Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » пет окт 25, 2013 7:16 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/YDZEX_Pbr10[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=YDZEX_Pbr10

Добро утро :)

Ивка, благодаря - споделям и аз кафето си с вас :coffee:

Наталка, труден е бил денят ти вчера - дано всичко е ОК и с мъжа ти, и със свекъра ти :thumup: Не обръщай внимание на хорските думи - прави това, което сърцето ти казва и бъди в синхрон със себе си :hug: С теб съм миличка :thumup:

Дидка, ще се оправи Зари - колко още неща има да ви се случват ... Дано да хубавите да са безброй :love:

Кате, радвам се че Инка е по-добре - дано бързо се възстанови :hug:

"С годините разбираш, че рано или късно ще настъпи момент, в който всичко за което си се борил - кариера, власт, пари... ще изгуби своето значение и за теб най-важното ще бъде да имаш уютен дом, вкусна вечеря и човек до теб, който знае в студените зимни вечери с колко лъжички захар пиеш чая си."

От сърце желая до всеки от нас да има такъв човек :love: :love: :love:

Хубав и усмихнат петъчен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет окт 25, 2013 7:49 am

gorest tcaj.jpg
Добро утро ! Петък е ......не мислете за утре ! Бъдете усмихнати ,позитивни и щастливи днес ......утре само Бог знае !!! Приятен ден ,изпълнен с радостни мигове ,отдайте се на всичко красиво и живота ви ще придобие друг смисъл !!! НАТАЛИ,кураж и търпение и дано всичко да е както желаете накрая ,а трасето без особени препятствия !!! ДИДКА,бързо оправяне и на ЗАРИ.БОНИ заедно сме писали :love: ЛЕК ДЕН !!!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 25, 2013 8:47 am

:winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: Добро утро, мили момичета,от сутринта нямам интернет и затова така късничко,но от сърце ви поднасям :coffee: - Ивче,Бони,Дианка от вашите пожелания няма как денят да не е приятен,весел и зареден с много оптимизъм,благодаря ви сладуранки !!! :clap: Натали, правилно ти е писала Бони - следвай това,което ти диктува сърцето,а не думите на зле настроени хора,успех миличка! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Дидка,добре ли е детенцето,спи ли спокойно,ти как си??? Пожелавам на всички разкошен петък,с много настроение и успех във всичко до което се докоснете!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет окт 25, 2013 9:10 am

Добро утро :D
Благодаря ви, момичета, за куража който ми давате :)
Поднасям по кафе
Изображение
и пак слагам ролерите, трябва да оправя болничния на мъжа, че се прекъсва отпуск, да бягам при свекъра и да видя как са минали прегледите и още куп неща има за вършене.
Дидка, добре ли сте :)
Миле, как се адаптираш пак на работа :)
Хубав ден, веселушки, ще бягам :)
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет окт 25, 2013 10:20 am

ЗДРАВЕЙТЕ!
Така се изморих вчера,че снощи легнах рано и днес
станах късно,което е необичайно за мен :? !
НАТАЛКА, и аз мисля като БОНИ и КАТЕТО.Много сила и търпение ти пожелавам :thumup: !
БОНИ,ИВЕ„ИЛИНКА,ДИАНКА,КАТЕ,ЛЕК И СПОРЕН ПЕТЪЧЕН ДЕН ВИ ПОЖЕЛАВАМ! :giflo1:
ВЯРЧЕ,ДИДКА,ЙОАНКА,КАЛИНА,МИЛЕНКА,МАЯ,НАТАЛКА,НИНКА,ТАНЧЕ ХУБАВ ПЕТЪЧЕН ДЕН И ЗА ВАС! :giflo1:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет окт 25, 2013 3:50 pm

Привет :)
Сега се прибирам, трябваше и кръв за преливане да се осигури, добре че сина е кръводарител, че задейства приятелите си и това се уреди. Като пребит кон съм ама ще почвам да готвя, в болницата няма осигурена храна :? и всеки сам се спасява, даже и лавка нямат за тези, които не са от града.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет окт 25, 2013 7:13 pm

Здравейте момичета,къде сте как мина денят ви :eeek:
Наталка,поуморила си се днес,важното е,че нещата се нареждат.
Миле, и ти след отпуската си изцедена почини си добре.
Дидка, как е Зарко днес.
Кате,радвам се,че Инка е по- добре,
как е Тони,а Стаси,а Миатка.
Момичета,хайде чакам ви с отчета Бони,Иле,Верче,Дианка,
Танче,къде се покри и всички други къде сте.
Аз почти не кашлям,ама сега носът ми е запушен,страшна работа,но пак вземам мерки
сравнително съм добре.
Прекрасна,спокойна и споделена с любими хора вечер ви желая!!!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 25, 2013 8:18 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Добра вечер,мили приятелки,как сте да попитам и аз на свой ред - Ивче,благодаря ти за вниманието миличка всички сме добре,Слава Богу,днес Инка беше на контролен преглед и замениха инжекцийте с таблетки,чувства се много добре,дано се оправи напълно,защото сега на ход е кашлицата,а тя винаги е последна,всъщност аз в паниката пропуснах да пиша,че беше с обострен бронхит и буквално й хъркаха гърдите,но сега това отмина,Стаси я очакваме към 20 ноември,вече нямаме търпение да се прибере,Митачето е добре,дано е така винаги,а Тони постепенно привиква в яслата,не плаче вече - вчера донесе първата си рисунка,шедъовър на абстрактното изкуство,но надълго и широко ми обеснява какво точно е нарисувал,много го похвалих и той много,много щастлив!Наталка,никак не ти е лесно в момента,но ти си силно момиче,няма как мила нас чака всичко,кураж и успех мила!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Дидка,защо не пишеш мило момиче,притеснявам се за вас - драсни набързо как сте,как я карате,моля те?! :love: Момичета,пожелавам ви лека и прекрасна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 25, 2013 8:21 pm

:winkiss: :giflo2: :night: :giflo2: :winkiss: Дидка и Зарче,лека и много спокойна вечер милички!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет окт 25, 2013 8:59 pm

Кате,днес осигурих малско дърва,пренасяха ги ,но на терасата,минава се през кухнята,обути и то нормално няма да се събуват и обуват хората.Но познай каква мръсотия стана в цялата съка,защото се разнася.Зарко ,да ми е жив и здрав ,си иска своето и ....толям зор беше днес..А конюнктивита не ме стресна толкова.Много се страхувам като ми вдигне температура....Отделно през телефона ми е трудно,трябва повече време,а днес не разполагах...Картинките ги показвам и от тук ,благодаря.Като легна ще драсна пак.чао до после


Заключена