Какво сготвих днес - Август '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Какво сготвих днес

Мнение от mami48 » пон авг 05, 2013 1:49 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :chef: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет,весели :chef: днес, изпеках тиквички и патладжан на фурна - много хрупкави и вкусни, основното - пържолки и наденичка от Инка -дъщеричката ми,десерта - огромна диня,много сочна и сладка, праскови и грозде,но трябва поне два стомаха за толкова храна,наблегнахме отново на динята,човек ще каже,че не сме виждали,а храната отново остава на заден план,но, горещо е и не върви нито готвено,нито хляб - килограмите си обаче не губим,живот ли е да го опишеш?!Светле, записах си разядката - допадна ми,обичам патладжан във всякакви интерпретации,благодаря за рецептата,миличка,чакам с нетърпение тортата. :thumup: Прекрасен ден на всички !!! :flow2: :flow2: :cook: :flow2: :flow2:


Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » пон авг 05, 2013 3:40 pm

Здравейте!
Днес ще хапнем пълнени с яйце и сирене пиперки, салата от домати краставици и лук и сочна и студена диня за десерт.
Прекрасен следобеден понеделник! :sun: :flow2:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон авг 05, 2013 4:42 pm

ИВЕ,прочитайки всичко това,което си приготвила........пощурях :hungry: :yee: :hungry: ,а до преди малко бях спокойна .....днес ми е първи воден ден ,понеже е много горещо ,хапнах 2 малки круши .....но ти ме уби!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ooppss: :? :ooppss:

denitsa.miroslav
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 2
Регистриран на: пон авг 05, 2013 9:26 pm

Мнение от denitsa.miroslav » пон авг 05, 2013 9:29 pm

bobena qhniq s kuftenca a deserta dinq ot tova qdene 6e ima i za utre .....leka ve4er


Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » вт авг 06, 2013 12:39 pm

Здравейте и от мен! :)
Вчера променихме менюто изцяло - направихме пълнени домати с кайма и ориз, салата (няма как без нея), а аз реших да замеся едни кифлички за следобедна закуска. Напълних ги с локум и има от тях за днес. Основното е същото, а за десерт прибавяме диня. :)

Хубав вторник! :) :chef:
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт авг 06, 2013 12:40 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo2: :sun: :giflo2: :winkiss: :winkiss: Привет,весели :chef: ,днес - все още имаме от пържолите,затова изпеках цели картофки на фурна под фолио с много подправки - прибавих и пържолките накрая и ето гозбата готова,приготвих голяма салата,печени чушки,огромни розови домати,краставички,лук,маслини,зехтин и накъсах една голяма Моцарела - днес я намерих за 1.25 в единична опаковка,много я обичам,десерта - диня,праскови,грозде.Прекрасен ден на всички!!! :serve: :cook: :serve:

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » ср авг 07, 2013 12:08 am

To стана посред нощ аз докато се отчета.Хапнахме друсан дроб със салата и диня за десерт.
Спокойна нощ и успешна сряда!
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » ср авг 07, 2013 12:13 am

Здравейте мили :chef:.На обяд омлет със сирене.За вечеря мусака или подобно на мусака защото е в тиган на котлона и салата Снежанка.За десерт диня и плодово мляко!Спокойна нощ и весел ден

Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » ср авг 07, 2013 4:14 pm

Здравейте и от мен! :)
Днес за бързо ще изпечем едни пържоли на скарата и ще направим салата с домати и краставици. За десерт има диня. :)

Хубав ден! :)
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср авг 07, 2013 4:49 pm

Привет :chef:

Не стигам до тук тези дни, не че не се храним у нас :wink:

Понеже съм под контрол да не стоя само пред комп-а :roll: , обработвам ябълки :wink: , помагам с една ръка на ремонта в хола, който мъжа ми започна - е това е причината :D

Тези дни и днес - Салата домати, чушки и маслинки с плочка сирене, Печени патладжани на грил тиган, Мариновани пилешки пържоли на грилер. Тази вечер ще има Задушени свински хапки на тиган, Тиквички с яйца, сирене и кисело мляко в халогенна фурна. Десертите са плодове - Праскови, Пъпеш :hungry:

Хубава вечер :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена