Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » ср авг 14, 2013 12:25 am

Нинка :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Днес голяма жега..,след 5 след обяд все още беше около 33 градуса,ако вярно показва термометъра........
Или на 15/Деня на Варна/ или в понеделник мисля да водя детето в Зоологическата градина.Вече не е толкова страхлив,пък ако се страхува ще си тръгнем веднага.Днес го пуснах да тича по плажната алея,гледам да се налудува,че тръгне ли на ясла,градина,училище....реда го знаете,почват режими ,няма време за разходки.Няма какво да говорим,че една събота и неделя ще стигат.Пък и то времето ще е разпиляно между мен и баща му.
Тази вечер ми се пише....,но няма кой знае какво.
Днес се сетих за мои приятели/мъж и жена/,които все още не се познават ,но май ще ги сватосвам пък ще видим.Скоро той ми беше писал,че ще ходи на почивка сам,а днес срещнах нея.Преди време имах тази идея,но тя беше ,,заета,, тогава.Пиша и се хиля.Дано се харесат :love: .
Лека нощ!


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср авг 14, 2013 4:27 am

1175238_502253776510081_1385259887_n.jpg
Добро утро, приятели!
Kафето пристига и аз със него :)
От днес на тръстиката :wink:
Искам да ви подаря слънцето, но то е безкрайно далече...
Затова ви подарявам усмивката си и добрите ми пожелания за щедър
и усмихнат ден, в който да има само любов, усмивки и много късмет!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср авг 14, 2013 7:10 am

Добро утро момичета
Желая ви един прекрасен ден
Ивка ,благодаря за кафето и чудесните пожелания
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср авг 14, 2013 8:06 am

Добро утро :D
Хайде пак да се съберем
Изображение
Бони нещо ми се губи, сигурно пак е някъде на пълни обороти :D
Нинка, как си, момиче, радвам се като те виждам.
Кате, направи ли доматите и ти не се спираш.
Дидка, хитро си го измислила. Като си играеш на Купидон, внимавай за стрелите :wink: :D А за времето с мъника си права, моментите са безценни и толкова бързо отлитат :)
Хубав ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср авг 14, 2013 8:11 am

:winkiss: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мили момичета - Ивче,Таничка - благодаря ви за прекрасните пожелания,сядам на :coffee: със вас. Дидка, решила си да сториш добро,дано да е с добър край! Нинка, мило момиче - не смея да те приветствам,да ти се зарадвам,винаги когато го направя,изчезваш за дълъг период от време,дано да сте добре - ти,децата,другото са бели кахъри. Наталче,виждам,че си тук,хубав ден миличка,по - късно ще те чакам на едно местенце - убедена съм,че веднага ще се отзовеш,ти си едно усмихнато и сърдечно момиче! Бони дискретно замина някъде,като се върне ще разказва.Дианка, хубавице мила,къде си,липсваш ми,пиши как е Стилианош, има ли подобрение?! Хайде милички,пожелавам ви весел,хубав и прекрасен ден !!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср авг 14, 2013 8:53 am

Добро утро!
Да ви черпя шоколад,кафе има вече :coffee: :coffee: :coffee: .
Много шоколад хапвам аз.
За това запознанство,чудя се дали няма да си имам ,,проблеми ,, с майка й.Ние сме съученички и тогава бяхме почти неразделни приятелки.Майка й все ме дебнеше да остана сама и ,,ровеше,, при мен за личния живот на дъщеря си.За онези времена това беше ненужно.Не бяхме толкова,,модерни :eeek: :wink: ,, като днешните момичета.Т.е.малко е особена и много властна.Да не взема да си троша нервите с нея,макар ,че човека е свестен,но все пак може да не бъде одобрен от родителското тяло.Снощи след срещата с нея бях настроена романтично,и без да съм пила,на трезва :wink: :) глава ,тази сутрин гледам реалистично.Много се отплеснах.......
Хубав ден,момичета мили! :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср авг 14, 2013 9:28 am

ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА!
ХУБАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ И ДОБРОТО НАСТРОЕНИЕ
ДНЕС ЩЕ МИ ПОМОГНАТ ДА ИЗКАРАМ ГОРЕЩИЯ ДЕН ДОБРЕ.
МНОГО КЪСМЕТ И УСМИВКИ ВИ ЖЕЛАЯ!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср авг 14, 2013 10:01 am

PALMI.jpg
Добро утрооооооооооооооо!!! Вчера ,написвайки поста си ....... дим да го няма ,остави ,че го няма .....ами и не мога да вляза ,пак отново и ...... :eek: :? :eeek: :eek: в тая жега ......нямам никакво търпение и се отказах .Видях ,че сте добре ....и това ме изпълни с желание за нови подвизи !!!!!!!! :clap: И то какви подвизи .....да отпрашим към плажа ....всички без милото ми мъжле .....с който през лятото се засичаме рядко и за броени часове ......но така е сезона е в разгара си и не може да е по-друг начин !!!Важното за мен ,че той държи да прекарваме добре ,и егоизма при него липсва ....да ми е жив и здрав !!!Прибра се в 3 часа след полунощ и първото,което попита бе "Прекарахте ли добре на плажа?".....Как да не го обичам ?! :love: :love: :love: МАМИ ,добре съм ,благодаря ти ,добре е и Стелиош ......въпроса е ,че близо 3месеца вече бе примерен и изпълняваше всичко както трябва .....но тия дни на плажа ми прави разни маймунски номера ????!!! :D бяга,подскачайки на единия крак и ми опъва нервите до крайност ,наближава да отидем на лекар ,края на август и се опитвам да му обясня ,да потърпи още малко да не узорва крака си ,но..........да не забравям ,че той е едно ,много ,живо и неспиращо се дете ....преди да стане инцидента всички му викаха "Кентерис".гръцкия шампион на 100метра ,даже в чест на него и един нов кораб ,много бърз бе именуван .Разбирам го ,но се притеснявам ,да не увреди нещо в последния момент . Утре сме на църква с Виви ,той ще остане в къщи ,защото е на разстояние от нас и не искам дарискувам и с това . Утре е много голям празник ,днес ми е протеинов ден след плодовия ,но не ми дава сърце днес да ям месо или каквото и да е протеиново ,пък и един ден е и така ,и днес плодове .......хубави са ,но вчера по едно време си мислех и за нещо простичко ......напр. един миш маш ?! :ooppss: :D :yee: ,но хапнах малко диня ......и забравих за миш-маша .....хахаха........каква съм умница ,на майка ми най-умното дете !!!МАМИ,хубаво си направила за консулта с лекар ,щом сега ти е толкова ниско,не рискувай ,ще се позахлади и времето и тогава ще е смятам по-удачно за теб !!! :love: ДИДКА,пишейки и аз се смея и си мисля за теб ,че ще си удовлетворена от днешния ми пост :yee: :yee: :yee: Смях се и с идеята,която имаш за твоята приятелка ......нож с две остриета е ......искаш дасториш добро дело ,но .......може и да се порежеш !!!!! :thinking: Времето ще покаже ,важното е че си доброо дете и мислиш положително !!!Миналата година с Виви бяхме във Варна и прекарахме супер ....остави ,че бе един от най-топлите дни .....посетихме и ние зоопарка ....не ни се тръгваше .....и изядох и 400гр. един сладолед насипен ?! не зная как да го кажа с горски плодове ......мммммммм и после рибка,картофи ,таратор ,салата и бира на някакви дюни ни заведе брат ми ,той служи някога там и е на ти с Варна ,а за мен добре дошло ,че не се лутаме ...някога посещавахме често тоя за мен най-красив град ,но от 18 години .......веднъж с мъжа ми ,очарован и той остана ,и веднъж миналата година .......и всичко бе мноооооого различно ,европейско ........и ми хареса ,ако може и мисленето да се промени ........по-европейско да стане ,ще е още по-добре !!! С пожелания за един красив ,слънчев и приятен ден !!!ИВЕ,и догодина живи и здрави ,отново ви искам на почивка ......не за няколко ,а за по-вечко ,за даимате сили за зимата !!!!!БОНИ < :love: :) :love: ?! Разпускаш на някое уютно местенце ,може би .........или ?! Както и да е,да прекарваш добре !!! МИЛЕ,леки натеб ,писали сме заедно ,но аз докато свърша моя ферман........ :) :) :
pagota.jpg
019.JPG
И на живо Виви със сладоледа ......и умря от смях ,намирайки си и мъж !!!! Спомени ,спомени ..... :love: :love: :love:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср авг 14, 2013 1:22 pm

:giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: Привет милички - Дианка и аз започнах,като Дидка да се радвам на твоите фермани,това се казва писане,като седнеш да почетеш много - стягай това сладурче Стелиош,да издържи още малко и после с Божията помощ,всичко да завърши с хепи енд!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Дидка,това си е съдба,ако е речено да стане,то ще се случи,както казваше баба Ванга,ти си само малък фактор в цялата тая история,ами я си представи,че наистина нещата потръгнат и се получи нещо хубаво и голямо???! Миличка Натали, обещах ти и ето - чакам те, усмивчице мила,ела да си починем малко, хайде и останалите сладурани,не се услушвайте - ЧАКАМ ВИ !!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср авг 14, 2013 1:26 pm

НА ДВОРА.jpg
МОМИЧЕТА,ДНЕС ПОКАНАТА Е ОТ МЕН НА ПЪСТРА И ЦВЕТНА СЯНКА
И СЛАДОЛЕД.......


Заключена