Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » съб ное 02, 2013 6:53 am

Добро утро!
Идва ми отвътре днес да пиша много,но не знам колко ще ми позволи времето.......
Ивка, не мисли ,че ще пиеш лекарства,идва и такъв ден в живота....Радвай се,че дотук си нямала/може би/ще го нарека ,,сътресения/.И аз първия един час като ми казаха,че съм с куп импланти и др знаеш,си казах ама аз съм само на 34 :( .Обаче се сетих колко се молех да остана жива,и спрях да мисля..Високото кръвно не е безобидно,но с точните дози,ще влезеш в ,,нормалния ,,си ритъм :thumup: .А не знам дали може да е нещо временно и като отстраниш проблема,да не вдигаш вече... :thinking: Само се успокой!!!!
Дианка,мога да си представя как се чувстваш!Желая бързо възстановяване на детето!Извинявай,не смея повече да коментирам....Дано всичко е наред!
Йоанка,не можах :ooppss: :ooppss: :ooppss: да открия снимките ,за да те видя...Ако някоя от вас ми каже къде да вляза :ooppss: :ooppss:
Зарито предните две вечери крещя насън,втората беше кошмарна,спи,не мога да го събудя,викаааа!!!!!!!,и на моменти ми забелваше очи,цялата треперих,облях се в пот,след часове като се успокои той се усетих,че ще ми ,,хвъркне,,сърцето...Вчера пак му лях куршум и ето спа непробудно,а аз дори станах в 5.30 .Не защото е мое дете го казвам,но е много чувствителен,повишавам му тон,той се държи като голям човек с накърнено достойнство,чак ми е криво да му правя забележки,по памперса да го изтупам е абсурд,........а понякога се налага да се скарам.......Страшно много внимавам...Госпожата ми казва,че търсел контакт с тях да си разговарят,искал да сядат на диванчето да си приказват,че е малко по развит за възрастта си...Внимавам и какво говоря,че всичко разбира,много ми е странно ,защото племенника ми е почти колкото него,а го имам за бебе/дори имам чувство,че като са в къщи,не знае къде е,само играе,не приказва.../,много са различни........Както и да е......цяла нощ спа,аз ставах да го пипам дали диша :ooppss: :ooppss: :ooppss: ,защото от 2-3 седмици диша тежко,стене,хленчи,мрънка,говореше насън....Решила съм периодично да го ,,пречиствам,,по този начин.......Това е дарба,да можеш да помагаш,да е жива и здрава жената :thumup: !Днес ще подам на нея.
Въртят ми се в главата хиляди мисли...
Кате,Тони спи ли вече в яслата?Аз се чудя как ще го водя пак,след 11 дни в къщи...
Нека почетем и днешния ден.Светла памет на починалите ни близки!
Приятни почивни дни!
МНОГО Е ХУБАВО,ЧЕ ВИ ИМА!!!!!!!!!!!!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб ное 02, 2013 7:02 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: ЗАДУШНИЦА Е - НЕКА ПОЧЕТЕМ НАШИТЕ БЛИЗКИ,РОДНИНИ И ПРИЯТЕЛИ - БОГ ДА ГИ ПРОСТИ!!! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб ное 02, 2013 7:14 am

Добро утро :)
Бог да прости мъртвите и успокои живите
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб ное 02, 2013 7:19 am

:giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета - Миле, Дидка,сядам на :coffee: с вас! Ивче, поздравления за това,че си отишла на кардиолог,както Бони ти е писала,като открият причината ще се спрат на един медикамент,не се учудвай,че приемаш толкова много препарати - това са сериозни хипертонични кризи и ако не се овладеят последиците са ужасни,успех мила,всичко ще се подреди,горе главата Слънчице мило!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Йоанка,белите коси са признак на благородство,но как тая малка душица Дани да разбере това, в крайна сметка затова са боите! :thumup: Дидка,наистина от това което пишеш се разбира,че Зари е много чувствително дете,това ще го израсте не се притеснявай - питаш за нашият юнак,не Дидка,не желае дори пижама да му облекат,чака седнал на столчетата или на един диван да се наспят другите деца,компания му правят още три хлапета,нямам думи,иначе не плаче вече,играе си с децата,да са живи и здрави мила,всичко ще се промени,все пак са доста малки. :thumup: Мили момичета,пожелавам ви много усмихнат и прекрасен ден !!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :flow2: :flow1: :flow2:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб ное 02, 2013 7:26 am

Кате,и племенника ми отказва да спи там,но стоял седнал в кошарата.Сестра ми не дава вид на притеснена,не знам...,но тя пък не държи на режим на хранене и спане...Щом са живи и здрави ,ще си ги обичаме такива,каквито са :love: :love: !

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб ное 02, 2013 8:04 am

Изображение

В памет на тези, които са ни напуснали.
Бог да прости починалите ни близки Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб ное 02, 2013 8:19 am

Йонка,реших да гласувам в конкурсите и......ви видях там.Много сте сладки!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб ное 02, 2013 9:36 am

998807_318453538295009_857328536_n.jpg
Добро утро !
Благодаря ви момичета за съветите прекрасни сте :hug: :giflo1:
Щастлива и пълна с емоции събота!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб ное 02, 2013 1:39 pm

Здравейте момичета
Днес поработих малко с помощта на сестра ми
Сега се прибирам и ще полегна че снощи съм спала само 2-3 часа
Бог да прости починалите ни близки
Изображение
Желая ви прекрасен ден
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб ное 02, 2013 2:36 pm

Изображение

Днес съм много носталгично настроена :love: Снощи сънувах цяла нощ приятелката ми, която си отиде ... Днес й запалих свещичка ...

Дидка, снимките на Йоанка са на последната страница на темата за октомври http://www.receptite.com/forum/viewtopi ... &start=570

Хубав следобед, момичета :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена