Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Ili71 » пон юли 29, 2013 3:14 pm

Хайде и от мен по сладоледче :)

Изображение


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон юли 29, 2013 3:26 pm

Ивче, биричката е тъкмо на време :clap:
Вчера на плажа беше разкошно, както ви казах се пльоснах като тюлен и като се премести слънцето мъжа мести чадъра :D да не ми пече на кратуната :D
Хайде и от мен нещо за почерпка
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон юли 29, 2013 4:34 pm

Здравейте, мили момичета!

Идвам да "поседна" при вас и да ви видя какво правите.
Изображение
Кате, дано по-скоро спаднат температурите и при вас до по-нормални. Тук е добре - 27-28 градуса.
Бони, изкарали сте си чудесно и е естествено, хора като теб да бъдат желани гости.
Дианка сладуранка, много ме развесели :D .
Ивка, мило момиче, не се претоварвай, почини си малко.
Миленка, Натали, Танче, поцамбуркайте се в морето и заради мен, много ми липсва.
Дидка, как е малкия юнак?
Или, честита придобивка!
Пожелавам ви лека и прохладна вечер!
Аз отивам да се потрудя малко.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон юли 29, 2013 4:45 pm

Ах,МАМИ,МАМИ затожа и си те обичкам аз ......само не бутай фитили,че малко си ми далечко. :wink: :D :wink: Че погледнеш съм хванала нещо бързо и съм .....около Димитровград !!!!!!!!Аз също обичам и да посрещам и да ходя на гости ,та затова ти пиша всичко това ,остави ,че ми харесват и менютата ти ......НАТАЛКА,ходиш и се опъваш по родното Черноморие ,но не ми отговори за моята идея ?! :thinking: :tongue: :D Сега понеже ми е малко трудничко да се телепортирам в БГ ,май по-добре ще е да поднеса и аз нещо и се включа във веселата компания
pag.jpg
pago.jpg
Да не се увличам и забравям ,че съм на 90 дн.диета и вече 22 ден,моля!!! :read: На вас да ви е приятно и весело,където и да се намирате !!!ЙОАНКА, :thumbsup: :) :thumbsup: Приятен след обяд ,пийвате по-вечко вода ,хапвайте на воля плодове и с мярка сладолед !!!ИЛИНКА,и аз да ти честитя новата придобивка ......друго си е прясна паста !!! :chef: :thumup: :chef:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юли 29, 2013 5:57 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo2: :heart: :giflo2: :winkiss: :winkiss: Ей, сладуранки - Ивче,Дианка,не пускам никакви фитили - хайде да ви видя,какво можете да направите по въпроса с гостуването,мен лично нищо не ме притеснява,бих била истински щастлива да ви посрещна,дори знам,че ще ви приема,като приятели от много години,бариера няма да има в общуването - аз съм много бъбрива и ще разтопя всякакави неудобства.ЧАКАМ ВИ И ВИ ОБИЧАМ !!!!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон юли 29, 2013 7:04 pm

Дианче, среща на Мадърския конник ще е чудесно, само транспорт да се намери. Ама няма да се кътеря, че не ставам за коза :wink: Ще се паркирам в някое барче и ще посрещам кътерачите, пък може някой да остане при мен. Страхотна идея, нека само да разхлади.
Ей на туй нещо не мога да се кукна и толкоз
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юли 29, 2013 9:08 pm

:music: :music: :music: :giflo1: :night: :giflo1: :music: :music: :music: Добра вечер,мили приятелки - Натали,миличка,днес цял ден ме разсмиваш - с местенето на чадъра от половинката до Мадарския конник, много съм навита да дойда със вас там,но оставам със теб - категорично няма да се катеря и аз имам фобия от височини,така че,ще си седнем някъде - колко много искам да се случи,дано, дай Боже !!!Момичета, оцеляхме и днес - все още не се диша вън,няма грам ветрец,но на климатик е чудесно,днес влезнахме в новините на БТВ, като един от най - горещите градове, дано леко сте изкарали деня днес.Милички,пожелавам ви лека и спокойна нощ !!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юли 29, 2013 9:17 pm

:winkiss: :winkiss: :night: :winkiss: :winkiss: Дидка,Зари - лека и спокойна нощ, сладки сънища милички !!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон юли 29, 2013 10:19 pm

И този ден си отива...
Кате, някои ситуации наистина са си смешни, на пак зависи кой как ги вижда. А пък аз предпочитам да обръщам някои неща на шега, така според мен по-леко се преживяват трудностите, а като знам, че главата иска нагоре пък ду..то тегли надолу какво да кажа :D
Хайде лека нощ и хубави сънища, че много се разприказвах :wink:
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон юли 29, 2013 10:49 pm

:D :D :D хубаво е да се посмеем........
И аз със сигурност няма да се качвам ако дойда :D :wink: .
Йоанка,днес го водих на бръснар :wink: :) така да се каже.Вече сме с мъжествен вид :thumup: .Не плака въобще.Беше улисан в светещата пръчка,която му купих.Мисля да я вземаме на ,,страшните ,,места.
Благодаря,Кате отново и лека нощ и на вас.


Заключена