Какво сготвих днес - Август '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Какво сготвих днес

Мнение от Makaweli » съб авг 10, 2013 10:10 pm

Привет :chef:

И днес менюто е типично лятно - Шарена салата с маслинки и сирене, Пълнени чушки със сирене и яйца, Принцеси с кайма /за вечеря/. Десерта е Праскови, Пъпеш :hungry:

Спокойна нощ и прекрасен неделен ден :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед авг 11, 2013 3:52 pm

Кате, готвя повече, че да има и за сина :D и за свекъра :D
Днес няма да готвя, само салата по-късно ще направя и толкоз, има храна от вчера :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед авг 11, 2013 8:45 pm

:winkiss: :winkiss: :chef: :winkiss: :winkiss: Привет, весели :chef: днес моята дъщеричка сготвила и за нас - Пълнени чушки с кайма и ориз,приготвих голяма салата - домати,краставици,печени чушки,лук,маслини,много ни е любима, десерта - огромна сочна диня,сладолед,праскови.Прекрасна вечер,момичета !!! :hug: :hug: :hug:

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » нед авг 11, 2013 11:42 pm

Привет мили :chef: Вчера бяхме на градинско парти събрахме се доста българи.Пийнахме,хапнахме барбекю(свински,пилешки пържоли,бутчета,крилца,наденички и няколко вида сирена). :clap: :hungry: :clap:.Имаше различни мезета разни сладкиши и плодове.За тази вечер направих макарони със сирене днес ми донесоха от Бг.За десерт диня.Спокойна нощ и успешна и весела нова седмица


Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » пон авг 12, 2013 10:01 am

Здравейте и от мен! :)
Доста неща сте сготвили, кое от кое по-вкусно! :)

А за днес ние ще сме на пържени патладжани и доматен сос към тях. Салатата е ясна, десертът също (сладолед и нектарини).
Показвам с голямо закъснение една торта, която правих преди доста време вече - Шарлота с ванилов крем и къпини. :)


Хубава седмица! :)
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » пон авг 12, 2013 3:32 pm

Здравейте!
Почивните дни бяхме на селото на вуйчо ми и правихме зимнина - домати, компоти; вечерта релаксирахме край огъня на барбекюто, на открито, хапнахме пиле на барбекю и риба, салатата направо от градината, десерта - набран от плодните дръвчета - красота. Снощи, като се прибрахме, направих едни овкусени крилца във фурната, салата и диня. За днес :? , още го мисля, но ще е нещо леко и салата.
Прекрасна седмица, :) :chef: ! :love: :giflo1: :love: :giflo2:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон авг 12, 2013 4:53 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Рени, как хубаво си описала пребиваването ти на село - разбира се,че е прекрасно и красиво :clap: :clap: :thumbsup: Момичета,днес приключих с приготвянето на домати - консервирани,септември месец печените чушки са на ход,пълнените камби и различни туршийки - изморена съм,но доволна от направеното.Днес, поради липса на време приготвих набързо -Печени чушки, нарязани и изпържени с яйца и сирене,нещо, като Миш - маш,Митака остана много доволен,получих похвали,а той не е по похвалите - просто си е мълчалив и доста обран,за разлика от мен - бърборана,направих салатка - домати и краставички,десерта е диня,сладолед и праскови.Прекрасна вечер на всички !!! :hug: :hug:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон авг 12, 2013 5:38 pm

Здравейте,
Кате,
справила си се добре :clap:
ходих къде ходих пак у нас се завърнах и кухнята ме зове :)
та тази вечер ще сме на салатка от краставици и домати със червен салатен лук и пресен магданоз
всичко е от село,
пилешка домашна супа, миналата седмица заклахме петлета и сега си спретнах супа,
картофени кюфтета,пълнени чушки с яйца и сирене,а десерта е круши и сини сливи.
Хубава вечер!!!!

Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » вт авг 13, 2013 11:06 am

Здравейте и от мен! :)

Днес ще направя една лятна фритата със зеленчуци, а за десерт ще забъркам нова доза сладолед - този път един с вкус на карамел, друг - шоколад, лешници и бисквитки, плодов - с къпини. :bliz:

Хубав ден! :)
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение

denitsa.miroslav
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 2
Регистриран на: пон авг 05, 2013 9:26 pm

Мнение от denitsa.miroslav » вт авг 13, 2013 7:19 pm

днес за обед имаше шопска салата паржени наденички и картофки за десерт ябалки :) сега за вечеря печа свински ребра и картофено пуре пр вечер на всички


Заключена