Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ninka71 » чет авг 15, 2013 10:20 pm

Спокойна и прохладна нощ,мило семейство! :winkiss: :winkiss: :winkiss: :hug: :hug: :hug:

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет авг 15, 2013 11:37 pm

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!
НИНКА,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МАЙКА ТИ И ДЪЩЕРЯ ТИ!
МИЛИ МОМИЧЕТА,НЕКА БОГОРОДИЦА ВИ ЗАКРИЛЯ ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет авг 15, 2013 11:56 pm

Нинка,тези цветя са за теб,мила!Бъди щастлива!
Нинка,най-безсрамно :wink: си признавам,че съм си обещала ,че няма да допускам на никой да ме ,,наранява,,,обижда или каквито и там да са неприятни емоции.Живота ми е твърде ценен за мен самата,за да го споделям с такива хора.И имам в предвид и обкръжение ,и интимен партньор.Опитвам се да си спазвам обещанието.Да,твърде е егоистично,но иначе няма кой да помисли за мен.
Лека нощ,прекрасни мои!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет авг 16, 2013 5:25 am

1151004_501471963254929_1188030067_n (1).jpg
Добро утро в Петък!
Хайде на кафенце :)
Всяко утро е магия, всеки нов ден е ново начало
и затова може да си позволите една голяма
усмивка и да я запазите през целия ден!

Усмивка и от мен за спокоен финал на работната седмица!


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет авг 16, 2013 8:01 am

Добро утро :D
Хайде на кафе и приказки :coffee:
Изображение
Бони, Миленче, сигурно добре си изкарвате там където сте :D Надявам се, че после ще споделите прекрасни емоции с нас :) :love:
Момичета, хабев и спорен петък :)
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет авг 16, 2013 8:24 am

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Добро утро - Ивче,Натали,сядам на :coffee: с вас и да си пожелаем един прекрасен петък.Наталка,как искам да прекарам деня на това местенце анонсирано от теб - само си представи,колко е прохладно има и масичка,изобщо мечта ! Весел и приятен ден на всички ! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет авг 16, 2013 9:08 am

Яяяяяяяя каква пейчица,хайде веднага там....Наталка как хубаво е открила това местенце.....Хайде добър ден,добро утро!

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пет авг 16, 2013 9:53 am

Добро и свежо,утро момичета!

Дидка,благодаря ти,за поздравите!
Това,че мислиш за себе си,не е егоизъм.Човек,който е изпатил,от нечовешко отношения,точно така трябва да разсъждава!Аз,не съм пример за подражание!

Наталка,ето на това се казва чудно местенце,за ароматно кафенце и на апетитна закусчица....Страхотно е!
Катенцето е поднесла кафенцето,с много любов,Дидката,се е погрижила за десерта,от мен една закусчица.....

Изображение

Пожелавам ви,хубав и усмихнат ден!
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет авг 16, 2013 11:00 am

morski rakovini i t.n..jpg
Добро утро и от мен ,девойки млади и красиви !!! Първо със закъснение ,добре дошла на НИНКА ,че доста време отсъстваше и всеки ден ,поне аз ,влизайки във форума очаквам и НИНКА,и АНИТО,и РАЛИЦА,и.....и ...всички които по една или друга причина не се включват редовно (и аз вътре ли съм???!!! :? )Едиственото,което ме интересува е да саздрави и добре всички ,пък когато намерят време да влизат !!! Със закъснение,да честитя вчерашния празник на всички и аз,от сутринта бях на църква,литургията винаги е по-голяма на тоя ден ,нашата църква и почерпи присъстващите .И прибирайки ,трябваше на бързи обороти да сготвя и не едно и две ,а доста ястия ,че след пости .......всичко искаме да опитаме !!!Така протече и целия ми ден на бързи обороти !!!
wallpaper_1900-1.jpg
НИНКА,да са ти живи,здрави майчето ти и дъщеря ти !!!Пожелавам ти да я видиш ,параствайки както мечтае всяка мами ,здрава ,късмета да и е верен спътник и щастието да огрява лицето и !!! НИНКА,това което си посъветвала ДИДКА, и го бях дала като съвет и аз ,от личен опит и аз ......дебелите книги нищо не струват пред това,което е изживял всеки един от нас ......и аз като теб някога бях изправена пред тая дилема .......мислих много ,но в крайна сметка послушах сърцето си и веднъж в живота си ,постъпих егоистично ,мислейки първо за мен ......а после за всички останали !!!Точно това казах и на ДИДКА .......помисли за себе си ,децата порастват без да го усетим и си устройват живота ......а ние оставаме сами ,връщайки се назад много неща виждаме ,че са можели да имат друг развръзка ,но това е минало ......колкото се ровиш ,по-лошо ! Затова ,усмихвайки се поглеждаме смело напред и мислим само положително ,и вършим дела ,които ни доставят радост,щастие и желание за нов живот !!! Понякога просто трябва в определени ситуации дасме малко егоисти и дамислим за себе си ,защото никой друг няма дапомисли за нас ,и аз съм съгласна ,че всеки има право да бъде обичан и право да бъде щастлив !!! :) :) :) Да споделя и нещо ,което коментирах с ИВЕТО в ФБ........не се смейте предварително само :yee: :D :yee: Един ден не помня по какъв повод бе ми пише ИВКА "на патерици" .......друг път във форума ,пак "на патерици "........Боже мили,се зачудих какво им става на тези момичета ......една на патерици ,друга на патерици ......епидемия ли е това в БГ .....та взех и попитах ИВКА какво иима ........и тя естествено избухна от смях и ми сподели кога се ползва тоя израз в БГ !? :ooppss: :innocent: ......ами така е близо 20 години липсвам и всички тия модерни думи и изрази са ми непознати .......на моменти уж съм си в БГ и съм българка ......а гледам като теле в аптека !? Както и да е вече речника ми е обогатен и не се стряскам ,чувайки израза "на патерици" .......тонали и ние сме "на патерици " и в един момент се бях поуспокоила,че не е само до мен ......а ИВКА сигурно сещайки се смее още !!!Надявам се ,че внесах и моята доза позитивизъм и настроение ,желая на всички един красив и приятен ден МАМИ,НАТАЛКА все едни малдивски настроения и палми предлагате ......то и човек да иска дасвърши някоя работа .........или сяда с вас ,или заминава на плаж !!!
uzo kraj moreto.jpg
хайде "НАЗДРАВЕ " по едно узаки и весело настроение на всички !!! :) :) :) :) :)

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет авг 16, 2013 12:44 pm

приятен следобед3.jpg
ПРИЯТЕН СЛЕДОБЕД!


Заключена