Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » вт ное 12, 2013 8:01 pm

:giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: Дидка,Зари - лека и спокойна вечер милички!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт ное 12, 2013 10:21 pm

Спокойна нощ, веселки
[youtube]http://youtu.be/onxwUSUaZSI[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » вт ное 12, 2013 11:19 pm

Привет момичета,бързам да ви се похваля след 2 годишни мъки и борба с чешките институции най-накрая ме одобриха и сега вече получавам майчинство.Вчера ми преведоха парите за 5 месеца със задна дата и днес резервирах така жадуваните автобусни билети за България.След месец живот и здраве ще мога да прегърна детето си.Почивката ще ние кратка,че не дават на мъжът ми повече от 20 дни отпуск,но все пак е нещо.Е,най-накрая слънцето изгря и за мен.Спокойна нощ милички

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт ное 12, 2013 11:26 pm

Здравейте, момичета мили!
Преди малко се прибрах и седнах със следобедното си кафе да ви видя.
Благодаря ви! Не възнамерявах да участвам в конкурса, но моят малък помощник всеки път като ме види да правя нещо с тесто и веднага се включва. Когато декорирам торта и ми е напрегнато, се опитвам да му пробутам пластелин, с него да си прави фигурки, но той упорито настоява да участва. Към тортата, която правих наскоро, направихме и едно малко копие и той да участва. Беше много щастлив и разказа на всички, че и той е направил едно цветенце, което било с петна като на чита :). Радвам се, че проявява интерес и желание към моделиране на фигурки, а също така и обича много да рисува. Когато го видях колко съсредоточено се занимава с изрязването на бисквитките, реших, че може да се включим и ние в конкурса. Благодаря на всички, които са ни харесали и подкрепили!
Днес е доста студено, но прогнозата за дъжд, примесен със сняг изобщо не се сбъдна.
След малко ще сядаме да си довършим семейния проект, който трябва да направим за училището, да четем, пишем и такива неща :).
Лека нощ на вас и сладки сънища!


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт ное 12, 2013 11:29 pm

Чудесна новина, Елена! Да си изкарате много хубаво в България! А детенцето не е ли при вас? Ако е така, представям си колко ти е мъчно.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт ное 12, 2013 11:33 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Ели,много се радвам за теб мила,разбирам вълнението ти от предстоящото пътуване до България и да прегърнеш твоето момиченце - бъдете живи и здрави,много щастие и радост в семейството!!! :clap: :clap: :clap: :thumbsup: Йоанка,виждам те мило момиче,браво на твоето сладко момченце,за интереса който проявява !!! :clap: :thumbsup: Всичко добро ви пожелавам Ели и Йоанка!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт ное 12, 2013 11:38 pm

Кате, и аз те виждам, "виждам" дори усмивката ти, дори и гласа ти "чувам" :) Ех, дано в най-скоро време да се видим и прегърнем наяве :love: :hug:. Като четох, че скоро си ходила до Стара Загора и си казах, ех, сега ако бях в БГ щяхме да се видим. Но усещам, че и това ще стане :). Всички ви чувствам много близки.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср ное 13, 2013 7:06 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/NwV2jiTHnfc[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=NwV2jiTHnfc

Добро утро :)

Ели, много се радвам за вас :hug:

Йоанка, мило момиче - чудесен помощник си имаш :hug:

Нямам повече време, че сме от рано сутринта :wink:

Хубав и усмихнат ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср ное 13, 2013 7:07 am

ДОБРО УТРО!УСПЕШЕН ДЕН!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср ное 13, 2013 7:36 am

:winkiss: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мили,прекрасни момичета,хайде на :coffee: ,че ни чака един чудесен есенен ден! Йоанка,разбира се,че ще се видим - тук в България сме само на 36км.разстояние,за мен ще бъде огромно удоволствие и радост да се видим,живот и здраве,като се прибереш няма да пропусна тоя миг да те прегърна силно и да ти кажа - какво прекрасно момиче си,обичам те, мила Йоанка!! Бони,благодаря ти за :coffee: ,успешен и весел ден мила!!! Момичета,пожелавам на всички прекрасен и незабравим ден!!! :hug: :hug: :hug:


Заключена