Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » пон сеп 23, 2013 7:07 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/g_7C1A9I1bc[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=g_7C1A9I1bc

Добро утро :)

Ивка, благодаря за кафето :coffee:

Йоанка мила, радвам се че се обаждаш :hug: ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМЧЕТО, ДА ВИ РАДВА И УСПЯВА И ДА СТАНЕ ДОБЪР ЧОВЕК :happybd:

Дианка миличка, благодаря ти :hug: Ти си един неуморим източник на енергия - непрекъснато тичаш насам-натам. Деца, работа, домакинстване ... И сега нова работа - знам че Тапер-а не е непрекъснат източник на доходи, но ще смогваш ли и с новата работа. Тя вероятно ще изисква 8-часов работен ден, щом е държавна ...

Дидка, дано днес и ти, и Зари сте по-добре - много неприятни са тези вируси :hug:

Кате, какви чушки бе мила - ти довчера едва си намираше място :thinking: Защо не се пазиш, зеленчуци все още има - сега им е сезона. Дано напълно си оздравяла :hug:

Ама и аз като лоща свекърва - от понеделник сутрин ... С най-добри чувства ви пиша :D

Хубав ден и успешна нова седмица Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон сеп 23, 2013 7:22 am

Добро утро
Желая ви един прекрасен есенен ден
Изображение
Аз съм на първото кафе заповядайте и вие
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон сеп 23, 2013 7:47 am

:winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мили сладуранки,сядам на :coffee: - вчера имах доста работа,а до обяд нямаше интернет. Дидка, дано се оправиш,че при нас нещата не са от най - добрите,Инка също като Тони е с повръщане и разстройство - вчера беше много зле милата,но не ми позволи да ходя при тях да не се заразя,явно вируса е повсеместен,плъзнал навсякъде,дано скоро всичко отмине. :thumbsup: Йоанка,радвам се,че си писала,че сте добре,нека винаги е така при вас. Миличка Бони,не ти се сърдя,че ме хокаш,напротив,но така съм устроена - обичам нещо да правя,не мога да бедействам и затова впрягам енергията си в нещо полезно,приключих с печените чушки,напеках достатъчно и за лютеница,сега ми остават камбите -пълнени със зеле и моркови и късно есента киселото зеле\ допуснала съм грешка - не бедействам,а бездействам\ моля за извинение. Таничка,браво на теб,намираш време и за зимнина. :clap: Прекрасен и успешен ден на всички!!! :winkiss: :heart: :sun: :heart: :winkiss:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон сеп 23, 2013 7:57 am

:baloons: :celebrate: :happybd: :celebrate: :baloons: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИЕЛ! БЪДИ ЖИВ И ЗДРАВ,БЪДИ РАДОСТЕН И ЩАСТЛИВ,БЪДИ РАДОСТ И ОПОРА НА МАМА И ТАТИ!! ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО МИЛО ДЕТЕНЦЕ!!! :gift: :cake: :gift: :baloons: :baloons: :celebrate: :happybd: :celebrate: :baloons: :baloons: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон сеп 23, 2013 8:08 am

Добро утро :D
Цъфнах в службата рано-рано и сядам на кафе да ви видя
Изображение
Йоанка, живо и здраво да е юначето, радост да виждате в очите му, а той гордост във вашите :celebrate: :happybd: :celebrate:
Момичета, слагайте боксовите ръкавици и нокаутирайте този вирус, много неприятно е да си болен, а пък за децата да не говоря, дано вече се оправите.
Дидка, дано днес си по-добре, знам, че имаш много задачи да свършиш, успех :thumup:
Танче, сложи ли климатизацията :) Желето стана ли, ти си като навита пружинка, няма спиране при теб :)
Кате, Бони както върви няма да оставите зеленчуци за мен :wink: аз ще почна зимнината от другата седмица като изляза в отпуск и от сега съм предупредена да не прекалявам.
Дианка, дано новата работа ти хареса :)
Хубав ден, момичета
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пон сеп 23, 2013 8:15 am

Добро утро!
Йоанка, да ти е живо и здраво момченцето и много да те радва!!!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон сеп 23, 2013 8:28 am

ДОБРО УТРО!
ЧЕСТИТА ЕСЕН И УСПЕШНА НОВА СЕДМИЦА!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон сеп 23, 2013 8:35 am

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИЕЛ!
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон сеп 23, 2013 1:42 pm

Здравейте,момичета!Сутринта писах бързо от телефона,но къде съм го запратила :thinking: :wink: :D .Грешката със сигурност е моя.
Кате,бързо оздравяване на твоите съкровища!
Днес беше много напрегнат ден,със страх да не стане ,,рядка,,беля.. :ooppss: :ooppss: :roll: ,треперих от гише на гише.Притеснявах се и дали работодателят ще ме чака още една седмица,да не е тичане на празно....Свърших си всичката работа,взех си детето в определеното време/от баба му/ и тичах и до фирмата лично да попитам какво ще ме правят,и ДА ще ме чакат до другата седмица до вторник или сряда,да стане готова здравната ми книжка.
Йоанка,благодаря!Да ти е живо и здраво детето!Да расте обичано и щастливо!Да ви радва с успехите си в училище и лични!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон сеп 23, 2013 7:55 pm

Хубава вечер и лека нощ
[youtube]http://youtu.be/B_fRq8XlOyM[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена