Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » съб юли 13, 2013 6:50 am

Добро утро :D
Предлагам по кафе
Изображение
Днес ме чака домакинстване. В плана е миене на прозорци, прахосмучене и пране, за това съм се кукнала толкова рано в събота, ама ще гледам да свърша по хладното, че да имам време и за релакс. На съседката дъщерите се прибраха за лятото, едната от Канада, другата от Германия и ще ги чакам на кафе. Днес сутринта денят ми започна радостно - гарденията ми цъфна с 4 цвята едновременно и ухае прекрасно :D
Кате, Дидка нормално е да се тревожите за мъниците, коя ли майка не е минала през това, но дечицата ще се преборят с гадния вирус и пак ще правят пакости и щуротии.
Хубав и прекрасен да е денят ви, момичета.
Мен ме зоват парцалите :D но ще ви наглеждам
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юли 13, 2013 8:41 am

:winkiss: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мили приятелки,сядам на :coffee: и след час заминавам при моето малко пиленце Тони,днес ще постоя при него,а като се върна довечера ще ви пиша как стоят нещата при него.Миленче,абсолютно си права,благодаря ти за изчерпателната информация,снощи Инка алармира майките във Фейсбук и те я посъветваха точно като теб - ефекта е повече от отличен,спад във температурата и заспа спокойно,Дидка, благодаря ти миличка и на теб,дано Зари се оправи бързо :thumbsup: :thumbsup: Йоанка,много се радвам,че си писала,прави го по - често мила,не се притеснявай за нищо - детенцето ще оздравее,погрижи се и за себе си,но главно не падай духом,посрещай смело всичко, което се задава,помни,че и то минава и заминава,само да сте живи и здрави. :thumup: :thumbsup: Натали, усмихнато и сърдечно момиче - пожелавам ти бързо да ошеташ и да се видиш със съседки и приятелки,слънчев и успешен ден !Дано не съм пропуснала някоя сладуранка,че после ми е криво.Сега ви пожелавам на всички весел,приятен и много хубав ден!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » съб юли 13, 2013 8:54 am

Добро утро момичета
Идвам и аз на кафенце и мен нещо ме е налегнало ей така без причина мъчно ми е и ми иде да плача , обяснявам си го с идването в БГи с това че оставям котето , вече броя часовете не само дните още малко :cry:
С това променливо време май доста пострадали от грипа има май чесъна помага за това студен таратор или спаначена супа с много лимонов сок също /поне на мен помага / дано се оправяте бързо горките дечица тежко е да ги гледаш болни боли :cry:
Вчера имаше пак национална стачка на синдаката в който сме постачкувахме и на обяд се прибрахме но то като му е криво на човек и работата не му спори цял ден се въртях напред назад и нищо не свърших
направих сладолед в машината но без сметана понеже нямах в момента и нямах настроение да ида до магазина да купя само мляко и 1 ананас ама нищо не стана от машината направо в тоалетната :cry: Направих и един сладкиш с кори за баница , кексова смес и локум сиропиран и той не стана /тиклав/ и той в коша , добре че сухия боб поне се свари та така
лек ден и да се оправяте

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юли 13, 2013 9:27 am

:winkiss: :winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: :winkiss: Преди да тръгна,като грижовна майка и добра приятелка, държа да се погрижа за всички вас - да ви е удобно и приятно,нека имате най -веселият изпълнен с много положителни емоции и настроение ден!!! Стели,какво е това от теб миличка,аз те имам за много силна личност, моля те, вземи се в ръце,радвай се,че си идваш - ще се видиш с близки и приятели,котето не го мисли,то ще оцелее,само ти гледай да не изпадаш в подобни депресивни настроения,за провала в кухнята - какво толкова,само който не пипва да направи нещо,той не греши.Хайде Слънчице, усмихни се,погледни на всичко от положителната страна и ще видиш как нещата ще се подредят от само себе си :winkiss: :winkiss: :winkiss: от мен и ти изпращам много,много положителна енергия,знам,че ще стигне до теб!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: До довечера,мили момичета! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юли 13, 2013 9:38 am

Добро утро и хубав ден от мен!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб юли 13, 2013 1:30 pm

Хайде да похапнем
Изображение
и да пийнем
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » съб юли 13, 2013 3:27 pm

Ох Наталче как не те е срам да ме изкушаваш така все пак на плаж се каня да ходя ох ох студена биричка с тия вкусни хапки а иди откажи :hungry:
Кате мила четох какво си писала , поплаках си та ми поолекна и сега пак ми се насълзяват очите дори и не знам как изглеждаш а имам чувството че се познаваме от години , грижиш се за всички :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Чувствам се някак виновна за милото коте горкото , синчето ми го подари едни негови познати го намерили на пътя преди коледа явно хора , като нас заминаващи са го изоставили тук няма улични животни ако не го искаш го водиш в пансион и от там някой го осиновява и почти всички животни тук се кастрират за да няма улични после и нашия го кастрирахме. Намерихме един приятел на синчето , ще идва да му дава да яде сутрин и вечер за 5 евро на ден :) и ще му изхвърля кристалите веднъж в седмицата те поне не са като пясъка да го сменяш на 2 дена много съм доволна от тях и се изхвърлят с биологичните отпадъци. Дано не му е много мъчно за нас синчето си ходи в БГ за 1 седмица за велик ден и котето все на вратата стоеше и мнооооого малко хапваше едно пакетче месо е 100 грама а то и половината не изяждаше а сухата храна така си сиоеше :cry:
Да пишеш после как е дето а твоето Дидка как е

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » съб юли 13, 2013 4:39 pm

Кате, Дидка как са децата? Надявам се бързо да се оправят!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юли 13, 2013 7:40 pm

:giflo2: :heart: :giflo2: Привет, мили приятелки - прекарах почти целият ден със Тони,мога да ви кажа,че отказва храна категорично,казва ми,че го боли устата,помолих го да ми покаже и какво да ви кажа -устичката му пълна с афти,нямам думи,много страда миличкия.Сутринта, като отидох в тях дойде и сватята,тя е медицинска сестра,поговорихме и аз изразих съмнения относно лечението му - милата женица,разтича се и намери тел.на най - добрия детски педиатър в града,Инка разговаря с него - това било вирус,който имитира симптоми на гнойна ангина, а де факто не се повлиява от антибиотици - варира от з до 10 дни на неразположение,безапетитие,отпадналост,каза на дъщеря ми да се въоръжи с търпение и да чака добрият изход от всичко това,сега са при другата баба,те живеят в къща с голям двор и да постои на въздух,отпаднал е,но той не е боледувал и знам,че ще се справи,той е на бабка силния мъж!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Стели,миличка, факта,че така преживяваш раздялата с Котанчо,ми говори много за теб - в смисъл,че си го приела като равноправен член на семейството,това означава,че си човек със сърце за животинките и то голямо сърце,познавам много хора,които не понасят животните - те са празни хора,нямат сърце и душа,ако не са били необходими на тоя свят,нямало е Бог да ги създаде -толкова чисти душици са,обичат всеотдайно,дават много положителна енергия на хората,но не всеки има това усещане,за съжаления бих добавила.Стели,мило момиче,относно това как изглеждам,ами като една маминка,вдетенена и щура,няма да порасна никога,това е повече от ясно . :music: :music: :music: :giflo1: :heart: :giflo1: :music: :music: :music:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юли 13, 2013 9:19 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :winkiss: :winkiss: Весела,приятна и спокойна вечер,мили момичета!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена