Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пон окт 14, 2013 12:54 pm

:baloons: :baloons: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :baloons: :baloons: ИВЧЕ, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ТВОЯТА МАЙКА - ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА,ВИНАГИ РАДОСТНА И ЩАСТЛИВА СЪС ВАС,НЕКА БЪДЕ ВАША ОПОРА И ИЗВОР НА ТОПЛИНА И ОБИЧ!! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!! :giflo1: :gift: :giflo1:


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон окт 14, 2013 2:13 pm

Здравейте пак
Бх на лекар правиха снимка всичко е ок
Сега пък снахата е болна -вирусна бронхит плевмония май грешно го изписвам
Ем работи в поликлиниката Карат я да влиза в болницата ама те и двамата не в къщи
Та така сега ще ги мисля
Лек и усмихнат ден
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон окт 14, 2013 2:59 pm

Привет :D :coffee:
Хайде на следобедно кафе
Изображение
Танче, значи вече си пушка :) :wink:
Моят мъж донесе преди малко един сафрид и почвам да го чистя :) , това е една от любимите ми риби :hungry:
До после :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон окт 14, 2013 5:34 pm

Здравейте, весели момичета!

Танче, съжалявам за случилото се, радвам се, че зарастването протича добре. Ние също минаваме по този път. В събота деверът ми падна от стълбата и си счупи ръката. Снощи пък ние с детето си намерихме въшки в косите :cry: Какво да правя с моята дълга коса, не знам. Лошото е, че няма кой да ме проверява - според мъжа ми нямам нищо, но аз все пак се намазах с лекарство и със сигурност видях умрели такива, падащи от косата ми :cry: . Най-интересното, че майка ми от огромно разстояние ни ги откри. Докато си говорехме по Скайп, тя видя детето да се почесва по главата и го попита дали няма въшки, уж на шега. Когато и аз го видях да се почесва, реших да го прегледам и ... хванах 2 живи и забелязах няколко яйца. Не са много, но факта, че са тук ме ужасява.
Такива неприятни неща около нас.
Ако някой знае нещо за въшките и борбата с тях ще се радвам на съвети! Аз със сигурност взех решение, че ще се подстрижа. До сега не се престрашавах, въпреки, че исках да направя промяна, но ето сега въшките ще ми помогнат :)
Слънчева и усмихната нова седмица ви пожелавам!
Нека се усмихваме, въпреки неволите :)


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон окт 14, 2013 5:56 pm

Дианка преди около 30 год и аз имах този проблем
1 въшка да има тя беше при дъщеря ми
Първия път бях в паника дъщеря ми имаше дълга коса много хубава на масури направих и снимки на фото с най различни прически и я подстригах
за което после съжалявах Лечението беше газ и мас Мазахме се цялото семейство Между другото това заздравява косъма Според мен не режи Въшките са по основата на косъма Само мазането е по трудно но пък си правиш маска на косата(доста миризлива) :D
Но пък сега има такива лосиони Ще се справиш :thumup: :thumup:
Хубава вечер момичета
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон окт 14, 2013 8:42 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Привет,мили момичета - Таничка,това е Йоанка,а не Дианка - леко си се пообъркала мила. :thumup: Йоанка,не се притеснявай,всички сме минали през всичко това,потърси лосиони,много бързо премахват въшките,не си режи косата,третирай я с препарат,няма проблем - докато стоите с препарата вземи по - ситен гребен и конец,започни да прекарваш конеца един път пред всеки зъб,а след това след него - така наплетен гребена прекаран през косата отстранява умрелите гниди и въшки,успех миличка и не се притеснявай,това са нормални неща. :thumbsup: Момичета,пожелавам на всички приятна и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон окт 14, 2013 8:45 pm

:winkiss: :giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: :winkiss: Дидка и Зарче,лека и спокойна нощ милички !!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон окт 14, 2013 10:10 pm

БЛАГОДАРЯ ВИ, МИЛИ МОМИЧЕТА ЗА ПОЗДРАВИТЕ КЪМ СВЕКИ - БЪДЕТЕ И ВИЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И СЕ РАЗБИРАЙТЕ И УВАЖАВАЙТЕ С БЛИЗКИТЕ СИ :hug: :hug: :hug:

Ивка, поздрави за именния ден на МАМА - НЕКА Е ЗДРАВА И ДЪЛГИ ГОДИНИ ДА ВИ Е ОПОРА :giflo1: :giflo1: :giflo1:

На всички желая спокойна нощ и сладки сънища - на дечицата-много целувки и приказни пътешествия :night: :night: :night:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон окт 14, 2013 10:20 pm

СПОКОЙНА НОЩ!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон окт 14, 2013 10:31 pm

Добра вечер :)
Йоанка, проблема е решим както казва Катето. На моя син косата е като на мериносово агне, кадрава като пружинка, а като дете беше и рус. Ужас с тези буби, в дестката градина докато изчистя и пак налитат, то мас и газ , то 0 номер подсрижка, и аз бях прихванала - кошмар....Тогава една фризьорка каза, че не е задължително да се махат умрелите гниди, те сами с времето окапват и не са проблем. Но както казват старите хора, те бубите ходят на чисто, ако това е успокоение де :)
Спокойна нощ
[youtube]http://youtu.be/vBwVxCd-skQ[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена