Какво сготвих днес - Юли '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Какво сготвих днес

Мнение от mami48 » пон юли 15, 2013 11:07 pm

:winkiss: :giflo1: :heart: :giflo1: :winkiss: Мила Дианка, готвя това което поиска Митака,дори не смея да пиша с какво се храня аз -залагам на зеленчуци и плодове,днес съм на три домата,шепа маслини,две кафета,четири чая и плодове,не си мисли,че съм свалила килограми,закотвена съм от известно време на едни и същи нива,но по принцип лятото свалям поне 5кг.Резултатите на Митака са отлични,дай Боже да е така винаги,миличка, нещо не те разбрах,за какво да го съжалявам,само ще ти кажа,че от съжаление нищо в живота си не съм правила,съчувствам му и го уважавам много -може би това искаше да кажеш сладурче?!Дианка, тая година лятото е много умерено,относно температури,не съм ползвала климатик още,само един вентилатор в кухнята и затова менюто е такова - утре съм замислила да пека пипер зелен и патладжани за къопоолу.Всичко добро мила,успех с диетата! :clap: :thumbsup: :thumbsup: :hug: :hug: :hug:


Ananiev
чирак с черпак
чирак с черпак
Мнения: 6
Регистриран на: пон юли 15, 2013 11:22 am
:: 1 рецепти от Ananiev

Мнение от Ananiev » вт юли 16, 2013 9:34 am

Като начало изстуден пъпеш, салатка с домати и краставици и слънчогледови семки, пържени свински чревца а за финал парче обеслосено сирене с една малка ракийка...

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт юли 16, 2013 9:54 am

Добро утро ,МАМИ първо БРАВО за отличните резултати,че нещо ми убягна ,дори да си писала ....останах ,че щеправите само.!Съжалявай го .....разбира се в кръга на шегата ти писах , в смисъл,че приготвяш толкова вкуснотии ,а той трябва дасе храни по-правилно ,после се замислих ,че и ти внимаваш заради диабета и следиш захарта ....Вчера бях на плодове и може би и затова поста ми беповлиян от това......хубави са плодовете,но......хубави са и останалите вкуснотии ,четейки какво приготвят момичетата .....и когато съм на диета.....всичко ми се прияда .....особено.....бг.летни манджички !!!Днес при мен пиле с ориз ,салата сезонна диня и праскови,а също и сладолед за десерт!Лек и приятен ден!!! :) :) :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юли 16, 2013 1:05 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :chef: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет момичета, днес няма да готвя основно - имаме от вчера,ходих да пазарувам,накупих много чушки - за пълнене,за печене,патладжан,чакам да се поскрие слънцето и включвам чушкопека,ще пека пиперки и патладжан - после ще имаме вкусни салатки,обожавам ги,мога само това да хапвам.Дианка,напълно те разбирам миличка - плодовия ден е труден,да не говорим за водния,но прочети отново за тая диета - на плодовия ден,можеш да хапваш салати - например на обяд,това замества приема на плод,а и засища идеално,пробвай.Хайде милички, приятен следобед на всички!!! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » вт юли 16, 2013 5:51 pm

Здравейте и от мен! :)
Отдала съм се на малка почивка от кухнята и малко ме мързи да готвя. :innocent: Приготвям предимно принцеси, салати и таратор, и сладолед. :hungry:
А преди няколко дни направих и едни солени кексчета. Идеални са за закуска на плажа. :roll:
Хубава лятна вечер! :)
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » ср юли 17, 2013 12:32 am

Привет мили :chef:.Днес до обяд бяхме в здравната каса и затова обяда е аламинути:пържен салам,омлет и салата от домати и краставици.За вечеря си нарязахме шунка,салата от краставици и любимата ми лятна манджа :hungry:.За десерт плодови млека и вафли.Спокойна :yee: :night: и усмихнат ден

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 17, 2013 12:42 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :chef: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет момичета, днес сготвих Миш - маш с печени чушки, много вкусна лятна гозбичка, направих къопоолу,поръсих го със счукани орехи,десерта е праскови,портокали,пъпеш.Прекрасен ден на всички момичета!! :serve: :cook: :serve: :bliz: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср юли 17, 2013 5:34 pm

Здравейте,
днес сме на салатка от домати и краставици,баница която в момента се пече,
варя и свинско рагу,ще го обезкостя,но не съм решила още как да го сготвя,
ще се поровичкам малко тук :huh:
а десерта е вафли и сладолед.
Хубава вечер!

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » ср юли 17, 2013 11:44 pm

Привет мили ми :chef:.За обяд доядохме лятната манджа,за вечеря си направихме с малчо млечна салата и печени кренвирши на тигана.Таткото ни е нощна и ние караме на бързи ястия.Десерт плодове.Спокойна нощ и прекрасен ден

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юли 18, 2013 1:35 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :chef: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, прекрасни :chef: ,днес сме на печена наденица,салата от печени пиперки,патладжан,доматки,чесънче и зехтин,десерта е банани,ябълки,пъпеш.Хубав ден на всички!!! :cook: :serve: :bliz: :hug: :hug: :hug:


Заключена