2013 8:50 am

Добро утро мили :chef:
Хоп и аз при вас с :coffee:
Изображение
ХУБАВ СЛЪНЧЕВ И СПОКОЕН ЧЕТВЪРТЪК :sun: :sun: :sun:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет юли 11, 2013 9:21 am

Здравейте и от мен!
Да изпием сутрешното си кафе и да се насладим на лятото. Хубав и спокоен ден на почиващите, а на работещите да е лек и спорен!

Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет юли 11, 2013 9:28 am

more2.jpg
Добро утроооо ,ранобуднички!!! Бях ви казала по-напред ,че от време на време ще влизам в ролята на екскурзовод.... :eek: :eek: :eek: както и да е ,днес ви каня на кафе в палмовата горичка ,която се намира на остров Крит ,едно чудно местенце ,далеч от всички и от всичко ,но щом искаш почивка .....почивка в пълния смисълна думата .Снощи по новините показваха колко холивудски артисти и въобще знаменитости са купили имоти тук ......и се замислям веднага след това ......значи вървя си аз по плажа и срещам някоя Анджелина Джоли ,Брадт Пит и.......много са не са да ги изреждам всички или просто някой шеих (който се разхождал на един остров по къси панталони и купил скъпа риба и къде да предположи рибаря ,че е шейха на Обединените Арабски Емирства)...или още по-просто някой Джордж Клуней......ами сигурно се подсмивате ,но някои се крият да не ги видят ......други пък бяха толкова приятелски настроенив тълпата от хора да споделят какво са хапнали из таверните .....живот .....пъстър ,интересен и.......труден ,но не за всички ,разбира се .Исках да ви разкажа ,че и тая естествена красота от палми се бори с пламъците наопустошаващите пожари,които всяко лято унищожават ........и разрушават и природното равновесие .Както бе иминалата година тук на нашия остров.Студенти от един унивирситет в Атина,бяха месеци наред и замерваха ?! те си знаят и разни други европейски организации иустановиха ,че всяка година ще имаме 2 гр. по-висока температура ,в сравнение преди да изгорят тия дървета (истинската дъвка или Мастиха ) и всички борови насаждения ,които са самоспомен днес ......безотговорност или.....знам ли,единственото ,коетомевълнува е съзнанието на хората напролет засяха отново....не всичко,но достатъчно .....надявам се тая година да мислят по-вечкобезмозъчните :? :? :? След екополитиката ми ,пожелания за един слънчевикрасив ден ,изпълнен смного настроение и усмивки!!! http://www.youtube.com/watch?v=EwUv6WvCNtM МИЛЕНКА,добро утро и от мен ,писали сме заедно :love: !


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юли 11, 2013 10:40 am

:music: :music: :music: :giflo2: :sun: :giflo2: :music: :music: :music: Привет, мили момичета - пиша сега, защото нямах интернет,ходих да пазарувам - накупих плодове и сладолед и най - важното синъо куку на моят сладур - вече не пишаме в памперс от месец,редовно казва,ние го аплодираме и той надъхан се амбицира,така вече се освободихме от памперса :clap:, моето момче Тони пораства вече,по всичко си личи! :thumbsup: Прекрасни мои приятелки, пожелавам ви прекрасен,весел и много интересен ден!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет юли 11, 2013 12:19 pm

Здравейте момичета,
днес нещо се омотах и хоп без малко да нямам време за тук,но имам ли желание има и начин :)
ето ме при вас,
Кате,понапазарувала си,браво на Тони,умен ход сте измислили с аплодисментите :clap:
Дианка страхотно местенце,
прииска ми се да съм там и мислено се пренасям,
ще взема и сладолед нека всички се разхладим
972193_555017191205981_2086173116_n.png
Нека денят ви е слънчев,усмихнат и успешен!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юли 11, 2013 12:47 pm

:music: :music: :giflo2: :sun: :giflo2: :music: :music: Момичета, не съм забравила и днес да ви поканя на някое екзотично местенце - ето, тук - чакам ви,заповядайте милички!!! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет юли 11, 2013 12:59 pm

Ехаааа, идвам с голямо удоволствие и кана лимонада
Изображение
И нещо сладичко
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » чет юли 11, 2013 1:29 pm

Здравейте!
Ето и аз пристигам, но понеже вече има сладолед и лимонада аз ще поднеса биричка и мезенце :)


Изображение

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юли 11, 2013 2:15 pm

Браво на Тони!Зарко понякога казва за пиш,друг път не,но акото е винаги в памперса.Дано скоро и ние се
похвалим.


Заключена