Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ninka71 » нед окт 06, 2013 11:25 am

[youtube]http://youtu.be/r_siYfZDh5w[/youtube]

Утре,съм на преглед,на мамолог и малко се притеснявам,но ще видим дали има или няма проблем....
МБАЛ „ Сердика” ЕООД
Гр. София
Ул. „Дамян Груев” № 6
Тел. за контакти: 02 488 – 99 – 99

Предлагам ви,този адрес.В момента тече европейска програма за борба с рака и прегледите са безплатни......
Който има желание и възможност,нека си запише час.
Не е лоша идеята.
По-хубаво щеше да бъде,ако нямаше болни,но за голямо съжаление,не е така.............
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед окт 06, 2013 1:41 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :winkiss: :winkiss: Мили,прекрасни момичета,моля, сложете ме в челните места в класацията на ревлите,няма да се впускам в подробности,но за хубаво и за лошо все си поплаквам.В момента ви пиша след като прочетох всички постове и пак плача,да плача,но от радост,че съдбата ме е подтикнала да се регистрирам в тоя прекрасен форум - няма нищо случайно в живота,всеки човек,който пресече пътя ви оставя следа,било попожителна,било негативна,а тук - прекрасни дами с големи сърца и души,вие сте необикновенни,лично за мен означавате много,моят ден започва с вас,моят ден завършва с вас,всяка има място в сърцето и душата ми,вие просто сте много ГОЛЕМИ във всяко отношение - безкрайно много ви обичам,щастлива със вас,да сте ми живи и здрави милички!!! :winkiss: :winkiss: :winkiss: Дидка,жеста който направи спрямо Милето,достатъчно ясно говори какъв разкошен човек си,браво миличка!!! :clap:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед окт 06, 2013 1:42 pm

Ехоооо
Днес разбрах че имам празник
Изображение
:clap: :clap: :clap: :yee: :yee: :yee: :yee: :yee: :yee: :yee: :yee:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед окт 06, 2013 1:43 pm

Кате виждам те
Приятен обяд
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед окт 06, 2013 2:53 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ-ΜΕ-ΧΑΜΟΓΕΛΟ-300x225.jpg
ТАНЧЕ ,благодаря за инфото ,не знаех ,че празнувам днес :yee: :yee: :yee: открих ,че и дъски хлопат ,дюшемета скърцат ,че и .......каскета стяга .....здрава да си !!!Лек и красив ,неделен ден ти желая !!! :giflo1: :heart: :sun: :flow2: :flow1: :flow2: Сутринта пропуснах да БЛАГОДАРЯ на една всеотдайна девойка от форума ,а именно на МАМИ ,затовя ,че е поела инициативата от името на МИЛЕТО ,да оповести и почерпи от нейно име !!! :heart: :heart: :heart: :hug: :baloons: :hug: Нямам да редя суперлативи ,защото се повтарям ,но каквото и да кажа за тая личност е малко ,да е жива и здрава ,а също и хората ,които са около нея (Близки ,семейство и не на последен план и ние ,които сме част от нейното всекидневие ,споделяйки с нас и тревоги ,вълнения и радостни мигове )Бог да те пази ......аз май не съм много от вашия отбор .......бях някога ,но живота ме направи малко по-различна ......,но се просълзявам не мога да го отрека ,може и да е за хубаво това .....зная ,че от сълзите очите стават по-красиви ,пък и сърцето се разтоварва :read: ,както и да е с годините наистина хората се променят ,също и с преживяванията ,и с натрупания опит . .....Споменах по-горе тая констатация за мен ,някога плаках и то прекалено много ,често (и от радост ,и от тревоги ) ......толкова години в чужбина явно се отразиха на всичко ...станах по-твърда ,по-силна и .....друга ....а хората в БГ ме знаят Дидка ,толкова крехка ,толкова безсилна и т.н ......нищо подобно .....НИНКА ,мила НИНКА закуската ми много голям период ,особено през постите е сусамов тахан с мед .....че и ми личи :wink: качих и някое килце ,иначе страхотно здравословна комбинация ! :thumup: Момичета ,току-що прочетох в нета за сняг в Пловдивско ......толкова рано нормално ли е ?! Вие запазете слънчевото настроение и прекарайте подобаващо красиво остатъа от деня .....от мен усмивки и може ви чаша чай ?!
gorest tcaj.jpg
хайде и по едно сладкишче .....неделя е ! :) :) :)

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед окт 06, 2013 3:10 pm

И малко настроение ....."Я ШУ" ... ЗА ВАШЕ ЗДРАВЕ !!! [youtube]http://youtu.be/s0CkyF_P0Qs[/youtube] ДИДКА, зарязвай кихане,кашляне и други подобни , оздравявяй бързо и се пази ,мило чувствено момиче!!!

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » нед окт 06, 2013 3:33 pm

Ооо,Танче,нека сме живи и здрави и да ни е честит празника!
Аз,май си празнувам всеки ден....
Дианка,не се притеснявай,а си хапвай.
Благодаря за песничките! :heart: :heart: :heart:
И на Витоша е снежно....и красиво!

Хубав следобяд!
Кафе???

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед окт 06, 2013 4:47 pm

Танче, и аз като Дианка не знаех че днес имам празник :o ето защо от снощи правя курабийки :D

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед окт 06, 2013 5:06 pm

Иле да ти е сладко Поне ще си похапнеш ,а пък аз се уморих :yee: :yee: :yee: :yee:
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед окт 06, 2013 5:20 pm

Хей,момичета прибирам се от работа и бързам да видя какви ги вършите днес,
а то съм имала празник :D
Благодаря на Дианка,Верчет и Нинка за пожеланията
всички сте стахотни обичам ви :winkiss: :hug: :winkiss:
а сега трябва да отбележа празника подобаващо :D :whistle: :D
за всички вас начело с мама Кати
1236086_298650006942029_2049050602_n.jpg


Заключена