Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » чет окт 17, 2013 10:00 am

Здравейте момичета,
хоп и аз да се наредя с кафето при вас,че днес е дъждовно и студено,но тук душата ми греее :)
Наталка,честита чантичка,и нали знаеш кое е най разхвърленото нещо у жената,
дано твоята е винаги подредена :thumup:
1375247_312314252242271_923638319_n.jpg
Вънка нека си вали... Ние сме си добре...
Мокър от дъжд не се бои, защото по вода му върви...Пожелаваме ви го...


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет окт 17, 2013 11:11 am

Добро утро :D
Пристигам и аз в слънчевата ви компания с кафето
Изображение
Тук времето се е намръщило, като че ли ние сме му виновни за нещо ааааа :rain: :rain: :rain:
Днес нямам почти нищо за вършене и само ще си чета и ще ви проверявам по малко :) :wink:
Слънчево да е на сърцата ни
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет окт 17, 2013 1:07 pm

кошница от хляб.jpg
ПРИЯТЕН ОБЯД И ХУБАВ СЛЕДОБЕД!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет окт 17, 2013 8:53 pm

Ето ме и мен в дъждовната вечер :rain: :rain: :rain: Вали от снощи, всичко е мокро ...
Както беше златна и цветна есен, изведнъж всичко посивя и стана неприветливо. Точно затова тези дъждовни есенни дни никак не са ми по сърце :thinking: Обичам пролетта във всичките й форми - тогава дори и да вали, всичко е свежо и се раззеленява :love:

Дидка, лек път утре и чакаме отлични резултати :hug: :hug: :hug:

Натали, ама и ти улучи време през отпуската - повече почивка и дано свършиш заплануваното :thumup: А и време за разходка да ви се отвори :wink:

Дианка, как си миличка - явявай се от време на време тук при нас :tongue:

Йоанка, покажи ни новата си прическа - сигурно ти е много леко с къса коса. И аз чак преди около 3 г си оставих косата по-дълга, дотогава я носех супер къса. Сега хем искам пак да я подстрижа, хем ми е жал че е дълга и трудно се издържа докато порастне пак :roll:

Не споменавам всички, но си ви обичам и сте в мислите ми :hug: :hug: :hug:

Спокойна нощ и сладки сънища :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет окт 17, 2013 9:04 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss:Привет,мили сладурчета,както пише Бони - дъжд,много,много,студ и силен вятър,но това е есента,това е природата.Пожелавам на всички весела и много приятна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет окт 17, 2013 9:12 pm

Лека нощ, веселушки
[youtube]http://youtu.be/UIsGLbRUmYg[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет окт 17, 2013 10:38 pm

ДОБРА ВЕЧЕР!
ДИДЕ,ЛЕК ПЪТ!
НАТАЛКА,ПРЕКРАСЕН КЛИП!
ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!
ЛЕКА НОЩ.jpg

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет окт 17, 2013 10:58 pm

Мили момичета,ето ме и мен...Благодаря на всички,с толкова пожелания се чувствам прекрасно и няма как да не се върна с добри резултати!
Навън вали такъв гъст дъжд,прилича на сняг,кофти.......,но пък идва Коледа :love: :love: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: Гледах снимки от миналата година точно по това време/от рожд ден на малките/ и съм била с потник,а сега приготвих ботуши :eeek: :eeek: .Звъннах да питам кръстницата дали има хора с ботуши там и по неин съвет съм ,,за,, и няма да съм единствената..... :eeek: :eeek: .Да се похваля купих подаръци за дребосъците и в неделя сме с Зарито на двоен рожден ден,и то на цяло вампирско парти :wink: :D .И ние малко да се разнообразим с детето ,че все работа......Имам нужда от малко развлечения.Голямата става на 6години и си е поръчала на леля кукли вампири т. е.на мен,а малкия става на 2 и ще получи голям джип :thumbsup: .
Ще се приготвям полека..че времето напредва...На всички желая спокойна нощ,хубав ден утре!Ще пиша и по пътя ей :wink: :) :love:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет окт 18, 2013 12:34 am

Здравейте, приятели мили!

Ще помоля малкия ми фотограф да ме снима и ще ви покажа новата си прическа :). Благодаря ви!
Продължава борбата с въшките. Всеки ден след училище се пощим с часове. Намерих няколко гниди и няколко новоизлюпени (много са миниатюрни и едва се виждат). Вчера след училище го пощих 2 часа, после отидоха с баща си в училището на родителска среща (децата са ги обособили в групи и са си играли, по-скоро разменяли въшки, докато родителите са обсъждали всичко останало, но не и този проблем :) ) и като се прибра от вратата го награбих да го прегледам и какво да видя - една голяма въшка :eek: . Вече станах специалист по въшките и мога да твърдя, че толкова бързо гнидите не се превръщат във въшки - отнема към 10 дни да се излюпят и още към 7дни да станат възрастни. От както се третирахме бяха минали 3 дни и някои от оцелелите гниди са успяли да се излюпят, но мисля, че няма как толкова бързо да порастнат, а и аз непрекъснато го проверявам. Отново ходихме при медицинската сестра в училището и настояхме да направят нещо по въпроса. Не им е позволено да проверяват децата, но поне могат да известят родителите и всеки да си прегледа детето, а също и да тратират учебните стаи. Децата едва ли сами ще установят, че имат въшки. Аз също нямаше да го проверя, ако майка ми не беше споменала думата "въшки". Дано по-скоро приключи това нашествие, че започнах да сънувам кошмари. Първата нощ като ги открихме цяла нощ ми се присънваха въшки :). Пуснах си тото и имам 3 познати числа, но сумата дори не ми покри разходите за препаратите :). Да бях спечелила по-прилична сума щях да ги заобичам :)
Извинявайте, че ви занимавам с моите проблеми, но поне ми поолеква като споделя с вас :).
Тук времето е приятно. Сега преросява малко, но прогнозата за следващите 10 дни е супер - температури между 17-20 градуса. Есента започва да обагря листата на дърветата . Дано и при вас да има топла и красива есен.
Дидка, лек път и добри резултати!
Лека нощ!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет окт 18, 2013 4:31 am

ДОБРО УТРО ОТ ТЪРНОВО!
ЙОАНКА,ВСЕКИ С ПРОБЛЕМИТЕ СИ!ВЪШКИТЕ ХОДЯТ ПО ЧИСТОТО И АЗ ТАКА ЗНАМ.1-Я ПЪТ КАТО МИ ОТКРИХА В УЧ-ЩЕ ИЗЖИВЯХ ТАКЪВ ШОК/1ВИ КЛАС/сякаш съм направила нещо лошо.Обадиха се на нашите да дойдат да ме приберат и чак в къщи разбрах какво става..
А сега аз да ви се жалвам....аз съм левичар,спя на ляво и ВИНАГИ искам билет най-вляво.По еди си кви причини ме сложиха вдясно и досега ми се килка във въздуха на нап ред главата.Измъчоих се+ибез това бях безкрайно уморена...Хайде после пак ще пиша..


Заключена