Какво сготвих днес - Септември '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Re: Какво сготвих днес

Мнение от remiva » нед сеп 22, 2013 9:20 pm

Привет, :) :chef: !
Два дена ядем свинско с ориз и зеленчуци на фурна, днес го доядохме и за вечеря направих пърленки с маргарин и домашно сирене, домати и колбас. За десерт два дена подред правя плодов сладкиш, като единия път беше със сини сливи, а днешния е с нектарини - и в двата случая - разкош.Сготвила съм и за утре - патешко със зеле на фурна, а за десерт ще заредя плодове.
Успешна нова седмица, много настроение и усмивки! :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.


elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » нед сеп 22, 2013 11:13 pm

Здравейте мили :chef:Вчера бяхме на кърначета,мексиканска салата и пържени картофи.За обед доядохме каквото беше останало от снощи,а за вечеря тъй като таткото е нощна с малчо хапнахме каквото имаше в хладилника.За десерт грозде и млечен крем.Спокойна нощ и спорен понеделник

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон сеп 23, 2013 1:46 pm

Привет,весели :chef: - искрено се срамувам,отдавна не съм писала тук,а това е кулинарен форум,обещавам да пиша редовно. :thumup: Днес сготвих Зелен фасул яхнийка,Вита баница,десерта е грозде,много го обичаме.Приятен ден на всички!!! :heart: :sun: :heart: :giflo1:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон сеп 23, 2013 8:42 pm

Ето ме и мен :chef:

Тази вечер набързичко приготвих Шарена салата, Гриловани зеленчуци, Мариновани пилешки пържолки на грил тиган.
Десерта се допича в момента в микровълновата печка - Печени ябълки и дюли /Режа ги на парченца и пека директно в йенска тенджера с капак без захар и вода 5-6 мин.Понеже дюлите са по-твърди, разбърквам и завъртам още веднъж за 3-4 мин./ Става супер вкусно - и бързо, и полезно :hungry:

Спокойна вечер и сладки сънища :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » пон сеп 23, 2013 11:48 pm

Привет мили :chef:.Днес сме на вълна чешка кухня.Телешки гулаш по чешки,кнедлики,и картофена салата.Десерт грозде и сухи пастички.Спокойна нощ и весел ден

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт сеп 24, 2013 4:58 pm

:winkiss: :giflo2: :chef: :giflo2: :winkiss: Привет,весели :chef: ,днес не съм готвила,имаме храна от вчера,направих Плодова пита с праскови,стана много вкусна, заредих пресни плодове - грозде,ябълки,праскови.Приятна вечер на всички!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » вт сеп 24, 2013 10:49 pm

Привет!
За днес - баница с айрян/у нас само вечеряме, през останалото време всеки се спасява както може :)/
Спокойна нощ и весела сряда! :sun: :giflo1: :sun: :giflo2:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » вт сеп 24, 2013 10:57 pm

Привет весели :chef:.И аз като Катето днес не съм готвила имаме храна от вчера.За десерт плодове и мини кроасани.Спокойна нощ и приказна сряда

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср сеп 25, 2013 7:04 am

Привет :chef:

Снощи не смогнах да стигна до тук :wink: Имаче не сме стояли гладни - след работа бяхме на пазар за зеленчуци. Купихме си Печено пиле от камионче за печене. У нас набързо приготвих Задушени картофи в микровълнова фурна. Салатата беше Домати с плочка сирене и маслини и готово ...

Тази вечер ще мисля отново, но май ще бъде нещо рибно :)

Хубав и спорен ден на всички :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср сеп 25, 2013 6:53 pm

След по дълго отсъствие ви казвам здравейте,
все нямам време да стигна до тук :wink:
та сега ще се отчета за два дни,вчера салатата беше ряпа с морков,
бях на зъболекар и нямах много време затова спретнах едни наденички на грил тигана и панирах чушки,
днес ще сме на салатка от зеле с моркови или домати и краставици последните от село,още не съм я решила,
мусака,а на мене ми се приядоха яйца на очи и ще си запека кренвирши,може и някой друг да поиска,
за десерт през двата дена вафли,ябълки и грозде.
Приятна вечер!!!


Заключена