Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » ср авг 07, 2013 7:14 am

:giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: Красив и хубав ден !!! :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср авг 07, 2013 8:00 am

Добро утро :D
Кате, не си сама, почваме да се събираме :clap:
Ето ме и мен с кафето
Изображение
Прекрасен да е денят ни, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср авг 07, 2013 8:03 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/hq2KgzKETBw[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=hq2KgzKETBw

Добро утро :giflo1:

Кате, благодаря мила - днес си много ранобудна с кафето :hug:
И аз съм на лице - пия кафе :coffee: , слушам музика :music: и са наслаждавам на прохладното утро :sun:

Наталка мила, всеки обича усмихнатите хора - дори и да имаш проблеми и да си скандалжийски настроен, като застанеш пред усмихнат човек някак ядът се стопява. Човекът отсреща усеща, че си съпричастен с него и омеква - зная добре какво ти струва това, но ... самия ти усещаш удовлетворение, ако успееш да помогнеш някому :) Стискай зъби - есента наближава, а с нея и мечтаната почивка :thumup:

Дидка, приятно кафе - сигурно кекса е станал вкусен, ще има и за Зари :bliz:

Дианка мила, много ти се радвам - на бързи обороти и винаги успяваш да поглезиш близките си :) Радвам се и на упоритостта ти в диетата - браво за свалените килограми :thumup: Как искам и аз, а и крачетата ми имат нужда от разтоварване, но след опита ми с Дюкан и злополучните овесени трици, сега не ми се пробва нищо ...

Миле, Танче, Илинка :hug:

Йоанка, скоро не си писала - как сте в къщи :hug:

Верче, скоро и ти не си се появявала тук - вече си на работа и сигурно имаш по-малко време за комп :roll:

Хубав и усмихнат ден на всички, мили момичета Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » ср авг 07, 2013 8:47 am

....... и не забравяйте да се усмихвате :)))))
Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср авг 07, 2013 9:26 am

Меги :D :D :D
Добро утро!
Хубав ден!Тук от сутринта е жар,или поне на мен ми е много горещо...... :sun: :sun: :sun:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср авг 07, 2013 10:50 am

KALIMERA.JPG
Добро утро ,красиво и слънчево!!! http://www.youtube.com/watch?v=EwUv6WvCNtM Благодаря за вече поднесените кафета ,за настроението и за добротата ,която лъха от всеки пост!!! :) :) :) БОНИ,издържливостта ми е голяма,като се има впредвид колко много готвя за останалите членове на семейството , ами просто трябваше данаправя нещо за мен и моите крака всяко лято са доста тежички,имях чувството,чеще се пръснат ,но сега ми е леко ,аз преди 2 години пак я правих и тогава смъкнах 13 кг. и .....бях много слаба,но супруга ми не го одобрява това кокалестото ,друго е да си има нещо за пипване :wink: :yee: :yee: та така правя я най-вече за мен ,иначе ако питаш народа около мен .....нямам нужда !Чувствам се добре ,пия по 3л. вода ,че и по-вече някой ден ,разбира се констатацията ми тоя път е ,че не губиш както първия път ,но съм доволна .....важно е да съм в един режим ,защото по принцип лятото върша поразии.....къде сладолед ,къде шишчета ,къде разни банкетчета и ......ето ги килцата отникъде ! ? Че чак ми е и чудно как ги качвам :eek: :yee: :eek: Та затова ,от полза ми е ,но смислено и всичко с мярка ! :) МА МИ,сред ранобудните си и днес ,НАТАЛКА ,търпение .....и кой ти е виновен ,като имаш толкова чаровна усмивка ?! :D затова и хората идват при теб .....те гледат човека .....пълниш им окото .....пък какво им пука ,че си от друга служба .....ААААА,и аз сигурно така бих постъпила !!! :thumup: :tongue: ДИДКА,о.к ,миличка щом и кекса е готов ......мога да отскоча за кафе и аз ?! :) Всички добронамерени са добре дошли!!!!Виждаш ли какъв екземпляр съм ..... :yee: :D :D :wink: сама се поканвам и сам си отговарям на поканата !!! P.S БОНИ ,успявам да поглезя народа около мен в последния момент винаги ,благодарение на турбо (скрит) двигател и една перка,която се включва автоматично при нужда :wink: за жалост се включва често през лятото ,но .......не може и да епо-друг начин .......живота е кратък и това,което ни предлага трябва да го живеем ,хубавите моменти са малко и не трябва да ги пропускаме ......така правя и аз ,и на тая възраст вече съм от сигурна ,по-сигурна ,че това е правилния вариант .....иначе освен това,което касае здравето ни ......на всичко друго му се намира края!!! :) :) :) ЛЕК ДЕН!!!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср авг 07, 2013 12:50 pm

:giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: Дианка,благодаря ти за тоя прекрасен изглед,ако можеш да кацнеш на моята тераса - ще видиш същият цвяг,огромна Бугенвеля с цели гроздове от цветове,само да знаеш как благородно ми завиждат за това невероятно красиво цвете - дърво.Миличка,искам да ти кажа,че от понеделник съм на 90 дневната диета,преди две години свалих 13кг.,а не почувствах глад,напротив придобих много полезни навици да не смесвам хаотично храната - ще ти правя компания,вече сме две !!! :thumbsup: :thumbsup: Натали,моя прекрасна Усмивчице,никак не съм учудена от тоя случай,та ти винаги си усмихната и позитивно настроена,а хората усещат това,усмивката е вълшебство - както казват,заключени врати отваря,моментално се предава на ответната страна и леда е стопен - остани си винаги такава,защото чара ти е във това :clap: :clap: :clap: Мили дами,хайде днес да поседнем тук - чакам ви милички !!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср авг 07, 2013 12:56 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo2: :sun: :giflo2: :winkiss: :winkiss: Бони,пропуснах да те попитам - от какво е продиктувана тая манипулация на крака,болки ли имаш или нещо по - сериозно,моля извини ме за любопитството,но човек каквото научи не му е излишно!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср авг 07, 2013 1:21 pm

:D :D :D Хайде да похапнем
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср авг 07, 2013 2:37 pm

Изображение

Идвам и аз :)

Отдавам се на почивка, но ... в леглото, с книжка в ръка :tongue:
Следобед ще продължа със сока от ябълки - купиха ми нова машинка :clap: Днес го опитах - прежалих едно шише, охладих го хубаво в камерата, РАЗКОШЕН Е :bliz: Ще проверя има ли рецептата и ако не - ще я добавя. Здравословен е, без грам захар, става за всякакви плодове и е бърз.

Кате, нищо особено - само една болка в коляното и в задната част на крака над него, която няколко години ескалира и трудно се разбра от какво е. Накрая почти аз си избистрих диагнозата и след консулт с разкошен ортопед, който открих - решихме проблема. Днес се чувствам прекрасно, а той каза че ефекта ще се усети истински след 20-тина дни :)

Хубав следобед на всички :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена