Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » чет сеп 26, 2013 9:33 pm

Ехооо - тук съм :)

Благодаря ви мили момичета - ОК съм, просто времето ми е недостатъчно :wink: Сутрин набързо едно кафе с полузатворени очи, тръгваме за работа малко по-рано когато часовете на мъжа ми са от 8 ч. Вечер го изчаквам ако е до по-късно и се прибираме заедно и така ... Гледам да сготвям нещо набързичко и всичко все в движение ... Имам огромно количество ябълки - здрави и наранени. Здравите ги оставям, а наранените тези дни пека - подкарала съм се на ябълкова диета :wink: Не че съм мръднала с грамче даже :roll:

Или, радвам се за теб миличка - дано ти се случи най-доброто :thumup: Имаш цялата ми подкрепа и много положителна енергия :thumup:

Дианка миличка, радвам се за успехите ти :) Може би мъжа ти е прав за работата - по-добре си дай повече време за Стели, нека се възстанови и закрепне. Толкова бързо порастват и стават самостоятелни, че чак свят ми се завива ... Иска ми се сега понякога да бъда до тях със съвет или с помощ, но те вече се справят сами. Даже бих казала че вече нас съветват :)

Дидка, май Зари ще свикне по-бързо от Тони в яслата :)
Кате, може би му е трудно на Тони, защото е свикнал много с вас. Ето Дидка го дава при баща му, при баба му, повече време е с различни хора и затова се адаптира по-лесно. А Тони може и характер да проявява - като вижда че плачейки и нехранейки се идва мама, защо да не го прави. Те са малки хитруши понякога :wink:

Таничка, :hug: :hug: :hug: Почивай си повече - и ти си неуморна :wink:

Ивка, нали си в отпуск бе момиче - какво чистене :roll: Направи една бригада с цялото домочадие :tongue:

Натали, Миле, Верче, Миленка, Нинка, Йоанка и всички останали - :hug: :hug: :hug:

Изображение

Спокойна нощ и сладки сънища :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет сеп 26, 2013 9:41 pm

Лека нощ, усмивки, верни и добри, усмивки, уморени от деня!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет сеп 26, 2013 10:45 pm

Лека нощ!
Имам за писане,но остава за утре!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет сеп 26, 2013 11:00 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo2: :heart: :giflo2: :winkiss: :winkiss: Таничка,вчера намерих това прекрасно изпълнение на това 24г.американско момиче - Ашли Уилямс,кръгъл сирак от малка,какъв диапазон на глас,оставаш с впечетлението,че пее Уитни Хюстън,сърдечно ти благодаря,че си ни предоставила песента тук,това дете ме разплака,като я чух за пръв път във Фейсбук - посвещава песента на мъртвите си родители,през цялото изпълнение плака, дано това талантливо момиче има шанс да се развие и успее!! :thumbsup: :thumbsup: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет сеп 27, 2013 7:00 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/ZUCjN_yxOQE[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=ZUCjN_yxOQE

Добро утро :giflo1:

Петък е :clap: Най-любимият ми ден от седмицата :wink: Хайде да потанцувяме с Роси - хем за гимнастика, хем за настроение :dancing:

Хубав ден на всички и много усмивки Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет сеп 27, 2013 7:13 am

Добро утро!
Вчера бях ядосана ,а откакто заспа снощи Зарко и пищя и бълнува насън, съм БЯСНА.Вчера като отивах да го взема беше хукнал в съблекалнята и сестрата/всеки ден има нова,нашата е в отпуск едната :( /му викаше да се върне веднага.Малко ме подразни,но тона й не беше твърде висок/е то има и други родители ,не е посмяла/.И като разбра,че аз съм майка му взе да ми обяснява как й СЕ НАЛАГАЛО ЦЯЛ СЛЕДОБЯД да му се кара :agr: :agr: :agr: :agr: :agr: ,защото тичал като отворят вратата,чакал ме бил.Казай й да бяха ми звъннали щом е неспокоен.А тя НАГЛАТА МИ КАЗА ДА СЪМ ХОДЕЛА ВСЕКИ ДЕН ПО ЕДНО И СЪЩО ВРЕМЕ да го вземам.ТЯ НА МЕН ЩЕ КАЗВА :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: аЗ УМИШЛЕНО УДЪЛЖАВАМ ,защото от другата седмица ще е така.Отидох в 5.10!!!!!!!!!!!не мисля,че съм закъсняла.......Откакто го взех мрънка,хленчи,пак почна Зарко има страх,но като ми запищя снощи-днес ще има оплакване срещу нея и знака ,който ми направи ,че децата трябва да се БИЯТ ДЕЦАТА,няма да бъде спестено.Ако иска да бие нейните си деца.АЗ!!!!!!!!!!!!!!!!!! НЕ СИ ПОЗВОЛЯВАМ ТОВА!!!!!!!!!!!дори не му викам!!!!!!!!Като пиша пак обезумявам!!!!!!!Жалко ,че баща му е друг характер,би ми се искало да я потърси и с 2 думи да й обясни,че на нашето дете не се вика!!!!Ще говорая с лелката,случайно да не го е плеснала по дупето,едва ли ще ми каже........лелеееееееееее почнах да треперя........Ако Зари ми каже,защото не ми е казал,само един път се оплака,че едно от децата го удря ,но се спря,хмммммммм.....Извинете,много егоистично да го излея тук,но няма на кого да кажа.А и някоя от вас може да ми даде безценен съвет!ИЗВИНЕТЕ И БЛАГОДАРЯ!

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пет сеп 27, 2013 7:14 am

Добро утро!
Ето по едно ароматно кафе за прекрасно петъчно настроение :)

Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет сеп 27, 2013 7:22 am

Добро утро момичета
Бони както винаги с най-точния клип
Бях е забравила тази песен -много точна
Аз да се залавям да пълня бурканите че пак не съм добре
Какво ми става в последно време като изцеден парцал съм
Лек и усмихнат ден ви желая
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет сеп 27, 2013 7:23 am

proino.jpg
Добро утро ,при нас облачно и мрачничко,нокой му пука ?! :D Много сте ми добрички и затова и ви обичам всяка една ,за това ,което сте .....имате право това,което ми пишете .....работата може да е с капкомер и при нас вече ,но предимство имат децата ....Вчера миличкият в училище притеснен ,изведнъж вдигнал ръка и казал на госпожата "Притеснявам се за всичко това ,което преживях ,притеснявам се ,че притеснявам и вас тук в училище .....голям сладур е !!!"......Това от новата ни учителка ,радвам се ,че имаме общ език и надявам се добре да вървим и за напред ,пък че е сладък си го зная .....знаете поговорката за свраката :yee: :yee: :yee: Понеже времето бяга ....пожелания за един,красив петъчен ден ,който работи му е най-приятния и е логично ,питайте мен петък ми енай-приятния ,че всеоще са на училище ! Мислете положително и се усмихвайте !!! :) :) :) ДИДКА,ИЛИНКА,ТАНЧЕ,писали сме заедно ,лек и приятен ден ви желая !!! :love: :love: :love:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пет сеп 27, 2013 7:27 am

Дидка, успокой се!
Така не мислиш реално и вредиш на себе си. Опитай се да разпиташ Зарко, може да успееш да разбереш какво се случва. Аз бих говорила направо с директорката.разкажи и какво си видяла и малко по-рязко обясни че ще се оплачеш от отношението на персонала към детето. Все пак яслите си имат работно време и целта да си оставяме децата там е да бъдат гледани докато сме на работа.
Дианка, хубав ден и на теб :hug:


Заключена