Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » вт окт 01, 2013 9:34 am

1235459_306527729487590_1545992086_n.jpg
Добро утро ви казвам с ароматно есенно кафе :)
При нас също валя и то доста,сега е приятно, облачно и всеки момент ще капне пак,
чакаме го този дъжд заради водата все още сме на режим добре,че съм на първият етаж и почти не спира у нас :)
Иле,по водата да ти върви,ще чакаме резултати :thumup:
Танче,ние с тебе пак ще се трудим,само,че аз тази седмица съм втора смяна :wink:
Бони,вее е заела позиции :wink:
Дидка,къде си как е Зарко,
Кате,а Тони и поздрави на Митака :)
Натлка,хайде бягай да го плащаш нета,че сме загубени без него,
няма да имаме връзка с тебе :eeek:
за тебе почивка няма ли,стягай багажа и дим да те няма :tongue:
Моите цветя и те са още на терасата,но е остъклена въпреки,че редовно е отворена,но не мисля още да ги прибирам.
На всички момичета прекрасни сте,БЛАГОДАРЯ ВИ,че ви има :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Прекрасен есенен месец с аромат на диви кестени и усмивки , специално за вас..
Имате на разположение един ''златен'' месец.
От вас зависи какво ще направите с него.
Така че,насладете се на всеки момент,преди да стане недостижим.
ПРЕКРАСЕН ЗЛАТЕН ОКТОМВРИ!


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт окт 01, 2013 9:47 am

ДОБРО УТРО !
От днес вече съм в отпуск и ще бъда повече време сред вас :clap: !
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания и :music: !
ИЛИ,стискам ти палци и ти желая успех!
БОНИ,ИВЕ,ТАНЧЕ,ВЯРЧЕ,НИНКА,на всички,които са на работа лек ден :giflo1: !
ДИДКА,ДИАНКА,КАТЕ,МИЛЕНКА,НАТАЛКА ХУБАВ ДЕН И ЗА ВАС :giflo1:!
КАТЕ, :giflo1:ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА!
ХУБАВ ДЕН ВИ ЖЕЛАЯ,МОМИЧЕТА!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт окт 01, 2013 2:06 pm

Здравейте в новия месец!

Изображение

Тук при нас е дъждовно, а от силния вятър чувството за студ се засилва още повече. Ясно е, че слънчевите дни ще си останат само спомен, който ще ни топли поне до пролетта.
Макар и да е мрачно навън на мен ми е леко на душата, мъжът ми вече пътува за България, в четвъртък трябва да си е при нас :clap: .

Иле, дано интервюто да е минало успешно, ще чакаме резултати.
Бони, така е през есента, винаги имаме неприятни изненади, свързани с проливните дъждове. Пожелавам ти бързо да се справите с поразиите.
Миле, приятна отпуска, остави си малко време за себе си, поглези се и се отпусни!
Ивка, Наталка, Танче, работни момичета, да ви е лек следобедът и бързо да ви свърши работното време, за да си починете довечера!
Дианка, и на мен ме и мъчно за лятото, но нали трябва да свърши, за да дойде следващото. Напълно те разбирам колко много се гордееш с Виви. И аз се радвам на всеки един успех на Весито, а като я гледам колко бързо расте и от моя си бебешор се превръща в малка госпожица хем й се радвам, хем ми става малко тъжно.
Дидка, какво стана с работата, започна ли вече? Стискам палци всичко да е наред с теб и Зарко.
Кате, благодаря ти, че ни напомни за днешния празник. Дано Богородица закриля теб и цялото ти семейство!
Непременно с Весито ще си запалим свещичка.
Хубав ден на всички!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт окт 01, 2013 2:41 pm

ЗДр,само с две думи,малко ще поспя че.........Зарко не е на ясла,днес ОТНОВО бяхме в частен кабинет,откриха му възпаление на лимфните възли.А вчера при неговата педиатърка бяхме също и вдигал температура от зъби!?Омръзна ми от недоглеждане ,мъчи се от събота с над 38 градуса!ДОКОГА!?Въпросната лична лекарка бройте я изхвърчала декември...Чак в понеделник ще е на ясла.Помолих свекърва ми да го гледа в четвъртък и петък.Съгласи се ,но каза,че е изключение и ще ми помага само 2 съботи в месеца,да го гледа.Имала здравословни проблеми,има наистина,Зарито е шило,трябва да хвърчиш след него ....и така.Разбирам я.Има и един друг момент ,аз напуснах сина й ,а тя да ми съдейства ли!?
Успех на Илето!
Другите ще ви пропусна :hug: :hug:
Бони,и аз макар с пвц дограма имам наводнение в кухнята,явно е валяло много.


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » вт окт 01, 2013 6:44 pm

Здравейте момичета!
Ето идвам с отчета :) На интервюто се срещнах с три дами, които не разбрах на какви позиции са :thinking: беше ми доста притеснено и тази информация премина от едното ми ухо през другото :wink: . Говорихме си дълго какво , как и къде съм работила- предполагам стандартно интервю. Интересното стана после, когато ми се наложи и на практика да покажа как работя :eeek: където ако аз трябва да си поставя оценка бих си писала 1, а те като че ли останаха доволни :o
Сега ще чакам до края на седмицата да ми се обадят, надявам се с положителен резултат.
БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ОТНОВО МИСЛИХТЕ ЗА МЕН ЦЯЛ ДЕН!!! :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: ЗА ВСИЧКИ ВАС!
Моите цветя също са на терасата, която е остъклена, но отворена. Мисля си че още е рано да ги прибираме.
Желая Ви хубава и спокойна вечер!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт окт 01, 2013 7:40 pm

Здравейте момичета
Върнах се от работа и реших да си почина и легнах да гледам малко телевизия че и се покрих
А бе с две думи като съм заспала та до сега и какво ще правя през нощта не знам
Не съм ви чела Като се разсъня ще чета Лека вечер
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт окт 01, 2013 8:08 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Привет,милички - Илинка,дано всичко е в твоя полза,стискам палци :thumbsup: .Таничка,не съжалявай мила,пак ще поспиш,явно си доста уморена.Дидка,нямам думи,какво се случва при вас,лошото е,че ти страдаш от всичко това,а за Зари си е болка и неразположение,дано скоро се оправи детето и да сте спокойни,на фона на всичко около вас не смея да пиша за Тони,преди малко се прибраха,бяха у нас - добре са,става все по - послушен,което ме радва много.Мили момичета,пожелавам ви спокойна и лека вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт окт 01, 2013 8:11 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo2: :night: :giflo2: :winkiss: :winkiss: Дидка и мило детенце Зари,пожелавам ви много спокойна нощ милички.Приятни сънища!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » вт окт 01, 2013 8:15 pm

Добър вечер,сладки момичета!

При нас,едва достига девет градуса и усещането е малко неприятно,като се има впредвид,че до преди два дни беше 23-25 градуса.
И въпреки ниските за сезона температури,есента е много красив сезон и аз я обожавам,защото всичко в мазето е пълно :) :thumbsup:
На всички вас,пожелавам,изпълнен с много приятни изненади нов месец!
Изображение
Хубава вечер и спокойна нощ!

Изображение

И...за най-малките:
[youtube]http://youtu.be/VK6vxHAmXGA[/youtube]
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт окт 01, 2013 8:23 pm

:winkiss: :giflo2: :night: :giflo2: :winkiss: Зари,специално за теб миличък!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена