Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Ili71 » чет сеп 05, 2013 6:58 am

Добро утро приятелки!
От все сърце Ви благодаря за страхотните пожелания , които сте отправили към Крис. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Ивка, страхотни деца имаш. Нека да са живи и здрави и винаги да се обичат толкова силно!
Рожденният ден ще се празнува в петък, снощи си бяха двамата, че днес са на работа. Те вече са на квартира и са много щастливи, че са самостоятелни :) Да са ми живи и здрави!

Хайде на кафенце

Изображение


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет сеп 05, 2013 7:05 am

Добро утро
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет сеп 05, 2013 7:25 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/XGD4cvR2FaE[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=XGD4cvR2FaE

Добро утро :)

Благодаря за кафенцата, момичета - аз вече изпих моето :coffee: и зачезвам, че минутките ми свършиха :wink:

Ивка, чудесни са младежите и нека обичта им бъде завинаги - сигурна съм, че ще е така :love: Нека винаги си бъдат опора :thumup:

Хубав и усмихнат ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет сеп 05, 2013 8:08 am

Добро утро :D
Пия по кафе с вас, че работата не чака :wink:
Изображение
Ивка, щастливи са децата ти, че се имат, че вие ги имате, нека са живи и здрави и винаги така да се тачат и помагат.
Дидка как е Зарчето, дано вече се е оправила човечето, че идват хубави дни таман за игри :)
Лек и прекрасен да е денят ни, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет сеп 05, 2013 9:01 am

:winkiss: :giflo2: :sun: :giflo2: :winkiss: Добро утро,мили момичета - Йоанка,сърдечно ти благодаря за прекрасните пожелания,благодаря ти миличка!!! Ивче,ти ми стопли душата - начина по който ме приемаш и това което си публикувала от дъщеричката си,ето,това е важното в живота - обичта,уважението,добротата,твоите деца ще продължат да се обичат във времето,казвам го,защото с моят брат все още сме неразделни - много си помагаме и обичаме,много хора ни се чудят,но когато сме искрени и себе си в отношенията с роднини и приятели нещата стоят точно така - много уважение и голяма и сърдечна обич,пожелавам го на всеки!Сега пия с вас :coffee: и да поошетам от рожденият ден,знаете как е.Дидка,благодаря ти миличка за всичко,искам да ти кажа,че няма промяна в поведението на Тони,тая сутрин е плакал за мен,искал ме много,милото ми детенце - решиха да изчакат седмица,две иако няма промяна,ще си го гледаме - много е стресиран,не се храни,скача насън и търси Инка,сърцето ме боли за него - всяка сутрин плача,не искам да се измъчва отсега,достатъчно подобни ситуации го очакват в живота,вие добре ли сте,Зарчи пооправи ли се,дано миличкия е добре вече?!Прекрасен ден на всички пожелавам,много настроение,весел ден!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет сеп 05, 2013 9:01 am

Добро утро!
Натали,само хремата остана.Закашля се на няколко пъти снощи,но не знам дали е игра,защото
понякога имитира дядо си така...Като стане сег :D а ще видим :wink:
Хубав ден от мен!Кате,как е минал деня на Тони вчера?

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет сеп 05, 2013 9:04 am

7875_295331863940510_1747400495_n.jpg
ДОБРО УТРО!
ЕДИН ПРЕКРАСЕН ДЕН Е ПРЕД НАС...!
Да раздаваме Усмивки , Доброта , Любов и да изживеем всеки Миг по най- добрия за нас начин!!!
Дидка как е Зарко,оправили се :?
Кате ,а Тони как се чувства :?
Благодаря ви обичам ви :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет сеп 05, 2013 9:05 am

А,писали сме заедно със мама Кате и Дидка,
вече знам как са децата :)
Катенце,аз съм на същото мнение като тебе :hug:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет сеп 05, 2013 9:08 am

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ЗАХАРИ И ЕЛИСАВЕТА, ЗАРКО, СВЕТЛОЗАР, СВЕТЛОЗАРА, ЕЛИ , ИЗАБЕЛ!
Нека със здраве да носят името си!!!
1045257_549581618416205_2041393528_n.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет сеп 05, 2013 9:19 am

:heart: :heart: :heart: :winkiss: :heart: :heart: :heart: Мила Миленка, времето ми беше ограничено,но днес реших да ти пиша - миличка, не тъгувай,отпусни си душата,засмей се,така и Веси ще се почувства много по - добре.В днешно време не се срещаме често с такава привързаност,каквато изпитваш ти към съпруга си,мога само да те поздравя, възхитена съм от теб и уважавам чувствата ти,пак ще ти кажа - рядко млади хора постъпват,като теб,това ми говори,колко верен и всеотдаен към семейството човек си ти - още по - силно те обичам,мило момиче,обожавам такъв род хора - ще стискам палци с теб и Веси по - бързо да отминат дните и да посрещнете вашият тати :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Това букетче с нежни цветя е за теб,мила Миленка - олицетворяват твоята чиста и преданна душа!! :hug: :hug: :hug: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:


Заключена