Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » пон юли 29, 2013 10:19 am

more3.jpg
Добро утро !!! В един свят ,пълен с омраза,нека си позволим да се обичаме!!! В един свят,пълен с гняв ,нека се опитаме да сме спокойни!!! В един свят ,пълен с отчаяние ,нека се осмелим да мечтаем!!! В един свят,пълен с недоверие,нека се осмелим да вярваме!!! Нека новата седмица е изпълнена с красота,щастие и много,много усмивки !!!Ценете всеки миг и знайте,че е неповторим ,радвайте му се и го изживейте пълноценно!!! БОНИ,няма по-хубави моменти от това да прекараш с обичаните хора тия кратки,но запечатващи се в съзнанието мигове!!!Съжалявам ,че си била по-нашия край (и аз обожавам Мадарския конник ,чувствам се жинаги някак приповдигнато ,остави,че съм горда ,че именно в родния ми край се намира тая историческа забележителност)а аз почти в Турция,......иначе щях да организирами аз една импровизирана екскурзия и да се видим ,но както някога ......СДС то имаше един девиз"ВРЕМЕТО Е НАШЕ !"............само живот и здраве да е!!! :) :) :) :love: :love: :love: :wink: :wink: :wink: Важното,е че си прекарала добре и батериите са заредени ,ами НАТАЛКА щом и на теб харесва една идея да се срещнем някой ден там ,под тежките сенки,хапвайки дренки .....хахаха....ще стана и поетеса след толкова вдъхновение !!! :D Какво вдъхновение черпя от вас ,момичета ....МАМИ не се смей скришно ,то за поетеса времето ми мина ,но виж някоя тава с пълнени зеленчуци ,май по-ми подобава :tongue: Момичета и днес е много горещо ,вчера не отидох на плаж ,а предпочетох хладинката на климатика .....днес ,още не се знае ,вчера наготвих и за днес и ще мързелувам :yee: :yee: :yee: На всички много слънце в душата и ако съм помогнала даже и минимално да повдигна настроението .......едно добро дело е на лице!!! ДИДКА, :) :) :) !!!


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пон юли 29, 2013 11:23 am

Здравейте!
Аз бързам да се похваля, купих си машина за паста :clap: :clap: :clap:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон юли 29, 2013 1:16 pm

Иле, честита придобивка, дълго да я ползваш и да ни показваш сътворените с нея вкусотий :clap:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юли 29, 2013 1:20 pm

:winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: Дидка,тук съм миличка -отидох рано и се върнах бързо,даже успях да изпека чушки и патладжан, а сега вън е - нямам думи !!!Бони,браво на теб,много дискретна дама си,но си е заслужавало - изкарали сте с обичани от вас хора,а това е прекрасно :clap: Както е писала Наталка,темата около гостуване и т.н.е много деликатна,има хора и хора,при такива моменти играят роля - чувства,отношения,възпитание - не може да искаш от когото и да е,да напусне дома си,за да осигури почивка на друг,ако употребим думата гости - да ми гостува който и да е - винаги е добре дошъл в дома ни,много обичаме да посрещаме гости,а ако някоя от вас - направо ще се разтопя от щастие,затова,ако имате път около Димитровград - не забравяйте,Катето и Митака ви чакат,заповядайте !!! Дианка,сладурче мило, направо ме зареди позитивно,да си жива и здрава хубавице моя !!!Иленце - Честито мила със здраве да си я ползваш !!! Днес - ще разпускаме на това местенце,чакам ви милички !!! :hug: :hug: :hug:Натали, чакам те миличко !!!


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон юли 29, 2013 1:24 pm

Кате не забравяй ,че съм с кола Колко е Димитровград :D :D :thinking: :thinking: :thinking: :wink: :wink: :wink:
Айде да не се унасям ами да бегам на тръстиката
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон юли 29, 2013 1:31 pm

Здравейте!
Бони, много се радвам, че отново си сред нас! Хубаво е да се събереш с близки хора и да споделиш с тях незабравими мигове. Дано не си ме разбрала погрешно относно гостуванията - има гости и гости, както е казала Наталка, а и не е това начинът да кажеш на човек, че трябва да се изнесе от къщата си, за да се настаниш ти в нея. Имам приятели, които с радост ще посрещна и знам, че бихме си изкарали страхотно, но за съжаление все по-рядко намираме време и възможност да се съберем.
Аз днес си имам гостенче - детето на една приятелка е при нас, тя е на работа и за да не стои самичка у тях я взехме при нас да си играят с Весито. Сега съм ги строила да четата книжки и като позахладнее ще ги водя да играят на детската прощадка.
На вас пожелавам една прекрасна нова седмица и много слънчево настроение!

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юли 29, 2013 1:35 pm

:winkiss: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :winkiss: Таничка, предизвиквам те - не можеш да направиш това,хайде да те видя,как ще постъпиш,ако дойдеш - ще ме направиш много щастлива !!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юли 29, 2013 1:37 pm

:clap: :giflo1: :clap: Верче,как сте на тия 40гр. мила,пиши ?! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон юли 29, 2013 1:38 pm

Ехе,момичета прикарвате се добре тук :D
Бони,страхотно сте си прекарали :clap:
Или,честита придобивка,хубави пасти да твориш със нея :thumup:
Дианка, развесели ме със поетесата :D
Дидка как сте,как я карате във жегата :)
Наталка,вчера как си прекара на плажа :tongue:
Танче,я мини за "по направо" да ме вземеш и да ходим у Катето и Миатка на гости :thumup: :D :thumup:
Миленче,дано успеем да се видим,като дойдеш,стига да не съм на трастикатакакто казва Танчето,
днес си имаш занимане с децата :clap:
Бързам да полегна на сянка,край плажа,който ни е предложила Катето,че аз пак съм скапана
вчера ударих 15-часов работен ден,а днес бях първа смяна смазана съм,но сега ще си почина тук
ще се разхладя и поднеса по една студена биричка :D
1074784_598622573515767_897449016_o.jpg

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон юли 29, 2013 1:40 pm

ооо,Кате виждам те специално за тебе,нося
плодове,като гледам има за всички :tongue:
1011470_468561476568929_557744176_n.jpg


Заключена