Терамису на топло!

Ако търсите рецепта, идея или съвет - тук е мястото, където да попитате
Отговори
milennita
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 2
Регистриран на: ср окт 30, 2013 11:37 am

Терамису на топло!

Мнение от milennita » ср окт 30, 2013 12:16 pm

Здравейте :) Имам един въпрос. Тази събота искам да направя тирамису. Намерих си рецепта и набавих продуктите, но проблема ми е, че искам да го занеса като изненада за един рожден ден. Рождения ден е в неделя и ще има време да престой в хладилника цяла нощ, но рождения ден ще е на вън и на топло. Ще ходим извън града на един язовир. Въпроса ми е, ще има ли проблем да престой на топло (около час пътя в колата) иии после се надявам да успя да намеря сянка, където мога да го скрия. Има ли някаква възможност да се разводни или стане неприятна за ядене. Благодаря ви предварително :)


Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » ср окт 30, 2013 1:47 pm

Здравей аз съм носила на пикник но в термична чанта в която слагам отдолу и островни на кутията торбичките за ледени кубчета . Хладилните чанти естествено все са пълни с бира : )

milennita
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 2
Регистриран на: ср окт 30, 2013 11:37 am

Мнение от milennita » ср окт 30, 2013 2:38 pm

Да, термична чанта ще ми бъде в голяма полза, но за жалост нямам :( чудя се какво да правя, да я правя ли или не :thinking:

Потребителски аватар
gkostova04
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 8
Регистриран на: вт фев 05, 2013 5:22 am
:: 95 рецепти от gkostova04
:: 362 снимки от gkostova04

Мнение от gkostova04 » ср окт 30, 2013 3:20 pm

Ако не измислиш как да го държиш на студено, по-добре приготви нещо друго. На мен ми се случи да занеса една торта със заквасена сметана на гости и понеже нямаше място в хладилника, домакините я оставиха в стаята. Вкуса изобщо не беше каквото очаквах и, от моя гледна точка, беше провал, въпреки че всички уж я харесаха. Сигурна съм, че ще имаш друга възможност да приготвиш тирамису.
ГК


Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » ср окт 30, 2013 3:28 pm

Термична чанта " торбичка" обикновена , които стоят закачени на реда с фризерите май във всички магазини
Та то сега и не е толкова топло вече


Отговори