Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » нед сеп 08, 2013 9:06 pm

:winkiss: :giflo2: :night: :giflo2: :winkiss: Милички Дидка и Зарче,дано сте прекарали днес приятно,сега ви пожелавам - лека и спокойна нощ!!! :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :hug: :hug: :hug: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед сеп 08, 2013 10:10 pm

ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед сеп 08, 2013 11:55 pm

Лека нощ,Кате!
Сладки и спокойни сънища!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон сеп 09, 2013 1:21 am

Зарко заспа в 12 и реших да му капна капки за нос,както друг път,но се стресна и изнерви,не иска да го гушкам
лежи по корем и етж час и половина вече не може да заспи.И аз не мога да легна ,защото като ме види плаче и си стоя в
кухнята на тъмно,седнала на стола...и само след 5 часа трябва да ставам..Добре че ви има,сега не скучая...


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон сеп 09, 2013 4:27 am

554501_694127687283974_1261618688_n.jpg
Добро утро!
Да започнем новата седмица с кафе закуска и усмивки :)
Усмихнахте ли се днес? Казахте ли нещо мило на близките си?
Ако не сте все още - не губете време, направете го! Аз ви желая хубав ден!
„Добрите думи може да са кратки и лесни за казване, но ехото им е наистина безкрайно.“

Снощи много закъснях,нямах време да чета,но днес следобед ще наваксам.
Дидка,милият Зарко дано се е поуспокойл по -бързо и заспал :hug:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пон сеп 09, 2013 6:13 am

Добро утро!
Дидка, дано да сте заспали бързо :hug: :hug: :hug:

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон сеп 09, 2013 7:04 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/Ke7JIq5mKxE[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=Ke7JIq5mKxE

Добро утро :)

Започва нова седмица - дано да продължим с лятното настроение и хубавото време :hug:

Ивка, Или, благодаря ви за кафенцата и хубавите пожелания - пия и аз моето кафе :coffee: и отивам да се трудя :)

На всички дечица желая да са здрави и днес с желание да идат в ясли и градини :thumup:

А на всички останали - много усмивки и прекрасно настроение Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон сеп 09, 2013 8:05 am

Добро утро :D
Бавно, но сигурно пак се събираме, ето и кафе от мен
Изображение
С пожелание денят да е прекрасен, слънчев и усмихнат, нека всеки ваш миг е изпълнен с щастие
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон сеп 09, 2013 8:31 am

:winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: Добро утро, мили момичета,дано имате най-прекрасният ден днес! :thumbsup: Сядам на бързо :coffee: и започвам консервиране - снощи мои съседи ми донесоха от лично стопанство един голям чувал с червена капия и камби,ще изпека чушките,а камбите ще изпека на фурна с чесънче и кръгче морков и директно в буркана,прекрасни са ми съседите,много си помагаме и уважаваме - почти 30г.сме заедно,да са ми живи и здрави!Дидка,представям си как ще се чувстваш днес - с малко сън и притеснения,дръж се миличка,че още много такива ситуации те очакват,то е казано - малки деца,малки кахъри,големи деца големи ядове,но, да са ни живи и здрави,това е много важно,да няма друго,пази Боже!!!Прекрасен,весел и усмихнат ден на всички !! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон сеп 09, 2013 8:52 am

esen.jpg
Добро утро и спорна седмица ,момичета !!! На прага на есента сме ,но настроението,пък и времето са все още летни.....но трябва да влизаме в есенния ритъм ,защото на 11 .09 сряда ,при нас започва новата учебна година!!! Днес,трябва да отида да запиша Виви в новото училище ,трябваше да го сторя в края на миналата ,но с всички тия проблеми,които ни сполетяха ,да си призная последното,което ме вълнуваше бе това .......Тогава бе така ,но днес всичко е различно .Миналата седмица се върнахме от Атина и професора е много доволен от резултатите на моя див Стелиос .....треперех какво ще чуя,позволи му да се двийи без патерици ,но нищо по-вече .....и плуване ,и то много ,за да заякне крачето .Но ,тръгвайки на училище и да не бяга ????!!!Не зная и за сега не искам да мисля ,защото все още не зная как ще стоят нещата !!! Заради него преместват класа им на долния етаж ,заради стълбите ......един кошмар ,който го мислих много време,а то се нареди толкова лесно .....но ще ми кажете,майките за това са ....иначе как ще остареят .Довечера съм с Тапер ,напоследък сбирките ни бяха на ......плажа,съчетаване на приятното с полезното ,но довечера за пръв път шефката ни кани у тях ....и ще ми трябва и един бърз ,лесен и ефектен сладкиш ......някой ако има нещо впредвид ,да свирка !!! За сега лек и приятен септемврийски ден ви желая ,изпълнен с позитивно мислене и усмивки !!! На Зарко бързо оправяне ,ДИДКАтака е със смяна на времето ,бягане на вън изпотяване и ......ако им се даде вода ?! Боже мили ,годините си вървят и все същото :roll: и ето че неразположението е готова .При нас първата година ,и не на ясли ,а на градина бяха все болни ,а цяло лято бяха на море и ми казваха ,че закалените деца не се разболявали лесно.....както и да е сега това отмина и имаме други проблеми ......но майките докато са живи ....ще е така !!!Само здрави да са ни и усмихнати децата ни ,смисъла на живота ни !!! :) :) :) :) :) :) :) :) МАМИ,БОНИ :hug: :hug: :hug:


Заключена