Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » нед авг 25, 2013 7:24 am

Добро утро :D
Днес рано се излюпих и ви часам на кафе.
Лека работа на работещите по всички фронтове, аз днес ще мързелувам :D
Изображение
Щастлив ден :D
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед авг 25, 2013 7:31 am

Добро утро!

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед авг 25, 2013 8:29 am

:winkiss: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :winkiss: Добро утро,сладуранки - Ивче,лека работа миличка!Натали, днес си заслужи почивката,наслади се на деня !!! :thumbsup: Илинка, хубав ден на теб !!! Сега ще пийна :coffee: с вас,днес не ми се очертава натоварен ден,ще си почина. :thumup: Весел,усмихнат,прекрасен ден на всички !!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед авг 25, 2013 9:01 am

Добро утро!
На работещите лека работа!
На останалите приятна почивка!
Заповядайте и на моята маса :wink: :) :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: !


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед авг 25, 2013 10:52 am

Добро утро :chef:
Момичета, благодаря за :coffee: И аз станах рано и пих едно :coffee: Прострях една пералня и чакам втората да свърши :) Същевременно и готвя :cook: Сядам с вас на второ :coffee: и ви желая хубава и спокойна неделя :sun: :sun: :sun:
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » нед авг 25, 2013 1:46 pm

Здравейте момичета!

Тъй като и аз съм вирусоносител,нямам сили,дори да пиша...
Тотален срив!
Много е гадно.
Днес,уж съм малко по-добре,но от сутринта усещам адска болка от гърдите надолу,по целият корем...,но сякаш е мускулно...Немога да седя,немога да ходя,дори и да легна,пак боли.
Първо,изпих един аналгин,като си мислех,че е нещо моментно,но не...,пих и нимезил и той не помогна,е сега незнам какво...,освен да ударя едно уиски и повече абсолютно нищо няма да ме боли.. :)
Или по-добрия вариант...,ще отида малко на пазар,дано да забравя за болката... :wink:
Всички много сте се потрудили тези дни.Браво на вас!
Иле,да ти е честита новата придобивка!Със здраве да си го ползваш и само хубави новини да получаваш чрез него!Изображение
На всички,пожелавам прекрасна неделя!
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
akva7
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 403
Регистриран на: нед фев 21, 2010 10:14 pm
:: 15 рецепти от akva7
:: 107 снимки от akva7
Местоположение: София

Мнение от akva7 » нед авг 25, 2013 3:13 pm

ninka71,какъв е този вирус,който те е прегърнал,та нямаш сили ?
Знам за някакъв летен вирус по децата с повръщане,разстройство и висока температура,за него ли става въпрос или е нещо друго ?
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед авг 25, 2013 3:28 pm

Здравейте,момичета! След толкова дни отсъствие днес реших да пиша и аз.Бях не труп,а жив труп .....какви са тия вируси не мога да си обясня ......вече почти седмица направо не се издържа ,точнотова,което описва Нинка.....една силна болка в гр.кост,слиза надолу към стомаха ,ГАДЕНЕ .....отврат и главоболие и никаква сила и желание за нищо .Така съм близо седмица ,дразненето в гърлото бе нищо в сравнение с всичко останало ,направо да се тътриш ....и вчера ,нямайки сикакви сили ме закараха на спешно ....4-5 часа на системи и днес е малко по-различно ,но ми е много изморено и понеже ми надупкаха и двете ръце .....ме болят и вените .....Благодаря ви за загрижеността ,желая бързо възстановявяне на болните !!! Вчера на спешно имаше поне докато бях аз там 5-6 случая като моя и не деца ,а възрастни !!!Приятен ден на всички !!! МАМИ , :love: :love: :love: !!!

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » нед авг 25, 2013 4:24 pm

Кате,незнам какъв е този вирус,но така ме беше прегърнал,че ме задушаваше прегръдката му...то бива,бива,ама такава обич :D ...от негова страна.... :thumdown:
А днес, корема ме боли ужасно.Ако кихна,ще свърша и другата работа...,две в едно...хи-хи-хи :D
Останали са ми от близнаците няколко памперса,дали да не ми влезнат в употреба..,ако не им е изтекъл срока вече... :wink:
Дианка,,след като и до спешното си се отбивала,не е било леко...Дано вече,да отшуми окончателно,мила.По-скоро,напълно да се възстановиш,от сърце ти го желая :winkiss: :winkiss: :winkiss: :giflo2:
И,едното от малките ми зайчета,една вечер,се оплака,че го боли главичката,спа неспокойно,на сутринта повърна веднъж,сега е с разстройство..,но и те не се спират-навън,тичат,колелета карат,после на чешмата в двора се поливат взаимно и пият студена вода,а вчера след бурята,улицата ни,заприлича на река и всички дечурлига навън,и мойте,да не останат по-назад,и те.Но,защо ли им купих гумени ботушки,те изобщо не влизат в употреба...,обули си чехлите и като шляпат,та пушек се вдига...,а Ники,като взел и колелото,за да демонстрира на останалите,как взима завоя,е така добре го взе,че само душ-гел му липсваше в този момент...
Е,деца...,но вирусите ги преследват отвсякъде...,то..не само тях де....
Та....така с нашата буйна младост...

Я,по едно ароматно кафенце,да се почерпим...

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
akva7
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 403
Регистриран на: нед фев 21, 2010 10:14 pm
:: 15 рецепти от akva7
:: 107 снимки от akva7
Местоположение: София

Мнение от akva7 » нед авг 25, 2013 4:52 pm

Нинка,този вирус май много гаден ще да е,щом толкова време те не пуска и да кихнеш дори.Спри да го храниш и той сам ще си тръгне.
Тока ми спря и си помислих,че всичко ми е изтрито.Всеки ден по 5-6 пъти го спират за кратко и ме е страх,да не ми се повредат ел.уредите от силното напрежение,че не ми се разправя по сервизи.Говорят за качество на услугите,за поевтиняване на тока,но само ни баламосват с много приказки,а всъщност тока е с нова цена по-голяма от 01.08.13 г.
Изображение


Заключена