Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » вт сеп 03, 2013 1:39 pm

:giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: Привет, мили приятелки - не издържах и отидох да видя как се държи навън,бяха ги извели да поиграят,заехме стратегическо място до близкото училище и го гледахме с Инка - лелките го люшкаха,играха с топка,но на интервали е плакал за мама,аз си тръгнах,че ми се налагаше пазаруване - на обяд Ина го заварила с филийка хляб в ръката и отново плачещ,като я видял,само дето не я задушил от прегръдки и целувки,за утре бил много нахъсан да ходи,вече успял да натупа едно момченце - майките са приятелки,научил песничка,отчасти разбира се - да видим утре как ще се представи нашето малко юначе,мисля,че нещата ще се оправят,той е много контактен,винаги усмихнат и говори много,като баба Кати.Хайде милички,приятен следобяд !!!Натали,няма да усетиш как ще мине времето и тогава ще си починеш и поотпуснеш,дръж се,не остана ! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт сеп 03, 2013 1:45 pm

Здравей, dani15 :)
Добре дошла при нас :thumup:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт сеп 03, 2013 4:06 pm

Привет и от нас!
Искам точно тук да споделя нещо ,което много ме трогна/отново :love: /.Милето днес почива и знам,че има дастатъчно
лични ангажименти,виждайки "резливия" вятър ми звънна да каже да не излизаме,защото ще дойде тя.Едно че малкия е болен,друго че сама не мога да си напазаря.Тя беше до мен и като ни изписаха от болницата,тя ни води на плаж...БЛАГОДАРЯ МИЛЕ,ТИ ЧОВЕК ЛИ СИ ИЛИ АНГЕЛ СРЕД НАС?!И моля те не ми се сърди,че коментирам нещо за теб.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт сеп 03, 2013 7:05 pm

Дидка, то на Милето и името и е такова и характера и е такъв мил, тя е такъв деликатен и скромен човек. Радвам се, че я познавам
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт сеп 03, 2013 8:09 pm

КАТЕ,НА ТЕБ СЪЩО ЗА ВСИЧКО!НАТАЛИ И МИЛЕНКА СЪЩО БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт сеп 03, 2013 8:35 pm

:winkiss: :giflo1: :heart: :giflo1: :winkiss: Мила Дидка,не познавам лично Милето,но съм имала комуникация с нея,а и снимките които изпращате след срещите са ми достатъчни да изградя мнение за нея - Милето има много благороден вид,а постъпките й потвърждават това,наистина е много деликатен и възпитан човек, останах възхитена от всичко,което е направила за теб и Зари - Миле,ти си невероятна личност,прекрасна си миличка,обичам и обожавам такива хора,като теб,да си жива и здрава и винаги така внимателна към приятелите си! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: Дидка,благодаря за милите думи,нищо особено не съм направила за вас,а много бих искала,но никога не е късно,обичам ви много!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт сеп 03, 2013 8:43 pm

:winkiss: :winkiss: :winkiss: :night: :winkiss: :winkiss: :winkiss: Мили момичета,още съм под въздействието на това,което е написала Дидка,както казва Наталка - щастлива съм,че имам за приятелка човек,като Милето. :clap: В последно време Миленка не се появява тук,дано всичко е наред при тях! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Пожелава на всички - лека и много приятна нощ !!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт сеп 03, 2013 8:47 pm

:winkiss: :winkiss: :winkiss: :night: :winkiss: :winkiss: :winkiss: Дидка и Зарче, пожелавам ви - много,много спокойна нощ,вълшебни сънища милички!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт сеп 03, 2013 9:14 pm

Ехооо, тук съм и аз и ви се радвам - ето така се раждат истинските приятелства :love: Който може - помага, тихо и незабележимо; а който има нужда от една ръка, подадена в нужния миг е безкрайно благодарен. Защото после колкото и да предлагаш - момента е минал ...

Дидка, как е Зари днес - дано вируса ви е "пуснал вече" и да се адаптирате по-лесно към идващата есен :hug:

Кате, Тони хем се е държал "мъжки", хем си е поплакал - трудно се отделят децата от мамите, но ... няма как :roll: Дано утре е по-смел :thumup:

Дианка, чакаме те :)

Миленка мила, защо не се обаждаш - липсваш ни :thinking:

Йоанка, ти също не си се обаждала скоро - как си, вероятно на работа и ... нямаш време :hug:

Верче, Миле, Или, Ивка, Наталка, Нинка, Танче и всички, които пропускам - :hug: :hug: :hug:

Изображение

Спокойна нощ и сладки сънища на всички :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт сеп 03, 2013 9:55 pm

Лека нощ, мили приятелки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена