Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » ср юли 24, 2013 8:23 am

:winkiss: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мили момичета - Ивче,приказно местенце си избрала за :coffee: ,сядам с най - голямо удоволствие и ти благодаря! :thumup: Бони,много си права, само часове след пристигането - морето вече му липсваше,не спира да говори за всичко там.Танче,сложи далеч от теб дистанционното и спи спокойно,мисли си за тоя цветен водопад,който си ни предоставила,хубав ден миличка! Ох,Стели,прочитайки текста на незабравимата песен на Емил Димитров се просълзих,толкова силен,толкова много значещ,но мисълта,че си идвате ме изпълва с радост,като знам,как е когато милата ми дъщеричка се връща от далечния о-в Миконос - много е вълнуващо,радостно,чувствам се щастлива,така е и с твоите близки и роднини - пожелавам ти лек път и щастливо пристигане у дома. :thumbsup: :thumbsup: Натали, не те виждам тук,надявам се да се видим по -късно на някое романтично местенце,ще поканим и останалите момичета. :thumbsup: Дианка,пиши мила,как сте?! Пожелавам на всички приятен, весел и незабравим ден !!! :hug: :hug: :hug: :hug: p. s. Миленче, как е Веси,ходите ли на плаж,чувате ли вашият татко?! :winkiss: :giflo2: :sun: :giflo2: :winkiss:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср юли 24, 2013 8:47 am

Добро утро и хубав ден!
Стели,лек път.Добре си си дошла.
Танче,голяма красота,браво,идвам веднага :thumup: .
Живеем близо до морето,но не водя Зарко.Другия месец ако майка ми помага за багажа.Сама не мога тъй като само малкия
вече достига разрешените ми кг за вдигане.Но другата година когато ще ме разбира вече,че мама не може да го носи ,ще
върви сам и ще слуша.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср юли 24, 2013 12:29 pm

Момичета,днес ви чакам тук да се разхладим носете питиетата и хапване,
хайде Кате къде си :? Тони си дойде и сигурно си с него :)
1016719_649707728391507_1846027286_n.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 24, 2013 12:40 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Дидка, разбирам те напълно,ще дойде и тоя момент Зари да върви до теб,а не да го носиш,може би е до дете,но Тони не позволява никой да го носи,непрекъснато е в движение.Ивче, супер местенце си ни предложила, днес е много горещо,нека имаме и местенце със сянка,първо ще поплуваме при теб,а после ще пийнем коктейли на сянка.Хайде сладурчета,мама ви чака, донесете нещичко да се подкрепим,чакам ви!!! :music: :music: :music: :sun: :music: :music: :music:


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср юли 24, 2013 12:57 pm

Здравейте!
Кате, пристигам при теб. Тъй като се присъединявам за обяд предлагам нещо за похапване

Изображение

Тук вчера и днес е много горещо, но аз не се оплаквам, защото все ми беше студено. С Весито обичаме да си поспиваме до късно и ходим на плаж следобед. Много обичаме да се излежаваме на пясъка, а и водата е вече по-топла, особено към 17-18.00 часа. Ако днес се намери кой да ни закара пак ще отидем.
Стели, лек път ви пожелавам и да си изкарате чудесно в България! Много ме разчуства песента, която си качила. Вчера стана точно един месец откакто нашият татко замина. Все още ни е много мъчно :( . Има моменти, в които изпадам в такова отчаяние, че чак се задушавам. Опитвам се да се държа поне заради детето, но понякога не издържам.
Дидка, ако имаш нужда от помощ, знаеш, че винаги можеш да ми се обадиш :hug: . Особено сега като сме самички имаме много свободно време.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср юли 24, 2013 12:58 pm

Нося нещо разхладително, ама и двете местенца ми харесват и ще си джиткам напред-назад :D :wink:
Изображение

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср юли 24, 2013 7:12 pm

Здравейте,момичета!!!МАМИ,никак несъмзаспала на някой плаж ,ами бях малко на импровизирана ексурзия .....нямахме никаква нагласа ,но за да се разнообрази малко и травматизираното ми момче ,решихме да отидем на селото на свекър ми ,където празнуваше и тяхната църква "ПР. ИЛИЯ",а и нашия татко нали и той е Илия ,решихме да почетем тоя уважаван празник ,подобаващо .......далеч от всекидневието ни и сред много роднини и близки ,приятели .След двете литургии на 19.07. вечерта и на 20 .07 на самия Илинден последваха огромни трапези в двора на църквата ,всеки плаща каквото се откъсне от душата му и всички средства отиват за поддържане на църквата ......едно украшение на селото ,пазено и почитано!!!После следва музика и много танци ,откакто свят светува .....такава е и традицията !!! Да ни е живо и здраво момчето ,все така добър татко ,съпруг и всичко,което може да поиска една жена !!!Да е жив и здрав и благодаря на Бог ,че именно той е до мен толкова години !!! Макар и със закъснение една скромна почерпка за негово здраве
-παγωτό-e1368774597207.jpg
005.jpg
.Султан кадаифа е моето сладко за празника .ИЛИНКА ,да си жива ,здрава и много щастлива !!! Приятна и спокойна вечер,ще ви прочета на спокойствие!!!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 24, 2013 7:27 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo2: :heart: :giflo2: :winkiss: :winkiss: Дианка,най - после се появи,радвам се,че сте изкарали незабравим празник. Да ти е жив и здрав ИЛИЯ,безброй радостни и щастливи мигове да изживеете заедно :celebrate: :podaryk: :celebrate: :music: :music: :wine: :music: :music: :giflo1: Момичета,днес при нас е много горещо,няма да ни подминат гадните горещини,но какво да се прави - лято е!!! :music: :music: :beer: :music: :music:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср юли 24, 2013 8:33 pm

Диянка, честито на съпруга ти :wine: :wine: :wine: Радвам се, че традициите се тачат, пък без значение в кой край на света :clap:
Кате, и тук беше жежко, но след 3 месеца ще търсим топлинка :D
Моят ден е обикновен, работа до 17ч., после домакинстване и така....Е в почивните дни е различно, сега мислим къде ще е годишната почивка и кой санаториум да изберем, но това са бели кахъри, живи издрави да сме и това ще се уреди.
Лека и приятна да е вечерта ви :)
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 24, 2013 9:04 pm

:music: :music: :night: :music: :music: Момичета,пожелавам ви, весела, приятна и много спокойна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :night: :hug: :hug: :hug:


Заключена