Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » вт окт 08, 2013 6:43 am

Добро утро!
Танче,Ивка :hug: :hug: :hug: Танче,за теб ще е принудителна почивка,ти се скъсваше от работа,вярно обаче ,че начина не е приятен.Много ти съчувствам........ :giflo1: :giflo1:
Кате, :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :heart: :heart: :sun: :sun: :sun:
Натали, :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :heart: :heart: :heart: :sun: :sun: :sun:
Момичета,приятен ден :sun: :sun: :sun: :sun: :music: :music: :music: :music: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2:
Между другото като видях коледнинте иконки,нямам търпение,а тази година ако живот и здраве съм на работа все още,ще си ,,побъркам,,детето и племенниците с подаръци :love: :love: :love: ,че се налагаше предната година съвсем дребно.......чак ми беше криво.И сега имат рожденни дни,пак ще е така,че ще взимам заплата края на ноември :eeek: :eeek: .Но пък и това време ще дойде.АА к,во се сетих........Иле,успешен старт!!!!!!!!!!


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » вт окт 08, 2013 6:57 am

Добро утро!
Благодаря на всички за пожеланията! :love:

Ето кафенцето от мен с пожелание за усмихнат ден!

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт окт 08, 2013 7:16 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/c-NXJfZPOPM[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=c-NXJfZPOPM

Добро утро, прекрасни момичета :giflo1:

Благодаря на всички за милите думи :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: и за кафенцата :coffee:

ОК сме - само дето времето ни не ни стига :roll: През почивните дни ходихме до София да закараме багаж на студента и да помогнем във финалното дооформяне на стаята, в която се настаниха. Преди това той беше тук няколко дни и така. Прибрахме се късно вечерта в неделя, вчера на работа и снощи се приземих в леглото в 21.30 :wink:

ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ГЛОРИЯ И ЯВОР - НЕКА СА УСМИХНАТИ И ВЛЮБЕНИ В ЖИВОТА И ДА ПОСТИГАТ МЕЧТИТЕ СИ :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2:

Таничка, много съжалявам за ръчичката - ще се оправи, дано всичко да върви добре с възстановяването :thumup: Ти си мъжко момиче :hug:

Нинка, как си момиче - какво се спучва около теб :thinking: Казвай, ще помагаме :hug:

Иле, УСПЕШЕН ПЪРВИ РАБОТЕН ДЕН :thumup:

Тичам вече ... а на вас желая

ХУБАВ И УСМИХНАТ ЕСЕНЕН ДЕН Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт окт 08, 2013 7:19 am

Добро утро извинете но без главни букви и т н
кафето ще е такова :coffee:
аз си пия моето
желая ви приятен ден
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт окт 08, 2013 7:24 am

dobro-utro.jpg
Добро да ви е утрото ,усмихнат и красив деня !!! ТАНЧЕ,знам отопит ,че не е лесно ,но търпение ,съчувствам ти и дано всичко е о.к след приключването на тая перипетия ......смяхме се много предния ден .Здраве на всички желая ,всичко друго е ......подробности НИНКА :thumup:дано и при теб не е нещо сериозно ,лятото правих и аз ,не се притеснявай ,миличка !!!ДИДКА,от сърце ти желая да осъществиш тия малки мечти ,а именно да подариш радост,подарявайки подаръци на близките ти хора ,здрава да си ,да купуваш !!! :love: [youtube]http://youtu.be/_bUmBPTrXeg[/youtube] и най-вече да има работа ,ИЛЕ ,успех и поздрави на Шумен !!!Целувки на всички ,БОНИвиждам те .....слънчев и красив ден ти желая !!! :love:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт окт 08, 2013 8:30 am

:winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: Добро утро, мили мои приятелки,сядам на бързо :coffee:,да ви видя и поемам по задачи.Много се радвам,че при Бони всичко е наред,така е,понякога времето не стига за жалост,но важното е да сте живи и здрави.Ивче,много положителни и прекрасни пожелания,както винаги,дано на синчето ти да му няма нещо сериозно! :thumbsup: Дидка,миличката ми,разплака ме рано,рано - ти си невероятна душица,както казва Дианка - мислиш,как да доставиш радост на близките си,дано всичко ти се сбъдне мило момиче,обичам те!!! Таничка,горе главата миличка и лошо и добро - все е за човека,само да минава и заминава,кураж миличка !!! :thumbsup: :thumup: :thumbsup: Дианка, за пореден път ще ти кажа,като видя че си писала,все едно,че виждам теб самата,така ми въздейства присъствието ти тук,просто си много истинска и това ме прави щастлива,че те познавам!!!Натали,днес какво си замислила сладурче мило,ти не се спираш,почивай си,все пак си в отпуск,работата край няма! Пожелавам на всички слънчев,весел и много усмихнат ден!!! :heart: :heart: :heart: :giflo1: :sun: :giflo1: :heart: :heart: :heart:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт окт 08, 2013 10:03 am

Добро утро :D
Иле, спорна работа, Дидка и на теб :)
Спорна да е на всички :)
И аз сега сядам с кафето
Изображение
Днес освен да сготвя нямам нищо особено за вършене, следобед на кафе с приятелка, че тя милата е на диализа 3 пъти в седмицата и почти не излиза, сега ще я вадя от черупката и и ще се разхождаме.
Хубав и ведър да е денят ни
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт окт 08, 2013 5:03 pm

Привет момичета :)
Хей, Иле,Дидка как мина работният ви ден разказвайте :D
Бони, щом сте ок всичко е наред само да сме здрави :tongue:
Натлка,как ти се отрази кафенцето с приятел сигурно е супер :thumup:
Кате,а ти какви ги върши днес :)
Дианка,как са децата ?
Таничка,как си мила поотпуснали те болката :?
Предпоставката за счупен пръст на моят син е вярна,
в болничен е,другата седмица има изпити и се притеснява,че единият му е по ритмика и танци,
как ли ще се справи с този пръст :?
А,пък дъщеря ми е настинала кашля като "магарица" и нея се чудя какво да я правя,
изобщо у нас не може да се скучае,трябва да има емоции :D
Ставам,че кухнята ме зове,
по късно пак ще надникна да видя как е минал денят ви.
Красива и романтична вечер ви желая!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт окт 08, 2013 7:10 pm

:winkiss: :giflo2: :night: :giflo2: :winkiss: Привет,милички сладурчета - Ивче,днес почти не върших нищо,чаках техници да направят профилактика на климатиците,да сме спокойни за зимата,вчера обаче,аз,брат ми и снаха ми направихме такъв шопинг маратон - по големите вериги магазини,по пазари,прибрах се с много покупки,но буквално клекнала от умора - от 1ч.на обяд до 5ч.следобяд,големи заплеси сме,нямам думи,брат ми каза,че следващият път,като пазаруваме ще сложи ремаркето,поне беше много весело и разтоварващо,обичам такива моменти,иначе у дома всички сме добре, слава Богу,дано да е така при всички вас !!! Пожелавам на всички весела и много приятна вечер !!! :heart: :night: :heart:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт окт 08, 2013 7:13 pm

:winkiss: :heart: :night: :heart: :winkiss: Мили Дидка и Зари,пожелавам ви лека и спокойна нощ !!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена