Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » вт юли 30, 2013 4:25 am

1012218_654753777886902_1833831904_n.jpg
Добро утро момичета :)
днес ви чакам тук с чаша в ръка да се разхладим от сутринта,че ще бъде ад :sun: :sun: :sun:
Денят на човек започва много по хубаво ако поздравим любимите хора и направи техния живот много по усмихнат,
забавен и пълен с оптимизъм, така че се поздравявайте и не забравяйте че всички сме хора и по някога грешим,
но винаги има начин да се реваншираме и забавляваме.
Прекрасен ден!!!


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт юли 30, 2013 6:22 am

Изображение
А аз отивам да спя :yawn:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт юли 30, 2013 7:03 am

Добро утро
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт юли 30, 2013 7:19 am

Изображение
[youtube]http://youtu.be/7DMUE24s4K4[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=7DMUE24s4K4

Добро утро :)

Виждам че добре се забавлявате през деня и ви чета с удоволствие :D
Аз снощи се паркирах с кокошките в 22 часа, толкова много ми се спеше. Предишните вечери все до много късно стояхме, вчера беше много горещо и вечерта, независимо че един приятел дойде у нас на сладка приказка, оставих мъжете и прилегнах :tongue:

Миленка, много добре те разбирам - има хора, които не са ти "по сърце". Затова е и волята на свободния избор - не бива пряко волята си да се насилваме да бъдем добри на всяка цена. Такива хора те "изпиват" енергийно, внасят дискомфорт в ежедневието ти и най-добре е елегантно да избягваме срещи /ако е възможно/.

Наталка, много си права миличка - и аз се качих само до средата на пътеката към крепостта. Стана ми много стръмно, беше и горещо - абе оправдания :roll: Мъжа ми се качи - аз се притеснявах, но той беше упорит. Полека лека слязох долу и ги чаках със студена вода. Да не заслабна случайно, аз бях със сладолед :tongue: Иначе много обичам да ходя на Мадара - там, при голямата пещера, се зареждам невероятно с енергия. Като че ли физически усещаш - много особено е чувството ...

Нямам повече минутки, но ви изпращам много обич и целувки на всички Изображение Изображение Изображение

Хубав и усмихнат ден Изображение

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт юли 30, 2013 8:03 am

Добро утро :D
Кафето идва при компанията :D
Изображение
И нещо за разхлаждане, че от сега е жежко
Изображение
Тук и ветреца е замрял, по дърветата и листенце не мърда, пазете се от жегите, момичета :sun: :sun: :sun:
Хубав и усмихнат да е денят ни
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юли 30, 2013 8:09 am

:winkiss: :winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: :winkiss: Добро утро - Ивче,не мога да кажа,как хората около теб те усещат,но лично за мен си най - позитивното същество,още от сутринта прочитам неща,които през целият ден ме вълнуват,толкова истински и верни,благодаря ти от сърце Слънчице,а местенцето е невероятно красиво и с възможност за релакс - сядам на :coffee: там и чакам другите момичета. Бони,добре си постъпила,като си легнала на време,човек лесно се уморява в тия жеги,днес ще си по - отпочинала :thumbsup: Йоанка, как си сладурче,съпруга добре ли е, а твоето красиво момченце как се забавлява през лятото ?!Таничка, лек ден миличка,после ела при нас!!! Момичета, сега ще изкъпя цветята на терасата и ще отида да попълня резервите от сладолед и плодове,че както пише Бони,нещо не върви с яденето в тая жега.Прекрасен,весел и спокоен ден на всички !!! :hug: :hug: :hug: Натали, писали сме заедно - хубав ден, усмивчице мила ! :winkiss: :heart: :winkiss:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » вт юли 30, 2013 8:19 am

Добро утро момичета!
И тук е голяма жега. От сутринта е напекло и въздуха не помръдва.
Идвам и аз на Мадара, само че няма да се качвам никъде, ще стоя на първото капанче и ще ви чакам. Имам голям страх от змии и само мисълта, че може да има ме убива :eeek:
Хайде и аз да сипя кафенце и да ви пожелая лек и прохладен ден

Изображение
Ще стягам багаж, така че ще ви хвърлям по едно око :D

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт юли 30, 2013 10:53 am

Здравейте!
Нареждам се до Катето на кафе и ще се наслаждавам на приятната ви компания, хапвайки си плодове!

Изображение

Иле, ти вече се настройваш на морска вълна, времето е с вас, така че сигурна съм ще си изкарате страхотно!
На работещите момичета пожелавам да е лек и спорен денят!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юли 30, 2013 11:48 am

:winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: Момичета, направо ми завря мозъка - отидох за плодове и сладолед,не е далеч от нас,преди да тръгна взех душ - да ми е хладничко,върнах се като мокра кокошка,имам чувството,че не 40,а 50 гр. ще се изсипят днес,пак се хвърлих в банята и ето ме тук, това не са капризи от наша страна,просто нещата стават от едната на другата крайност и е трудно да се адаптира организма,добре че вечер е 18гр.и може да се спи - все още. :thumup: Днес ви каня да се потопим и да не излизаме от водата,само ще си пийваме коктейли,ще си хапваме плодове и сладоледче,ех,че хубаво,нали ?! :hug: :hug: :hug:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » вт юли 30, 2013 12:23 pm

Ето идвам Кате :)


Заключена